سرخط خبرها
امروز: چهارشنبه, ۲۷ دی , ۱۳۹۶ | ۲۳:۴۵:۳۰آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ،‌ ۰۸:۱۰
۲۲ فروردین ۱۳۹۵در ۲:۲۱ ب.ظ تعداد بازدید: 1,212 بازدید کد خبر:55485 چاپ خبر

آغاز عملیات اجرایی مجتمع پتروشیمی کوهدشت+ عکس

0

به گزارش کشکان، بسیاری از کارشناسان بر این عقیده‌اند که یکی از مهم‌ترین راهکارها برای جبران عقب‌ماندگی‌های اقتصادی لرستان، ساخت صنایع مادر است. در این مورد برنامه‌ریزی‌های خوبی صورت گرفته است که با توجه به شرایط مناسب اقتصادی در آینده نه‌چندان دور پیش بینی می‌شود، می‌توان به بهبود شرایط امیدوار بود. یکی از این طرح‌ها […]

IMG_20160410_153810

به گزارش کشکان، بسیاری از کارشناسان بر این عقیده‌اند که یکی از مهم‌ترین راهکارها برای جبران عقب‌ماندگی‌های اقتصادی لرستان، ساخت صنایع مادر است.
در این مورد برنامه‌ریزی‌های خوبی صورت گرفته است که با توجه به شرایط مناسب اقتصادی در آینده نه‌چندان دور پیش بینی می‌شود، می‌توان به بهبود شرایط امیدوار بود. یکی از این طرح‌ها پتروشیمی کوهدشت است که در سال ۹۲ طرح ساخت آن از سوی یک سرمایه‌گذار بخش خصوصی تهیه شد.
اکنون این طرح در مراحل ابتدایی عملیات ساخت خود قرار دارد و در صورت برنامه‌ریزی مناسب مسئولان و تأمین اعتبارات مورد نیاز می‌توان در سال‌های آینده شاهد به بهره‌برداری رسیدن آن بود.
شهرستان کوهدشت با وجود ظرفیت‌های بسیار زیاد، به عنوان یکی از مناطق محروم لرستان به شمار می‌رود. با ساخت این صنعت بسیار مهم در شهرستان کوهدشت فرصت‌های شغلی مستقیم و غیرمستقیم زیادی برای جوانان این منطقه به وجود می‌آید.
امیدواریم مسئولان استان برای حل مسائل و مشکلات پیش روی این صنعت گام‌های بلندتری بردارند و شاهد افتتاح این پتروشیمی درکوتاه‌مدت و در برنامه ۵ ساله باشیم.

حجم سرمایه‌گذاری این طرح حدود هزار میلیارد تومان است و با توجه به حجم بالای سرمایه‌گذاری این طرح در صورت افتتاح شاهد اشتغال‌زایی قابل توجهی به‌صورت مستقیم و غیرمستقیم خواهیم بود.
پیش‌بینی می‌شود با ساخت این مجموعه و ایجاد شرکت های وابسته کوچک می توان برای ۴ هزار نفر نیز فرصت شغلی ایجاد کرد.

 

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. با این تابلو عملیات اجرایی آغاز میشه؟؟؟ خخخخخخخخخخ

  [پاسخ]

 2. مثل ذوب اهن رومشگان که نماینده محترم قول داد و به سرانجام رساند و الان ۳۰۰۰ نفر مشغول هستن……اینم افتتاح میشه سر وقت….

  [پاسخ]

 3. تابلویی جهت بهره برداری انتخاباتی قبل از انتخابات وجهت فریب مردم نجیب منطقه نسب شد،مگر می شود بعد سه سال از اغاز نمادین عملیات اجرای یک طرح این همه پیشرفت دید؟؟؟

  [پاسخ]

 4. مثل ذوب آهنه که ذوب شد.

  [پاسخ]

 5. این خوب فقط تابلو بود…….

  [پاسخ]

 6. رسانه ای که از درج مطالبی که واقعیتهای منطقه را بیان می کنند خود داری کرد محکوم به فنا خواهد بود،لطفا به جای جانب داری از طیف وگروهی خاص رسانه مردم و شهرستان باشید

  [پاسخ]

 7. ماشالا چقدرم خوب دارن کار میکنن، به این میگن یه آغاز عملیات درستو حسابی…….

  [پاسخ]

 8. اول اینکه خیلی دوراست این کار انجام شود.دوم زمینهای کشاورزی درجه یک راصنایع شیمیائی نمیزنند!!پیشنهادمیشه در زمینهای توه خشکه این کارراانجام بدن.

  [پاسخ]

 9. کجاست این تابلو راجایی ندیدم

  [پاسخ]

  دوست محمدی(مدیر سایت) در :

  زانوگه به سمت ابوالوفا

  [پاسخ]

  ناشناس در :

  خسته نباشی؟

  [پاسخ]

 10. ازهزارمیلیاردتومان فعلا ۱۰۰ هزارتومانش جذب شده ویک تابلوبراش ساختن میمونه چقدردیگه؟؟؟؟؟؟!!!!!!!

  [پاسخ]

 11. درودخدابرآقای ملکشاهی نماینده محترم شهرستان کوهدشت ورومشگان اززحمات بی دریغ جنابعالی برای احداث چنین کار عظمی تشکر میکنیم.ولی درعوض نمایندگان ادوارگذشته برای استانهای هم جوار زحمت چنین کاری رامکشیدند

  [پاسخ]

  شهروند در :

  کدوم کار؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ نصب تابلو!!!!!!!!!!!

  [پاسخ]

 12. شهروندگرامی به جای تشویق چرادایم آیه یاس میخوانیدچرافقط انتقادحالا پیشنهادشماچیست

  [پاسخ]

  فرهنگی در :

  آخه چه کشکی چه پشمی چه ذو بی فقط یه تابلو نصب شده اونهم زمان این نماینده نبود ه دعوا سر چی دارید نکنه داستان ملانصر الذین شده خودتون گفتید وباورتون شده

  [پاسخ]

 13. امیدوارم یک بار هم شده ابزار انتخاباتی اقایان وکیل دردی از دردهای این دیار را درمان کند

  [پاسخ]

 14. کشکان خواب دیدی خیر باشه من که امروز از آنجا رد شدم چند خانواده عشایر دیدم که آنجا ساکن شدن نکنه تابلو رو دیدی خیال کردی افتتاح شده

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط