سرخط خبرها
امروز: شنبه, ۳۰ دی , ۱۳۹۶ | ۰۱:۰۵:۱۶آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ،‌ ۰۸:۱۰
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۵در ۴:۰۸ ب.ظ تعداد بازدید: 995 بازدید کد خبر:55908 چاپ خبر

ضبط خودروی حامل ۱۰۰۰ کیلوگرم زغال بلوط در منطقه قرعلیوند کوهدشت/ درخواست همکاری مردم

0

مدیر منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان کوهدشت خبر داد:

به گزارش کشکان، مدیر منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان کوهدشت گفت: با همکاری  فرماندهی و پرسنل محترم پاسگاه خوشناموند ۱۰۰۰ کیلوگرم زغال بلوط  از یک دستگاه نیسان که قصد حمل زغال از قرعلیوند به استان های جنوبی را داشت ضبط و با دستور مقام قضایی متوقف گردید. وی افزود: زغال های مکشوفه  به میزان حدود ۱۰۰۰کیلوگرم […]

۸۱۶۵۲۶۶۵-۶۵۳۰۸۰۳

به گزارش کشکان، مدیر منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان کوهدشت گفت: با همکاری  فرماندهی و پرسنل محترم پاسگاه خوشناموند ۱۰۰۰ کیلوگرم زغال بلوط  از یک دستگاه نیسان که قصد حمل زغال از قرعلیوند به استان های جنوبی را داشت ضبط و با دستور مقام قضایی متوقف گردید.

وی افزود: زغال های مکشوفه  به میزان حدود ۱۰۰۰کیلوگرم به همراه خودرو پس از فرار راننده ضبط و خودرو جهت اقدامات بعدی به پاسگاه خوشناموند منتقل تا ضمن اخذ جرائم و ارسال پرونده به محاکم قضایی اقدامات بعدی صورت گیرد.

ایشان ضمن تشکر از همکاری دستگاه قضایی و نیروی انتظامی با بیان اینکه منابع طبیعی سرمایه ملی و مشترک همه می باشد، خواستار مشارکت همه آحاد جامعه و اطلاع رسانی از طریق تلفن رایگان امداد جنگل و مرتع با شماره  ۱۵۰۴ گردید.

برچسب‌ها

دیدگاه

  1. زغال لازمه زندگی ماست .اگرتمام مردم هرکدام یک تبربدست بگیرند درخت وببرنداندازه یکدستگاه تراکتوربه این منابع خدادادی خسارت واردنمیکننننننننننداین هم یک فرافکنی است اصل رهاکردیدبه هیچ رسیدگی میکنید .کدام خانواده ایرانی است که کباب نخوردوهیچ کس هم درخت تری راقطع نمیکندجزدرختان خشکیده راشمارابه حضرت دوست دست ازاین فرافکنی هابردارید.هرجای ازاین کوههامیروی ردپای تراکتوری میبینی که داردباگاو آهن قلب این طبیعت را میدرد

    [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط