سرخط خبرها
امروز: شنبه, ۳۰ دی , ۱۳۹۶ | ۰۴:۱۶:۳۹آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ،‌ ۰۸:۱۰
۲۴ فروردین ۱۳۹۵در ۱۲:۲۶ ب.ظ تعداد بازدید: 1,105 بازدید کد خبر:55522 چاپ خبر

نجات دو چوپان و ۴۰۰ رأس گوسفند گرفتار در سیل

0

فرمانده انتظامی پلدختر خبر داد

فرمانده انتظامی پلدختر، از نجات دو چوپان و ۴۰۰ راس گوسفند از رودخانه سیمره در حوالی روستای چم‌گز این شهرستان، خبر داد. به گزارش کشکان به نقل از ایلنا، سرهنگ صفر عبدالوند در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: ماموران انتظامی پاسگاه جلوگیر از گرفتار شدن دو چوپان به همراه ۴۰۰ راس گوسفند در منطقه چم‌گز بر […]

پلدختر

فرمانده انتظامی پلدختر، از نجات دو چوپان و ۴۰۰ راس گوسفند از رودخانه سیمره در حوالی روستای چم‌گز این شهرستان، خبر داد.

به گزارش کشکان به نقل از ایلنا، سرهنگ صفر عبدالوند در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: ماموران انتظامی پاسگاه جلوگیر از گرفتار شدن دو چوپان به همراه ۴۰۰ راس گوسفند در منطقه چم‌گز بر اثر طغیان رودخانه سیمره ناشی از بارندگی‌های اخیر مطلع و بلافاصله به محل مورد نظر اعزام شدند.

وی افزود: با حضور ماموران در محل و صحت و اهمیت موضوع، سریعا مراتب به ستاد بحران حوادث غیر مترقبه شهرستان گزارش شد.

فرمانده انتظامی پلدختر خاطرنشان کرد: با حضور به موقع و برنامه‌ریزی عملیاتی یگان‌های امدادی و ماموران انتظامی، دو چوپان و احشام گرفتار شده در سیل نجات پیدا کردند که این اقدام شایسته موجب رضایت‌مندی و تقدیر روستاییان را در پی داشت.

عبدالوند تصریح کرد: با توجه به افزایش بارندگی‌ها و احتمال طغیان رودخانه‌ها، دامداران از نزدیک شدن به حریم رودخانه‌ها خودداری و یگان‌های امدادی جهت جلوگیری از وقوع حوادث مشابه، با بهره‌گیری از امکانات لازم و کافی در محل‌های مورد نظر حضوری فعال داشته باشند.

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط