سرخط خبرها
امروز: چهارشنبه, ۴ بهمن , ۱۳۹۶ | ۰۱:۱۶:۲۹آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۵در ۸:۱۸ ب.ظ تعداد بازدید: 1,011 بازدید کد خبر:56040 چاپ خبر

کسب مدال طلای رقابت های بین المللی کشتی جام فدراسیون آذربایجان توسط کشتی گیر شایسته پلدختری/ تیم کشتی فرنگی نوجوانان ایران به مقام سوم رسید

0

به گزارش کشکان، رقابت های بین المللی کشتی آزاد و فرنگی نوجوانان و جوانان جام فدراسیون آذربایجان از سه شنبه با برگزاری مسابقات کشتی فرنگی نوجوان در شهر باکو جمهوری آذربایجان آغاز شد. در پایان رقابت های کشتی فرنگی نوجوانان، تیم کشتی فرنگی ایران با کسب ۲ مدال طلا، ۳ نقره و ۴ برنز و […]

۲۰۱۵۱۱۱۴_۱۵۱۷۲۴

به گزارش کشکان، رقابت های بین المللی کشتی آزاد و فرنگی نوجوانان و جوانان جام فدراسیون آذربایجان از سه شنبه با برگزاری مسابقات کشتی فرنگی نوجوان در شهر باکو جمهوری آذربایجان آغاز شد.

در پایان رقابت های کشتی فرنگی نوجوانان، تیم کشتی فرنگی ایران با کسب ۲ مدال طلا، ۳ نقره و ۴ برنز و ۷۱ امتیاز به مقام سوم رسید. تیم های آذربایجان و گرجستان به ترتیب با ۹۲ و ۹۰ امتیاز اول و دوم شدند.

در این رقابت ها در وزن ۴۶ کیلوگرم محمد مهرابی نوجوان پانزده ساله پلدختری با شکست حریفان به دیدار فینال رسید و در این دیدار نیز مقابل فایل اسکندراف از جمهوری آذربایجان با نتیجه ۹ بر ۵ به پیروزی رسید و با شایستگی به مدال طلا دست یافت.

همچنین نویدالله قلی نوسی در وزن ۱۰۰ کیلوگرم دیگر مدال طلای نوجوانان ایران را کسب کرد.
محمد مهدی خوشبخت، حسین فروزنده و محمدرضا بادکان در اوزان ۶۶ ، ۷۶ و ۸۵ کیلوگرم مدال نقره گرفتند و محمد مهدی شعبانی، ابوالفضل زینتی رفاه، بهرام معروف خانی و علی اکبر یوسفی در اوزان ۵۰ ، ۵۸ ، ۶۳ و ۱۰۰ کیلوگرم به مدال برنز رسیدند.

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط