سرخط خبرها
امروز: سه شنبه, ۳ بهمن , ۱۳۹۶ | ۱۷:۰۹:۲۸آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۵در ۵:۴۱ ق.ظ تعداد بازدید: 436 بازدید کد خبر:55890 چاپ خبر

وجود ۱۸۷۶ واحد مسکن مهر بدون متقاضی در لرستان

0

‌مدیر کل راه و شهرسازی لرستان گفت: ۱۸۷۶ واحد مسکن مهر استان بدون متقاضی هستند. به گزارش کشکان به نقل از ایسنا، شهرام ملکی در جلسه شورای مسکن استان با اشاره به آخرین اقدامات انجام شده در حوزه مسکن مهر، اظهار کرد: سهم لرستان در ساخت واحدهای مسکن مهر ۴۵ هزار واحد بوده که از […]

IMG09260315

‌مدیر کل راه و شهرسازی لرستان گفت: ۱۸۷۶ واحد مسکن مهر استان بدون متقاضی هستند.

به گزارش کشکان به نقل از ایسنا، شهرام ملکی در جلسه شورای مسکن استان با اشاره به آخرین اقدامات انجام شده در حوزه مسکن مهر، اظهار کرد: سهم لرستان در ساخت واحدهای مسکن مهر ۴۵ هزار واحد بوده که از این میزان، ۱۹ هزار دولتی و ۲۶ هزار واحد نیز خود مالک هستند.

وی با اشاره به عملکرد مثبت استان در مسکن مهر، بیان کرد: تا شهریور ماه سال ۹۲ حدود ۲۰ هزار مسکن مهر در استان افتتاح و به بهره‌برداری رسیده بود، ولی از آن زمان تا پایان سال گذشته ۱۲ هزار و ۶۰۰ واحد به بهره‌برداری رسید.

ملکی تصریح کرد: ۲۷ درصد کل واحدهای مسکن مهر لرستان از سال ۹۲ تا ۹۴ به بهره‌برداری رسیده‌اند و این در حالیست که تا پیش از این تنها ۱۱ درصد واحدهای مسکن مهر استان افتتاح شده بودند.

این مقام مسئول اضافه کرد: قرار است در سال‌جاری نیز ۱۲ هزار و ۶۶۵ واحد مسکن مهر در لرستان افتتاح شود.

وی با بیان اینکه علیرغم شرایط مناسب در نظرگرفته شده برای مسکن مهر در حال حاضر ۱۸۷۶ واحد بدون متقاضی هستند، یادآور شد: این واحدهای بدون متقاضی با پیشرفت فیزیکی بین ۳۰ تا ۵۰ درصدی مربوط به الیگودرز، پلدختر و خرم‌آباد هستند.

مدیر کل راه و شهرسازی لرستان همچنین با بیان اینکه بنا داریم تا پایان خردادماه، ۲۴۴۰ مسکن مهر استان افتتاح و به بهره‌برداری برسند، گفت: امیدواریم با برنامه‌ریزی‌های انجام شده، پرونده مسکن مهر در سال‌جاری برای همیشه بسته شود.

 

 

 

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط