سرخط خبرها
امروز: دوشنبه, ۲ بهمن , ۱۳۹۶ | ۰۷:۳۵:۲۷آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۲۵ فروردین ۱۳۹۵در ۶:۳۷ ق.ظ تعداد بازدید: 895 بازدید کد خبر:55566 چاپ خبر

دوستی: کمک ۵ میلیاردی شهرداری تهران برای بازسازی سیل ایلام و کوهدشت پرداخت شود

0

اسماعیل دوستی در دویست و پنجاهمین جلسه شورا افزود: در سال گذشته شورای شهر تصویب کرد ۵ میلیارد تومان برای بازسازی سیل ایلام و کوهدشت کمک کند ولی در این زمینه هنوز هیچ اقدامی صورت نگرفته است و این موضوع برای شورا و شهرداری نمای خوبی نیست. وی همچنین از وجود بوی تعفن در محدوده […]

۱۳۹۰۲۹_۷۵۸

اسماعیل دوستی در دویست و پنجاهمین جلسه شورا افزود: در سال گذشته شورای شهر تصویب کرد ۵ میلیارد تومان برای بازسازی سیل ایلام و کوهدشت کمک کند ولی در این زمینه هنوز هیچ اقدامی صورت نگرفته است و این موضوع برای شورا و شهرداری نمای خوبی نیست.
وی همچنین از وجود بوی تعفن در محدوده منطقه حسن‌آباد به سمت تهران خبر داد و حل این موضوع را مستلزم پیگیری کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری دانست.
عضو شورا با تاکید بر اینکه پیشگیری بهتر و کم هزینه تر از درمان است، گفت: منطقه تشکیل سیل در تهران در مناطق شمالی ، شمال شرقی و شمال غربی تهران است که می‌توان به وسیله اقدامات آبخیزداری از وقوع این حوادث پیشگیری‌کرد.
دوستی با اشاره به رها شدن این موضوع از زمان ادغام وزارت جهاد کشاورزی افزود: وزارت جهاد سازندگی یکی از حوزه‌های فعال در کشور در این حوزه بود که مدتی است این موضوع رها شده است.
وی پیشنهاد برگزاری جلسه با وزیر جهاد کشاورزی و یا معاونین وزیر مرتبط با این موضوع را ارائه کرد.
عضو شورای شهر تهران در ادامه به موضوع ایجاد بوستان ها در حاشیه روددره ها اشاره کرد و گفت: اقدام شهرداری در ایجاد بوستان های نهج البلاغه و جوانمردان خوب بوده است اما آیا مطالعات لازم برای جلوگیری از ایجاد بحران در این خصوص صورت گرفته است؟
علیرضا جاوید معاون عمرانی شهردار تهران در پاسخ به این موضوع گفت: در طول سالیان گذشته رود دره ها تبدیل به محل جمع آوری نخاله، زباله و همچنین حاشیه نشینی و مواردی از این دست شده بود که مدیریت شهری با این تدبیر در قالب طرح جامع اقدام به برطرف کردن ناهنجاری ها کرد.

برچسب‌ها

دیدگاه

  1. باسلام .جناب آقای دوستی شما دو میلیارد به قول خودتون خیریه آوردید مدرسه ساختید همونو میدادید به سیل زده ها.تورو خدا شعار دیگر بس است مردم از ملکشاهی انتظار داشتند در طرهان هنگام سیل حضور داشته باشد پنج میلیارد پیشکش

    [پاسخ]

    وحید در :

    آقا بس کنید لطف فرموده به برادرتان که مثل”اسفند”روی آتش دنبال ”فرج” برای نیل به ”آزاد ”شدن ”بخت” پیروزی بالا و پایین میرند و یک سرشان به ”کونانی ”است و یک سرشان به کوهدشت و کرمانشاه و خرم آباد بگویید از سهامشان در هتل ۵ ستاره شان برای عمران و آبادانی کوهدشت هزینه کنند یا از آن دو میلیارد تومان هزینه انتخابات فلان کاندید محبوبتر اندکی کسر میشد و به زخم این مردم زده میشد نه به جناب دوستی که تلاش دارید انتقام مردم را بابت انتخاب دکتر ملکشاهی از ایشان بگیرید

    [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط