سرخط خبرها
امروز: شنبه, ۳۰ دی , ۱۳۹۶ | ۲۰:۲۰:۲۶آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ،‌ ۰۸:۱۰
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۵در ۸:۵۷ ق.ظ تعداد بازدید: 782 بازدید کد خبر:56086 چاپ خبر

برگزاری انتخابات مرحله دوم مجلس شورای اسلامی در سه حوزه اصلی انتخابیه لرستان

0

به دلیل حضور احزاب، گروه‌های مختلف و فعالان سیاسی شاهد رقابتی سنگین در دور دوم انتخابات خواهیم بود. سید سعید شاهرخی صبح امروز در محل ستاد انتخابات استان لرستان حضور یافت و در جمع خبرنگاران با بیان اینکه انتخابات همزمان با سراسر کشور در لرستان از ساعت هشت صبح برگزار شده است، اظهار داشت: سه […]

n3077112-4953251

به دلیل حضور احزاب، گروه‌های مختلف و فعالان سیاسی شاهد رقابتی سنگین در دور دوم انتخابات خواهیم بود.

سید سعید شاهرخی صبح امروز در محل ستاد انتخابات استان لرستان حضور یافت و در جمع خبرنگاران با بیان اینکه انتخابات همزمان با سراسر کشور در لرستان از ساعت هشت صبح برگزار شده است، اظهار داشت: سه حوزه انتخابیه خرم‌آباد و دوره‌چگنی، بروجرد و حوزه انتخابیه دورود و ازنا میزبان اخذ رای مردم لرستان هستند.

رئیس ستاد انتخابات لرستان با اعلام اینکه ۷۶۹ شعبه اخذ رای در استان فعال هستند، مطرح کرد: براساس گزارشات دریافتی هیچ مشکلی در شعبه‌ها و حوزه‌های انتخابیه استان وجود ندارد.

وی با تاکید بر اینکه تنها کسانی می‌توانند در این مرحله از انتخابات شرکت کنند که در دوره قبل نیز در همان حوزه رای داده‌اند و یا برای بار اول رای می‌دهند، تصریح کرد: در هر یک از شعب اخذ رای دستگاه احراز هویت وجود دارد و افرادی را که می‌توانند در این مرحله از انتخابات شرکت کنند را شناسایی می‌کند.

این مسئول ادامه داد: در این مرحله ۹۰۲ هزار و ۲۲۹ نفر می‌توانند در انتخابات حضور یابند که از این تعداد بیش از چهار هزار رای اولی وجود دارد.

شاهرخی اضافه کرد: متولدین دهم اردیبهشت سال ۷۷ به قبل می‌توانند در این دوره از انتخابات مجلس شورای اسلامی شرکت کنند.

رئیس ستاد انتخابات لرستان از مردم، کاندیداها و فعالان سیاسی خواست که تنها اخبار معتبر در خصوص انتخابات را از ستاد انتخاباتی استان دریافت کنند و نسبت به شایعه‌های فضای مجازی بی‌توجه باشند.

وی افزود: نتیجه نهایی انتخابات بعد از شمارش آراء به طور رسمی طی مراحل قانون و تایید هیئت نظارت اعلام می‌شود.

این مسئول با بیان اینکه به دلیل حضور احزاب، گروه‌های مختلف و فعالان سیاسی شاهد رقابتی سنگین خواهیم بود، گفت: باید به نکته توجه داشت که بعد از پایان انتخابات رقابت تمام می‌شود و همگی باید از رای مردم تمکین کنند.

شاهرخی در پایان تاکید کرد: همه کاندیداها و طرفداران آن‌ها بعد از اتمام رقابت انتخاباتی با رفاقت و صمیمیت به دنبال توسعه همه‌جانبه استان باشند.

 

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط