سرخط خبرها
امروز: جمعه, ۲۹ دی , ۱۳۹۶ | ۱۲:۴۳:۲۹آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ،‌ ۰۸:۱۰
۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۵در ۶:۰۹ ب.ظ تعداد بازدید: 1,541 بازدید کد خبر:56065 چاپ خبر

ایجاد آتش بر در مناطق جنگلی و مرتعی شهرستان کوهدشت/ مردم در پیشگیری و مهار آتش سوزی ها کمک کنند+ تصاویر

0

به منظور مدیریت و جلوگیری از پیشروی و گسترش آتش در مناطق جنگلی و مرتعی بحرانی و نیمه بحرانی دارای سابقه آتش سوزی اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان کوهدشت با مساعدت اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان لرستان اقدام به ایجاد آتش بر در مناطق دالاب، سرنوراه، داوودرشید و پارک شهید کونانی بلوران […]

به منظور مدیریت و جلوگیری از پیشروی و گسترش آتش در مناطق جنگلی و مرتعی بحرانی و نیمه بحرانی دارای سابقه آتش سوزی اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان کوهدشت با مساعدت اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان لرستان اقدام به ایجاد آتش بر در مناطق دالاب، سرنوراه، داوودرشید و پارک شهید کونانی بلوران نموده است.

جواد آزادبخت مدیر منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان کوهدشت ضمن اعلام این خبر به خبرنگار کشکان، افزود: با توجه به وضعیت مناسب پوشش گیاهی و مرتعی در سطح شهرستان خواستار مساعدت و مشارکت همه مردم در پیشگیری، مدیریت و مهار به موقع آتش سوزی در جنگل ها و مراتع شهرستان شد.

ایشان از همه مردم، سازمان های مردم نهاد، دهیاران و اعضای شوراهای اسلامی روستایی در خواست همکاری نمود.

آزادبخت خطاب به مردم عزیز این شهرستان بیان داشت: با توجه به اینکه عرصه های منابع طبیعی انفال بوده و متعلق به عامه مردم می باشند در حفاظت از آن کوشا بوده و از روشن کردن آتش در عرصه های جنگلی و مرتعی و پسچر مزارع در حاشیه جنگل و مرتع در فصل خشک سال جدا خودداری نموده و هر گونه آتش سوزی در سطح جنگل ها و مراتع را با شماره تلفن رایگان ۱۵۰۴مرکز امداد جنگل و مرتع گزارش نمایند.

index index1 index3 index4 index5

 

 

 

 

 

 

برچسب‌ها

دیدگاه

  1. با عرض خسته نباشید خدمت مسئولین منابع طبیعی شهرستان لطفادر منطقه مله اولادقباد هم آتش بر ایجاد کنید امسال علف هرز زیاده که بعد از خشک شدن برا آتش سوزی خطر ناکه بایستی آتش بر زیادی انجام شود.

    [پاسخ]

  2. چرامسئولین اجرائی وقضائی برخوردنمیکنندبااین زمین خوارهای فرصت طلب که منابع طبیعی رامال خودمیدانند.

    [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط