سرخط خبرها
امروز: شنبه, ۲۵ آذر , ۱۳۹۶ | ۲۲:۲۲:۵۰آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ ،‌ ۰۹:۴۷
۲۷ فروردین ۱۳۹۵در ۳:۴۳ ب.ظ تعداد بازدید: 1,076 بازدید کد خبر:55683 چاپ خبر

(عکس) تأمین آب آشامیدنی مردم پلدختر با تانکر!/ خط انتقال آب همچنان در زیر آب

0

آب آشامیدنی مردم پلدختر با تانکر تأمین می شود. به گزارش خبرنگار کشکان، مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب لرستان گفت: خط انتقال آب شهر پلدختر در منطقه گل گل در اثر طغیان رود کشکان همچنان در زیرآب است و به محض پایین رفتن سطح آب عملیات ترمیم خط شروع خواهد شد. کرموند گفت: در طی […]

IMG_20160415_192649

آب آشامیدنی مردم پلدختر با تانکر تأمین می شود.

به گزارش خبرنگار کشکان، مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب لرستان گفت: خط انتقال آب شهر پلدختر در منطقه گل گل در اثر طغیان رود کشکان همچنان در زیرآب است و به محض پایین رفتن سطح آب عملیات ترمیم خط شروع خواهد شد.

کرموند گفت: در طی ۲۴ ساعت گذشته سطح آب رود کشکان در محل عبور خط لوله از عرض رود خانه به نحو محسوسی پایین رفته است و نیروهای فنی مستقر در روستای گل گل در مجاورت خط لوله برای ترمیم خط آمادگی کامل دارند.

وی گفت: در مخزن ۱۰ هزار متر مکعبی شهر پلدختر همچنان حدود دو هزار متر مکعبآب باقی است و برای تامین آب آشامیدنی شهر در روز جاری کافی است.

وی گفت: برای تامین نیز مردم شهر به ویژه مناطقی از شهر که در بالادست مخزن قرارداشته و ممکن است با قطعی آب مواجه شوند به اندازه کافی آب بسته بندی تهیه و در اداره آب و فاضلاب پلدختر ذخیره شده است که در صورت نیاز در بین اهالی توزیع خواهدشد.

بخش عمده آب آشامیدنی شهر ۲۸ هزار نفری پلدختر از چاه های کارستی منطقه گل گل واقع در شمال شهر پلدختر تامین می شود که در مسیر انتقال به مخزن اصلی شهر از عرض رودخانه کشکان عبور می کند.

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط