سرخط خبرها
امروز: سه شنبه, ۳ بهمن , ۱۳۹۶ | ۰۳:۱۷:۲۲آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۵در ۱۲:۲۳ ب.ظ تعداد بازدید: 774 بازدید کد خبر:56352 چاپ خبر

درخشش دانش آموزان ناشنوای لرستانی در مسابقات جهانی کشتی فرنگی

0

معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش لرستان از درخشش دانش آموزان ناشنوای لرستانی در مسابقات جهانی کشتی فرنگی خبر داد. فرید بهرامی در گفتگو با مهر اظهار داشت: رقابت های کشتی فرنگی نوجوانان و جوانان قهرمانی ناشنوایان جهان در سالن شهدای هفتم تیر تهران برگزار و در پایان تیم ایران پس از تیم […]

IMG_20160503_211441

معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش لرستان از درخشش دانش آموزان ناشنوای لرستانی در مسابقات جهانی کشتی فرنگی خبر داد.

فرید بهرامی در گفتگو با مهر اظهار داشت: رقابت های کشتی فرنگی نوجوانان و جوانان قهرمانی ناشنوایان جهان در سالن شهدای هفتم تیر تهران برگزار و در پایان تیم ایران پس از تیم روسیه به عنوان نایب قهرمانی رسید.

وی عنوان کرد: در رده نوجوانان پویا رضایی امرایی و مهدی رستمی در وزن های ۴۶ و ۶۳ کیلوگرم مدال برنز و مجتبی اسدی و مجتبی اولاد قباد در وزن های ۵۰ و ۶۶ کیلوگرم به ترتیب مدال های نقره و  برنز را کسب کردند.

معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش لرستان گفت: روح الله دل انگیز سرمربی تیم کشتی فرنگی جوانان ناشنوای ایران هم که در این مسابقات هدایت تیم کشتی فرنگی ناشنوایان را برعهده داشت دبیر تربیت بدنی شهرستان کوهدشت و از ورزشکاران و مربیان به نام استان لرستان است.

بهرامی با ارسال پیامی موفقیت دانش آموزان ورزشکار لرستانی را تبریک گفت و ابراز امیدواری کرد: با برنامه ریزی های منسجم، دقیق و فراهم کردن بستر مناسب برای شکوفایی استعدادهای دانش آموزان ورزشکار به ویژه جامعه معلولین شاهد به اهتزار در آمدن نام لرستان در رقابت های ملی و بین المللی باشیم.

عکس: کشکان

 

برچسب‌ها

دیدگاه

  1. درود بر سیروس مومنی وعوامل موفق تیم

    [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط