سرخط خبرها
امروز: شنبه, ۳۰ دی , ۱۳۹۶ | ۰۱:۰۲:۵۰آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ،‌ ۰۸:۱۰
۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۵در ۱۲:۱۰ ب.ظ تعداد بازدید: 673 بازدید کد خبر:56047 چاپ خبر

سرریز آب سدکمال صالح استان مرکزی دو روستای دورود را زیر آب برد

0

سرریزآب سدکمال صالح ۲ روستا در لرستان را زیر آب برد. روز گذشته مسوولان در این مورد هشدارهایی داده بودند. به گزارش صدا و سیما، روستای گوشه دواریجان به علت سرریز شدن سد کمال صالح استان مرکزی به زیر آب فرو رفت و اهالی این روستا که بالغ بر ۸۰ خانوار هستند به کوه‌ها پناه […]

Village Dam Home

سرریزآب سدکمال صالح ۲ روستا در لرستان را زیر آب برد. روز گذشته مسوولان در این مورد هشدارهایی داده بودند.

به گزارش صدا و سیما، روستای گوشه دواریجان به علت سرریز شدن سد کمال صالح استان مرکزی به زیر آب فرو رفت و اهالی این روستا که بالغ بر ۸۰ خانوار هستند به کوه‌ها پناه برده‌اند.

فرماندار دورود گفت: ما به اهالی این روستا هشدار داده بودیم که روستا را تخیله کنند و به شهرکی که در بالای روستا قرار دارد بروند ولی اهالی روستا توجه نکردند و تعدادی از خانه‌های روستا به زیر آب رفت.

یکی از اهالی روستا می‌گوید: تمام ساختمان‌های این روستا بعد از زلزله اخیر مجدد بازسازی شده بود؛ مردم روستا انتظار داشتند که مسئولان قبل از ساخت و ساز در این خصوص هشدارهای لازم را بدهند.
روستای گوشه که از توابع شهرستان دورود و در ۷۰ کیلومتری استان مرکزی قرار دارد که با سرریز شدن سد “کمال صالح” اقدامات امدادی برای جلوگیری از آسیب به ساکنان این روستا در نظر گرفته شده است.

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط