سرخط خبرها
امروز: چهارشنبه, ۲۷ دی , ۱۳۹۶ | ۲۳:۴۷:۰۴آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ،‌ ۰۸:۱۰
۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۵در ۷:۱۷ ب.ظ تعداد بازدید: 499 بازدید کد خبر:55782 چاپ خبر

برگزاری تریبون آزاد با حضور مدیر کل، معاونین و کارکنان بهزیستی لرستان

0

مدیرکل بهزیستی لرستان گفت: بیان درد دل، احترام به دیدگاه های مختلف، اصلاح افکار و رفتار اشتباه، افزایش امنیت و بهداشت روانی و بررسی مسائل و مشکلات کارکنان از اهداف این نشست می باشد. به گزارش کشکان، در فضایی گرم و صمیمی و برای اولین بار نشست پرسش و پاسخ مدیران و کارکنان بهزیستی با […]

index

مدیرکل بهزیستی لرستان گفت: بیان درد دل، احترام به دیدگاه های مختلف، اصلاح افکار و رفتار اشتباه، افزایش امنیت و بهداشت روانی و بررسی مسائل و مشکلات کارکنان از اهداف این نشست می باشد.

به گزارش کشکان، در فضایی گرم و صمیمی و برای اولین بار نشست پرسش و پاسخ مدیران و کارکنان بهزیستی با عنوان ” تریبون آزاد” به همت دفتر مدیریت عملکرد ، در سال ” اقتصاد مقاومتی ، اقدام و عمل ” در سالن اجتماعات بهزیستی لرستان برگزار شد.

” اسداله حیدری” مدیر کل بهزیستی لرستان در ابتدا هدف از این نشست را بیان درد دل ، انتقاد، پیشنهاد و بررسی مسائل و مشکلات کارکنان در راستای احترام به دیدگاههای مختلف، افزایش امنیت و بهداشت روان کارکنان، اصلاح افکار و رفتار اشتباه بر شمرد و افزود: شنیدن دیدگاه ها و انتقادات میتواند راهگشای حل مسائل باشد.

indیبex

” نسرین رشیدی” مسئول دفتر مدیریت عملکرد و دبیر جلسه گفت: این نشست با هدف ایجاد صمیمیت و ارتباط چهره به چهره بین مدیریت و کارکنان در راستای رسیدگی و بررسی مسائل و مشکلات کارکنان برگزار شده و عمده ترین سوالات مطروحه در خصوص عدم تبدیل وضعیت نیروهای قراردادی در۲۰سال اخیر ، پایین بودن سرانه دریافت حقوق و مزایای کارکنان نسبت به سایر دستگاههای مرتبط ، پایین بودن سطح امکانات رفاهی و ورزشی و … بوده که مدیر کل سازمان نسبت به پیگیری و رفع مشکلات مرتبط قول مساعد داد.

خاطر نشان میشود این نشست با استقبال کارکنان مواجه و در فضایی گرم و صمیمی مسائل و مشکلات خود را مطرح و پاسخ خود را از مدیریت دریافت کردند. شایان ذکر است در این نشست ” مسعود نیکفر” معاون پشتیبانی و منابع انسانی ” ابتسام داشی ” معاون پیشگیری ” فاطمه زهرا توکلی” معاون توانبخشی ” مراد سیفی” معاون مشارکت های مردمی و ” سلمان کریمیان” معاون امور اجتماعی، پاسخگوی سوالات کارکنان بودند.

 

 

 

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط