سرخط خبرها
امروز: جمعه, ۲۹ دی , ۱۳۹۶ | ۱۲:۴۶:۲۵آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ،‌ ۰۸:۱۰
۲۵ فروردین ۱۳۹۵در ۶:۲۶ ق.ظ تعداد بازدید: 776 بازدید کد خبر:55560 چاپ خبر

به علت بارش شدید باران/ تعطیلی مدارس ابتدایی در ۶ شهر لرستان

0

کشکان: مدیرکل آموزش و پرورش استان لرستان گفت:‌ به علت بارش شدید باران مدارس نوبت صبح ابتدایی شهرهای خرم‌آباد، دوره چگنی، زاغه، معمولان، بیرانشهر و ویسیان تعطیل شدند.   گودرز کریمی‌فر دقایقی پیش در گفت‌وگو با فارس، با اشاره به اینکه بارش شدید باران و آب‌گرفتگی معابر سطح ۶ شهر استان لرستان باعث تعطیلی مدارس […]

۱۳۹۴۰۹۱۶۰۰۰۱۰۲_PhotoA

کشکان: مدیرکل آموزش و پرورش استان لرستان گفت:‌ به علت بارش شدید باران مدارس نوبت صبح ابتدایی شهرهای خرم‌آباد، دوره چگنی، زاغه، معمولان، بیرانشهر و ویسیان تعطیل شدند.

 

گودرز کریمی‌فر دقایقی پیش در گفت‌وگو با فارس، با اشاره به اینکه بارش شدید باران و آب‌گرفتگی معابر سطح ۶ شهر استان لرستان باعث تعطیلی مدارس ابتدایی این شهرها شد، اظهار داشت: مدارس مقطع ابتدایی شهرستان‌های خرم‌آباد، دوره چگنی، زاغه، معمولان، بیرانشهر و ویسیان تعطیل شدند.

وی عنوان کرد: صبح امروز شاهد آب‌گرفتگی معابر این شهرستان‌ها بودیم که به همین علت مدارس نوبت صبح ابتدایی آنها را تعطیل کرده‌ایم.

کریمی‌فر خاطرنشان کرد: تمام مدارس نوبت بعدازظهر در سطح استان لرستان دایر و برقرار هستند.

لازم به ذکر است هم‌اکنون بارش شدید باران در سطح شهرستان‌های استان لرستان حال بارش است و شاهد آب‌گرفتگی سطح معابر در بیشتر شهرستان‌ها به ویژه شهرستان خرم‌آباد هستیم.

بر اساس گزارش فارس،‌ این بارش‌ها موجب خسارت به پل‌های موقت و زیرگذرها شده و هم‌اکنون رفت و آمد در این محدوده‌ها انجام نمی‌گیرد و شاهد ترافیک در سطح شهرستان خرم‌آباد هستیم.

بر اساس گزارش هواشناسی استان لرستان این بارش‌ها تا روز شنبه به صورت رگبار، رعد و برق و باران ادامه دارد.

 

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط