سرخط خبرها
امروز: جمعه, ۲۴ آذر , ۱۳۹۶ | ۱۷:۲۰:۳۸آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ ،‌ ۰۹:۴۷
۲۱ فروردین ۱۳۹۵در ۶:۵۶ ق.ظ تعداد بازدید: 580 بازدید کد خبر:55410 چاپ خبر

خرم‌آبادی‌ها ‌آب مورد نیاز خود را بجوشانند

0

‌در پی کدر شدن آب شهر خرم‌آباد، مدیرعامل شرکت آبفای لرستان گفت: آب خرم‌آباد از نظر بهداشتی مشکلی ندارد. به گزارش کشکان، مهندس حمیدرضا کرم‌وند در گفت‌وگو با ایسنا، بیان کرد: در چند روز اخیر با توجه به بارندگی‌های صورت گرفته آب شهر خرم‌آباد کدر شده است. وی اضافه کرد: این مشکل در کل خرم‌آباد […]

۱۵-۱۱-۲-۱۲۷۵۷۳

‌در پی کدر شدن آب شهر خرم‌آباد، مدیرعامل شرکت آبفای لرستان گفت: آب خرم‌آباد از نظر بهداشتی مشکلی ندارد.

به گزارش کشکان، مهندس حمیدرضا کرم‌وند در گفت‌وگو با ایسنا، بیان کرد: در چند روز اخیر با توجه به بارندگی‌های صورت گرفته آب شهر خرم‌آباد کدر شده است.

وی اضافه کرد: این مشکل در کل خرم‌آباد وجود دارد، اما در قسمت‌های شمالی شهر به علت پایین بودن سطح ارتفاع این معضل بیشتر دیده می‌شود.

کرم‌وند ادامه داد: این آب‌ها از نظر بهداشتی مشکل خاصی ندارند، اما به لحاظ کدر بودن از حد نرمال و استاندارد مقداری بالاتر هستند و حد استاندارد حدود ۵unt است.

مدیرعامل شرکت آبفای لرستان تصریح کرد: شهروندان خرم‌آباد سعی کنند آب مورد نیاز خود را بجوشانند و تنها به اندازه احتیاج خود از آن استفاده کنند تا این مشکل برطرف شود.

وی اظهار کرد: در صورتی که تا چند روز آینده بارندگی نداشته باشیم، این مشکل برطرف خواهد شد.

 

 

برچسب‌ها

دیدگاه

  1. آب خرم آباد از نظر بهداشتی اصلا مشکلی ندارد. فقط خاک و شن دارد و طعمش گَند است؛ میکروب و ویروس هم که با چشم خودم توی آب خرم آباد ندیدم پس میکروب هم ندارد. آهک هم ندارد چون من اصلا ملوکل های آهک را در آب خرم آباد ندیدم.

    [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط