سرخط خبرها
امروز: شنبه, ۳۰ دی , ۱۳۹۶ | ۰۱:۰۳:۰۴آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ،‌ ۰۸:۱۰
۲۵ فروردین ۱۳۹۵در ۶:۳۰ ب.ظ تعداد بازدید: 1,950 بازدید کد خبر:55585 چاپ خبر

مدیرکل آموزش و پرورش لرستان در پیامی درگذشت زنده یاد منصوره یاری را تسلیت گفت

0

مدیر کل آموزش و پرورش لرستان در پیامی درگذشت زنده یاد منصوره یاری را در اثر سانحه تصادف تسلیت گفت. مدیر کل آموزش و پرورش لرستان در پیامی با ابراز تاسف از سانحه تصادف برای چند نفر از همکاران فرهنگی شهرستان ازنا، درگذشت زنده یاد منصوره یاری از یادگاران شهدای معظم انقلاب و مدیران خلاق […]

IMAGE634696883130270030

مدیر کل آموزش و پرورش لرستان در پیامی درگذشت زنده یاد منصوره یاری را در اثر سانحه تصادف تسلیت گفت.
مدیر کل آموزش و پرورش لرستان در پیامی با ابراز تاسف از سانحه تصادف برای چند نفر از همکاران فرهنگی شهرستان ازنا، درگذشت زنده یاد منصوره یاری از یادگاران شهدای معظم انقلاب و مدیران خلاق و پرتلاش را تسلیت گفت و این حادثه را ضایعه ای بزرگ برای خانواده بزرگ تعلیم و تربیت لرستان برشمرد. دکتر گودرز کریمی فر با آرزوی شفای عاجل برای مصدومین این سانحه گفت : معلم با سوختن و ساختن، زمزمه آگاهی را با گفتمانی آسمانی نجوا می کند.
متن پیام تسلیت مدیر کل آموزش و پرورش لرستان به شرح ذیل است:
انا لله و انا الیه راجعون
با کمال تاسف و تاثر با خبر شدم که وسیله نقلیه حامل ۱۲نفر از فرهنگیان و دانش آموزان شهرستان ازنا بر اثر واژگونی دچار سانحه شده و متاسفانه در این حادثه سخت و دلخراش یکی از خواهران دلسوز و پرتلاش فرهنگی به نام زنده یاد منصوره یاری که از یادگاران شهدای معظم انقلاب نیز هست، به لقای الهی پیوسته است.
بنیانگذار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی (ره) چه زیبا فرمود که معلمی شغل انبیاست و با وجود این فرشته دانایی و آگاهی است که فرزندان این مرز و بوم محبت، عشق ، آگاهی ، ایثارو فداکاری را معنا می کنند.
با نشستن در کلاس درس معلم است که رمز و راز خلقت خدواندی و نزدیکی به هدف آفرینش خالق هستی و گفتمان در وسعت بیکران این جهان معنا پیدا می کند و دریچه ای نو بر گستره زندگی سراسر عشق، امید،شور و شعف دانش آموزان گشوده می شود. هر چند فقدان این فرهنگی دلسوز و پرتلاش برای خانواده بزرگ آموزش و پرورش ،دانش آموزان و خانواده داغدارش ضایعه ای جبران ناپذیر و غمی گران است، اما یادو نام و مسیر هدایتگر او همواره به یادگار خواهد ماند و نامش در تاریخ تعلیم و تربیت لرستان به نیکی ماندگار خواهد شد. این جانب ضمن ابراز همدردی با خانواده محترم زنده یاد یاری، همکاران و دانش آموزان او، از حضرت حق برای آن مرحومه علو درجات و برای بازماندگان صیبر جمیل و اجر جزیل مسئلت می نمایم.
گودرز کریمی فر
مدیر کل آموزش و پرورش لرستان
۹۵/۱/۲۴
گفتنی است که مینی بوس حامل زنده یاد منصوره یاری در برگشت از مراسم اختتامیه پنجمین جشنواره نوجوان سالم در نزدیکی شهرستان دورود دچار سانحه شده و در این حادثه خانم یاری مدیر هنرستان عصمت شهرستان ازنا جان خود را از دست می دهد. از ۱۱نفر سرنشین مینی بوس ۵نفر به صورت سرپایی در بیمارستان شهرستان دورود مداوا شده و ۴نفر از آنها در بیمارستان شهرستان بروجرد بستری می شوند.

از نخستین لحظات وقوع این سانحه مدیر کل آموزش و پرورش لرستان پیگیر موضوع شده و در کوتاه ترین زمان ممکن مقدمات بستری شدن و درمان مصدومین را با همکاری صمیمانه ریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی لرستان فراهم می آورند. در حال حاضر هم آموزش و پرورش بتا جدیت پیگیر درمان این همکاران است و بر اثر آخرین پیگیری ها خوشبختانه وضعیت مصدومین بیمارستان بروجرد روبه بهبودی است. ۳نفر از مصدومین این سانحه دانش آموزبودند که در ساعات نخست سانحه به صورت سرپایی مداوا شدندو ۹نفر از مصدومین هم فرهنگی هستند که ۵نفر از آنها زن و ۴نفرهم مرد هستند. مصدومین بستری شده در بیمارستان ۳نفر همکار فرهنگی زن و یک نفر هم همکار فرهنگی مرد هستند.

خبر: علی قربانی

 

برچسب‌ها

دیدگاه

  1. مینیبوس تصادف کرده شما عکس اتوبوس گذاشتید؟

    [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط