سرخط خبرها
امروز: دوشنبه, ۲ بهمن , ۱۳۹۶ | ۰۷:۳۸:۰۳آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۵در ۶:۱۴ ب.ظ تعداد بازدید: 354 بازدید کد خبر:55779 چاپ خبر

چهل و پنجمین جشنواره بین‌المللی فیلم رشد در لرستان برگزار شد

0

با حضور سعید سلطانی؛

چهل و پنجمین جشنواره بین‌المللی فیلم رشد با حضور سعید سلطانی کارگردان برجسته سینما و تلویزیون در مرکز استان لرستان برگزار شد. چهل و پنجمین  جشنواره بین‌المللی فیلم رشد ظهر امروز در محل سالن علامه طباطبایی خرم آباد و با حضور مدیرکل آموزش و پرورش لرستان و سعید سلطانی کارگردان برجسته سینما و تلویزیون و […]

۱۹۱۰۳۹۲

چهل و پنجمین جشنواره بین‌المللی فیلم رشد با حضور سعید سلطانی کارگردان برجسته سینما و تلویزیون در مرکز استان لرستان برگزار شد.

چهل و پنجمین  جشنواره بین‌المللی فیلم رشد ظهر امروز در محل سالن علامه طباطبایی خرم آباد و با حضور مدیرکل آموزش و پرورش لرستان و سعید سلطانی کارگردان برجسته سینما و تلویزیون و دانش آموزان برگزار شد.

این جشنواره بین المللی  از ۲۸ فروردین ماه آغاز و تا دوم اردیبهشت در سراسر استان ادامه خواهد داشت. در این جشنواره با اهداء لوح تقدیر و هدایایی از سعید سلطانی کارگردان لرستانی سینما و تلویزیون تقدیر شد.

این کارگردان برجسته سینما و تلویزیون در سخنانی با اشاره به این موضوع که لرستان در جشنواره ۴۴ ام فیلم فجر حائز رتبه شد و این امر بسیار باعث سربلندی است، اظهار داشت: عمده مشکلات کارگردانان تلویزیون و سینمای ایران با مدیریت صحیح و تا پتانسیل و نیروهای قابل و کاردان برطرف می‌شود.

وی بیان کرد: تلویزیون در سال‌های گذشته نشان داده که در جذب مخاطب روند درستی را در پیش گرفته است .

وی اظهار کرد: مدیریت درست و برنامه‌ریزی کلان سمت‌دهی و جریان‌دهی مناسب‌تری در این راستا ایجاد خواهد کرد.

 

 

 

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط