سرخط خبرها
امروز: جمعه, ۲۹ دی , ۱۳۹۶ | ۱۸:۵۹:۰۰آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ،‌ ۰۸:۱۰
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۵در ۸:۵۵ ق.ظ تعداد بازدید: 986 بازدید کد خبر:56184 چاپ خبر

لرستان میزبان معاون اول رئیس جمهوری/ افتتاح پتروشیمی خرم‌آباد

0

معاون اول رییس جمهور به منظور بازدید و افتتاح چند طرح عمرانی، فردا (سه شنبه) به استان لرستان سفر می کند. به گزارش کشکان، اسحاق جهانگیری در این سفر قرار است سد حوضیان را در شهرستان الیگودرز مورد بهره برداری قرار دهد. بازدید و افتتاح بیمارستان شهید ولیان و افتتاح پتروشیمی خرم‌آباد از دیگر برنامه‌های […]

اسحاق+جهانگیری

معاون اول رییس جمهور به منظور بازدید و افتتاح چند طرح عمرانی، فردا (سه شنبه) به استان لرستان سفر می کند.

به گزارش کشکان، اسحاق جهانگیری در این سفر قرار است سد حوضیان را در شهرستان الیگودرز مورد بهره برداری قرار دهد.

بازدید و افتتاح بیمارستان شهید ولیان و افتتاح پتروشیمی خرم‌آباد از دیگر برنامه‌های معاون اول رییس جمهور در این سفر یک روزه است.

جهانگیری همچنین قرار است در جلسه‌ای با مدیران و نمایندگان بخش خصوصی استان لرستان، سیاست ها و برنامه های دولت برای تحقق اقتصاد مقاومتی و همچنین نقش و مسئولیت این استان در این زمینه را تشریح کند.

دیدگاه

  1. ای مردم خوب لرستان توجه کنید:پتروشیمی خرم آبادآقای احمدی نژادواقای روحانی درسفربه لرستان بازدیدنمودندافتتاح آن توسط آقای جهانگیری چه معنائی داردکه بااین مردم نجیب اینگونه رفتارمیکنند.

    [پاسخ]

  2. آقای معاون اول کوهدشت را دریاب کوهدشت دارد از درون اکثر جوانان دارن از بین میرون کسی پاسخگو نیست بیاید ببینید شهرکهای صنعتی تعطیل شدن هیچ گونه سرمایه گذاری در اینجا انجام نمیگیرد هیچ جوانی به امید شغل پایدار ندارد ببینید چه شغلی در این شهر پیدا میشود

    [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط