سرخط خبرها
امروز: دوشنبه, ۲ بهمن , ۱۳۹۶ | ۲۱:۲۶:۳۱آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۵در ۱۱:۰۲ ق.ظ تعداد بازدید: 234 بازدید کد خبر:55788 چاپ خبر

انتقاد امام جمعه پلدختر از بی‌توجهی مسئولان به مردم سیل زده شهرستان

0

                                                  خط انتقال اضطراری آب شرب پلدختر امام جمعه پلدختر گفت: چرا مسئولان نسبت به شهرستان سیل‌زده پلدختر که آب آشامیدنی آنها چند روزی قطع و خسارات زیادی را متحمل شده‌اند بی‌تفاوت هستند. حجت‌الاسلام‌ والمسلمین محمد سوری در همایش زکات شهرستان پلدختر از عدم رسیدگی مسئولان به شهرستان پلدختر انتقاد کرد و اظهار داشت: انتظار […]

IMG_20160421_152842                                                  خط انتقال اضطراری آب شرب پلدختر

امام جمعه پلدختر گفت: چرا مسئولان نسبت به شهرستان سیل‌زده پلدختر که آب آشامیدنی آنها چند روزی قطع و خسارات زیادی را متحمل شده‌اند بی‌تفاوت هستند.

حجت‌الاسلام‌ والمسلمین محمد سوری در همایش زکات شهرستان پلدختر از عدم رسیدگی مسئولان به شهرستان پلدختر انتقاد کرد و اظهار داشت: انتظار می‌رفت مسئولان کشوری در جریان سیل اخیر جهت بررسی مسائل و مشکلات به پلدختر می‌آمدند که شاهد سفر وزیر نیرو به استان خوزستان بودیم و از سفر ایشان به پلدختر خبری نشد!

وی افزود: تنها از مسئولان کشوری رئیس اورژانس کشور به پلدختر آمد که آن هم به صورت گذرا بازدید کرد و سپس این شهرستان را به مقصد خوزستان ترک کرد.

امام جمعه پلدختر بیان کرد: در اثر طغیان رودخانه کشکان و جاری شدن سیل آب وارد منازل مردم شهرستان شده و مردم از نبود آب آشامیدنی محروم و در مضیقه قرار دارند.

وی عنوان کرد: شهرستان پلدختر هویزه ثانی است باید مسئولان به این شهرستان توجه کنند و نگذارند بیش از این مردم در تنگنا و مضیقه قرار گیرند.

سوری تصریح کرد: نمی‌دانم چرا وقتی انتصابی در شهرستان پلدختر انجام می‌شود مسئولان حضور پیدا می‌کنند ولی هنگامی که مشکلاتی از قبیل سیل دامنگیر شهرستان می‌شود از مسئولان خبری نیست.
(تسنیم)

 

 

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط