سرخط خبرها
امروز: دوشنبه, ۲۰ آذر , ۱۳۹۶ | ۱۲:۴۰:۵۵آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ ،‌ ۱۰:۰۳
۱۹ فروردین ۱۳۹۵در ۸:۵۰ ب.ظ تعداد بازدید: 2,856 بازدید کد خبر:55390 چاپ خبر

طرح شکایت فرماندار سابق کوهدشت علیه عوامل مصاحبه ی اخیر

0

محسن باقرپور وکیل پایه یک دادگستری عصر امروز در گفتگوی تلفنی با خبرنگار کشکان گفت: محمد کرم محمدی فرماندار سابق کوهدشت وی را به عنوان وکیل خود انتخاب نموده تا با حضور در مرجع قضایی علیه تنظیم کنندگان مصاحبه ی اخیر که در فضای مجازی منتشر شد و برخی حواشی را به دنبال داشت اقامه […]

اصولگرایان-و-فرماندار-کوهدشت-۱۲

محسن باقرپور وکیل پایه یک دادگستری عصر امروز در گفتگوی تلفنی با خبرنگار کشکان گفت: محمد کرم محمدی فرماندار سابق کوهدشت وی را به عنوان وکیل خود انتخاب نموده تا با حضور در مرجع قضایی علیه تنظیم کنندگان مصاحبه ی اخیر که در فضای مجازی منتشر شد و برخی حواشی را به دنبال داشت اقامه ی دعوا نماید.

وی ادامه داد: به همین دلیل وی به عنوان وکیل محمدی در دادسرای کوهدشت حاضر شده و علیه مدیرمسئول سایت منتشر کننده ی مصاحبه و اشخاص حاضر در مصاحبه به اتهامات مختلف کیفری طرح دعوا نموده است.

گفتنی است چندی پیش فرج اله مؤمنی فعال سیاسی اصلاح طلب در گفتگو با یکی از سایت های محلی به شدت به عملکرد محمدکرم محمدی در انتخابات اخیر مجلس تاخت و ضمن ایراد انتقادات متعدد دیگر، وی و چند تن دیگر از مسئولان اجرایی و فعالان سیاسی منطقه را به «غارت انتخاباتی» متهم کرد.

محمدکرم محمدی چند روز پیش جای خود را به احسان جهانیان مدیر کل سابق امنیتی انتظامی استانداری لرستان داد.

 

 

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. دو جمله ی آخر خبر کاملن جبهه گیری کشکان رو عیان میکنه

  [پاسخ]

 2. خخخخخخ

  خونمون خالی شده! متهم هم شدیم؟!

  [پاسخ]

 3. آقای فرماندار سابق مردم باید بخاطر برگزاری انتخابات ناسالم از شما شکایت کنند. دیدی که چوب خدا صدا نداره.

  [پاسخ]

 4. واقعا کار خوبی کرده .اقای دوست محمدی لطفا نگید فعال اصلا ح طلب بگویید و بنویسد خرابکار .انحصار طلب و…

  [پاسخ]

 5. درود بر سردار کرم محمدی

  [پاسخ]

 6. کرم محمدی خودش خوب می داند که چه کرده است!
  محسن باقرپور را هم که همه می شناسیم!
  صیانت از رای مردم حق الناس بود! اما چه حیف!

  [پاسخ]

 7. آقای مومنی واقعیتها رو گفته چته بهت برخورده .هیچ وقت نردم کوهدشت شما رو نمیبخشند آقای محمدی.اگه عدالت داری بچاپ

  [پاسخ]

 8. محمدی عزل شدی دست از سر این مردم برنمیداری.مدیر محترم سایت این آقا فرماندار کوهدشت نیستن تموم شد رفت کمتر در رسانه ها در مورد ایشون و ارتباطش با کوهدشت بیان کنید.

  [پاسخ]

  عادل در :

  اولین دزد وغارتگر رای مردم اصلاح طلبان بودند که رقبای خود را منافق وضدانقلاب معرفی میکردند و خودشان را عالم و زاهد وپرهیزگار عزیزان دوران عوض شده قابل توجه … پیر اصلاحات جناب اسفندیار پور

  [پاسخ]

 9. فرصت بسیار مناسبی است که آقایان مومنی حسنی تبار بهرامی خدایگان از حق مردم کوهدشت دفاع کنن.

  [پاسخ]

 10. چرا محمدی ؟
  کرم محمدی در آستانه عزل شدن مورد هجمه شدید توهین ، تهمت و کم لطفی از طرف آقای مومنی( بیش از روال چند ماه گذشته ) و قبل از اون همفکران آقای مومنی و طرفداران آقای آزادبخت قرار گرفتند !
  محمدی یکسان نیم پیش با این عنوان از طرف آقای مومنی و دوستان که ما اینو بواسطه رایزنی یکی از افرادمون (بخشدار مرکزی فعلی ) آورده آیم ، فرماندار شهرستان کوهدشت شدند و بعد از چند ماه به واسطه رفاقت دیرینه با اسماعیل دوستی ( رفیق سالهای دور و رقیب این سالهای آقایان مومنی و اسفندیارپور ) و مسائلی که پیش اومد ( موضوع جایگزینی محمدی آزادبخت به جای وی) آشکارا در طیف نماینده وقت و اسماعیل دوستی قرار گرفتند که این خود برای داماد و دایی زن که روی استفاده از ابزار و امکانات فرمانداری در انتخابات پیش رو حساب کرده بودند با وجود قبضه کردن استانداری قابل تحمل نبود ولی چه سود که با وجود ارتباط نماینده و وزیر کشور و حمایت اسماعیل دوستی به سرانجام نرسد و ایندو با قول و قرار نسیه با آقای ملکشاهی راهی تهران و کرج شدند که پس از رد صلاحیت شدن از طرف شورای نگهبان با انگیزه مضاعف به کارزار انتخابات در کوهدشت برگشتند و تلاش همه جانبه ای برای دردست گرفتن فرمانداری کوهدشت از سر گرفتند که با پایمردی و جسارت محمدی و ورود وزیر کشور،علیرغم پشتیبانی همه جانبه استانداری بیثمر ماند و ایشان از استفاده از امکانات اجرایی فرمانداری که حق مسلم خود میدانستند، تا حد قابل توجهی محروم شدند . لازم به گفتن نیست اگر تقلبی و تخلفی در سطح شهرستان کوهدشت صورت گرفته باشد با توجه به بسیج استانداری و نماینده فرماندار های تحمیلی به فرماندار کوهدشت برای آزادبخت یا کمتر از ملکشاهی نبوده یا قابل توجه نبوده است و مهمترین مدرک غارتگر بودن فرماندار کوهدشت دیر شروع شدن انتخابات شهر کوهدشت( از نیم ساعت تا دو ساعت در شعب شهر کوهدشت ) گفته میشه به دلیل جابجایی نماینده های فرماندار توسط استانداری بوده ! که خارج از صحت و کذب این موضوع مستحضرید که انتخابات در بعضی از شعب تا نه شب تمدید شد و مردم مشاهده کردند ( خیلی ها در آخرین ساعات رای گیری داخل شهر می چرخند ) بطور مطلق نمیشه گفت ولی تقریبا رای نداده به خاطر ضیق زمان رای گیری نداشتیم مگر کسانی که نسبت به رای دادن بی تفاوت بودند ! حال آقای مومنی باز با همون عدم صداقت خاص خودش گفته اند که شهر کوهدشت ۶۵ هزار رای داشته که اگر زمان رای گیری اجازه می داد چهل و پنج هزار رای اون مال آقای آزادبخت بوده !!!
  مبرهن است که بیشتر این پرخاشگری و عصبانیت ها به دلیل دوام آوردن محمدی بود که تمام برنامه های آقایان رو به هم ریخت وگرنه مردم می شناسند که اینها هیچ اعتقادی به حق الناس و از این دست مسائل زمانی که برایشان پایش بیفتد ندارند.

  [پاسخ]

 11. از حادثه لرزند به هم کاخ نشینان /./ما خانه به دوشان غم سیلاب نداریم.۲

  [پاسخ]

 12. من طرفدار آقای فرماندار سابق نیستم ولی خدایی نمی شود بخاطر انتخابات آبروی یک مومن را بر باد داد خواستم از آقای مومنی بپرسم شما که اینقدر ادعای مردانگی و جوانمردی دارید چرا خصوصی ترین حرف های دوستان سابق خود را بدون هیچگونه ملاحضه ای عمومی کرده اید ؟شما از نحوه عملکرد آقایان انتقاد دارید پس چرا به همه توهین و اهانت میکنید ؟
  اگر این رویه در اصلاح طلبی رایج باشد که وای بحال اصلاح طلبی
  جناب آقای مومنی این شهرستان را با کجا اشتباه گرفته ای که شما با آن مصاحبه کننده ی هتاک و بی سابقه در انقلاب هر چه خواسته اید گفته اید و چنین وانمود کرده ای که رستم دستانی و بی اجازه تو آب از آب تکان نمی خورد بعنوان یک شهروند از دستگاه عالیرتبه قضا استدعای برخوردقاطع با اینگونه افراد را دارم.

  [پاسخ]

  ناشناس در :

  اگه راست میگی اول اسم وفامیل درست حسابی خودرابنویی بعد از دستگاه قضا ادخواست برخورد قاطع بکن آقا یاخان سهروند دلسوز.درضمن بخدا قسم من طرفدار چپ جماعت نیستم .فکر نکنی جانب کسی رادارم.

  [پاسخ]

  ناشناس در :

  برای هرکه دلسوزی میکنی بکن اما برای اهل سیاست دلسوزی نکن که دلت خیلی نازکه ممکنه آسیب ببینه. سیاسیون پدر بی سیاست ها در آورده اند.

  [پاسخ]

 13. باقر پور این کارو نکن شکست می خوری بامردم باشی بهتره واست

  [پاسخ]

  كوهدشت در :

  درود بر مومنی . حرق دل قاطبه ی مردم مظلوم کوهدشت رو زده . محاکمه هم باید بشه ؟؟؟ !!!!!!

  [پاسخ]

  بی طرف در :

  آقای باقر پور وکیل نشو خودت رو از چشم مردم ننداز محمدی رفت ولی تو میخوای تو کوهدشت با این مردم زندگی کنی دوست عزیز بخاطر دیگران خودت رو خراب نکن از من به تو سفارش.

  [پاسخ]

  ناشناس در :

  بی طرف وجدانا بی طرفی ات را بگذار کنار. این آقای وکیل این یک دفعه کاری گیرش اومده میخوای بیچاره ش کنی! پول درآوردن آن هم از جیب سیاستمدارن خداییش خوشمزه است نوش جان.

  [پاسخ]

  م در :

  آقای وکیل تو وارد این قضیه نشو توش میمونی هاااااا

  [پاسخ]

 14. حالا بدهکار هم شدیم رو رو برم فرماندار سابق

  [پاسخ]

 15. دورود بر محمدی

  [پاسخ]

  بی طرف در :

  تو اصلاح طلب نیستی بگو منافع طلب برات بهتره

  [پاسخ]

  ناشناس در :

  درود بر شما

  [پاسخ]

 16. همه می دانند که در انتخابات کوهدشت چی شد بهتر است جناب محمدی به جای شکایت برود از دوستانس ابق طلب حلالیت کند

  [پاسخ]

 17. بذار شکایت بکنه ما نردم طرهان بزرگ همگی در دادگاه عدالت حاضر میشویم و نمیگذاریم مومنی،حسنی تبارو…تنها باشن تا روسیاه شود آنکه به این مردم و انتخاب آنها توهین کرده

  [پاسخ]

  م در :

  ایول

  [پاسخ]

  ناشناس در :

  جناب کوهدشتیِ عزیز! مردم نرهان دیگه چیه!؟ اول طرهانی ها همه شون نر نیستند. دویوماً در طرهان کسی دم ندارد که به قول شما نردم باشد!

  [پاسخ]

 18. این یعنی تزویر!

  [پاسخ]

  ناشناس در :

  تزویر یعنی سیاست فقط همین.

  [پاسخ]

 19. سلام جناب باقر پور وکالت حق شماست از هرکه می خواهی دفاع کن ولی بنده کامنت آقای دوستی راتکرا رمیکنم ودلسوزانه ازشما می خواهم :«این کار را نکن با مردم باشی بهتره»

  [پاسخ]

 20. چناب محمدی خود متهم به عدم صیانت از اراء مردم است و عملکرد وی موجب جو بد بینی احاد مردم گردیده است . مستدعی است دادستانی محترم به عنوان مدعی‌العموم ، نسبت به اقامه دعوی از نامبرده اقدام لازم را معمول فرماید و به موضوع تخلفات انتخاباتی که توسط کارکنان دولت به عنوان مچریان انتخبات در حین ماموریت مرتکب شده اند ورود و مقصران را نیز شناسایی و به وضعیت آنان رسیدگی نماید و همچنین
  هیات رسیدگی به تخلفات اداری کارمندان دستگاه های مرتبط نیز به این مهم رسیدگی نمایند.

  [پاسخ]

  اعتدالی. در :

  اتفاقا مقامات قضایی بایدبا آن مصاحبه کننده ومصاحبه شونده به عنوان مدعی العموم برخورد کنند که امنیت شهر را به چالش کشیده اند همشهری/؟

  [پاسخ]

  همشهری در :

  اعتدال عزیز، این نتیجه ی عملکرد آنان بود که امنینت سهر را به چالش کشاند.

  [پاسخ]

 21. عبدالله مومنی ساکت شد حالا نوبت آقا فرج اله است، مطمئن باش که تو هم بزودی با این حرف ها وحرکت های ناجوانمردانه ات برای همیشه از چشم این مردم می افتی

  [پاسخ]

  ناشناس در :

  واقعاکه اصلاح طلبی ی ی ی……اما بااین کامنت تو دم خروس رادیدیم.حالا .سلام

  [پاسخ]

  عبدالرحمان در :

  سلام/اصلاح طلب معتدل

  [پاسخ]

  بی طرف در :

  مومنی حقگوست خدا میداند با صداقت حرف مردم زده اون خودش تنها نیست فرج یعنی ۸۰ درصد مردم کوهدشت

  [پاسخ]

 22. فرماندار دست پیش گرفته تا پس نیفتد.!!

  [پاسخ]

 23. مومنی و اسفندیاری کی میخوان دست از سر این مردم بردارن؟انصافا لقب فتنه گر برازنده ایندوست.اگه محمدی ازین همه تهمت گذشت کنه واقعا در حق خودش و حامیان نماینده کوتاهی کرده.بهرامی و مومنی چکاره ن که هر بار با توهین و بی احترامی مسئولین رو مورد هجمه قرار میدن؟مومنی اگه در این دولت جایگاهی داشت مطمئن باشین اجازه ورود به امثال آزادبخت نمی داد ومثل کورانی بهش خیانت می کرد.
  آقای دوست محمدی این پیام رو کامل درج کن وازش سانسور نکن.خواهش می کنم

  [پاسخ]

  ناشناس در :

  آقای دوست محمدی درست میگه این پیام مهم را حذف نکن. نه اشتباه نکن بابا، منظورم پیامِ خودمه نه مال اوشون.

  [پاسخ]

 24. درود بر مومنی و اصلاحات

  [پاسخ]

 25. این حق مسلم کرم محمدیست که شکایت کند.وزارت کشور وشورای نگهبان انتخابات کوهدشت رابه کوری چشم شکست خوردگان افراطی وانحصار طلبان تایید کرده است.اگر اعتراضی هست از طریق قانون انجام دهید.مصاحبه جنجالی وسراسر تهمت وفحاشی مومنی اگر بی جواب بماند در این شهر واستان سنگ روی سنگ بند نمی شود.درود بر محمدی وباقرپور.

  [پاسخ]

  سعید احمدی در :

  یکی نیست این قانون رو به ما نشون بده ببینیم چه رنگیه؟

  [پاسخ]

  ناشناس در :

  وجداناً اگر درست میفرمایی اعتدالی هستی، از این اصطلاح ((حق مسلم)) استفاده نکن که سرقفلی داره. سرقفلی اش هم مال برادران پایداری؛ شما حق ندارین بدونِ پرداخت وجه از این ترکیب اضافی استفاده کنید.

  [پاسخ]

 26. آقاى (مر قانون )احتمالا پست بالا ترى خواهد گرفت.

  [پاسخ]

 27. اصلاح طلب اعتدال گرا

  درود بر سردار محمد کرم محمدی که مانند شیر در مقابل زیاده خواهی فرج مومنی ودار دسته اش ایستاد ویک انتخابات سالم را بر گزار نمود

  [پاسخ]

 28. آقای فرج خداوکیلی یکبار عامل شکست سوری شدی یک بار به قبادی رای دادی این بار هم دروغ گفتی مردم و رها کن خود را رستم دستان جلوه میدی ….

  [پاسخ]

  وحید در :

  این عدد۲۰۰۰منو یاد پیریایی میندازه آخییییی.
  خخخخخخ.فرج باهاتیم

  [پاسخ]

  ناشناس در :

  خوش به حالت پیریایی.
  دوستای نامردِ من با دیدنِ عدد نُه و بیست و پنج صدم به یاد من می افتند. حالا من با این معدل دیپلم گرفتم، یه نمره هم لطف کردند شدم ده و خورده ای. ولی مگر این دوستان ولم میکنند!

  [پاسخ]

 29. بسم اله الرحمن الرحیم
  دادستان محترم شهرستان کوهدشت .باسلام وخسته نباشید خدمت حضرتعالی وهمکاران محترمتان در دستگاه قضا .باتوجه به شکایت اقای محمدکرم محمدی علیه آقایان مومنی .حسنی تبار.وبهرامی به عرض برسانم ماجمع کثیری از جوانان اصلاح طلب کوهدشت جنوبی بعنوان شاهدان عینی قبل وبعدازانتخابات اقدامات غیرقانونی فرماندار معزول رامحکوم واظهارات اقایان فوق الذکر رادرفضای مجازی تایید مینماییم وبه عنوان گواه حاظر به سوگند دردادسراهستیم

  [پاسخ]

  همشهری در :

  ماهم آقایمومنی را محکوم راظهارات آقایان در فضای مجازی را محکوم می کنیم .

  [پاسخ]

  ناشناس در :

  حتماً شما هم یک گروه عظیمی هستید دیگه که پشت یه کیبورد جمع شده اید و شما هم میخواهید دوست محمدی رسیدگی کند.

  [پاسخ]

  ناشناس در :

  خداییش من هم به اصلاح طلبان رای فردم، ولی چه جوری جمع کثیرتان توانستید پشت یک صفحه کلید قرار بگیرید و دسته جمعی به کشکان شکایت بکنید. حالا فرستادیدش برا دادستانی؟ یا میخواهید دست آقای دوست محمدی بررسی اش کنند!

  [پاسخ]

 30. اینهم یه چاهی دیگه که آقای دوستی برای اصلاح طلبان تدارک دیده که باید گفت اولا هیچگاه ظلم پایدار نخواهدبود دوما نردبان این جهان ما ومنی است عاقبت این نردبان افتادنی است، لاجرم هرکس که بالاتر نشست استخوانش سخت تر خواهد شکست.

  [پاسخ]

  ناشناس در :

  داداش مواظب باش توی چاه نیفتی! سیاست لعنتی همه اش چاه است.

  [پاسخ]

 31. آقای محمدی بیشتر از این خودتون رو در مقابل عامه مردم قرار ندهید خودتون میدانید چه بر سر مردم اوردید دیگه ….

  [پاسخ]

 32. بهتره کسانی که کامنت میذارن ودم ازسالم بودن انتخابات میزنن ازوجدان خود بپرسن آیا انتخابات واقعا سالم وچندقطبی بود یاناسالم وتک قطبی؟؟؟؟؟

  [پاسخ]

  ناشناس در :

  من که از چشم خودم پرسیدم جوابش را هم گرفتم که به خودم مربوطه. ببخشید ، ما وجدانا ناچاریم از چشممون بپرسیم

  [پاسخ]

 33. به امید خاری فرج دروغ گو که خونه همه مون،خراب کرد

  [پاسخ]

  کوهدشتی در :

  بی سواد

  [پاسخ]

  شرمت باد در :

  ای….. .خجالت بکش بی…..

  [پاسخ]

  ناشناس در :

  باباجون اون سیل کوهدشت بود. فرج کجا بود.

  [پاسخ]

  امیری در :

  واقعا راست میگه فرج واسفندیاری برای دومین باره که مردمو خانه خراب کردند اون چند نفری که چندسال پیش کشته وویلچرنشین شدندوامسال که آقای سوری نابیناشد

  [پاسخ]

 34. این از بدبختی شما ویاران شماست که تمام شکست ها وناکامی های خود رابه گردن اسماعیل دوستی می اندازید.این نشانه عجز وناتوانی اصلاح طلبان شکست خورده وعصبانیست .ان قدر از دست دوستی عصبانی بوده وهستید وهمچنان باشید تا جانتان بالا بیایید.۰(بد اندیشان ودشمنان دوستی را میگویم نه با وجدان ها ومنصفان).کرم محمدی شکایت کرده بیچاره ها دوستی چه کاره است؟

  [پاسخ]

  ناشناس در :

  میان رو جان! میانه روی کن. یکی به میخ بزن یکی به نعل. مثلا بگو : دوستی و مومنی هردو از افتخارات شهر ما هستند. حیف است که ایشان یعنی هردوشان چنین یا چنان با هم کنند.
  این شد میانه روی. میانه روی بلد نیستی، بعد هم اجازه نمیدی یادت هم بده!

  [پاسخ]

 35. غارت رو شما در اموزش وپرورش کردید برید بررسی کنید برای اتاق اموزش ابتدایی که روزگاری گل سر سبد اداره بود۴۵۰هزار تومان پول تلفن در یک ماه انتخابات اومده

  [پاسخ]

 36. درود محمد کرم محمدی

  [پاسخ]

 37. ?اللهم لا تُسَلِّطْ عَلَینا مَنْ لا یَرحَمُنا?

  ✅ خدایا کسی را که به ما رحم نمیکند بر ما مسلط نکن!

  آقای فرماندار !!
  چی با خودت فکر کردی!!! فکر کردی شما نعوذ به ا… پیغمبری که از هر گونه اشتباهی معصوم باشی!
  شما هم اشتباه میکنی! شما هم مثل بقیه مسئولین خطا میکنی!!! انتظار ما از شخص اول شهرمان خیلی فراتر از خودخواهی و ترس از جوانان این شهر است!
  به نظر شما اگه با هر انتقادی همگی به دادگاه احضار شوند سنگ روی سنگ بند میشه؟!
  شما میتوانستین رودرو با این آقایان به میدان جنگ بروین و مشکلتان را حل کنید !
  این شکایتِ شما مرا یاد دوران دبستان انداخت که برای شکایت دست در دست والدین به ناظم مدرسه مراجعه می کردیم چون توان مقابله نداشتیم، چون به اصطلاح “بچه” بودیم …
  وای به حال این شهر! وای به حال ما !
  مردم کوهدشت بیدارند و منتظر دفاع از حقشان هستند پس ما را نترسان …
  ما هم منتظر روز دادگاه هستیم، مرد باش و خودت در روز دادگاه حضور داشته باش!!!

  [پاسخ]

  امیری در :

  آقای اامیدخداوکیلی خودتو خارج ازتعصب انتخابات کناربگذار،جنابعالی اگه اینهمه توهین، تهمت، اهانت بهت میشدبیخیال میشدی ضمناآقایمحمدی نیازی نیست دردادگاه حضورداشته باشه وکیل داره اوبایددفاع کنه ازهمین الان معلومه اگه اسفندیاری قاضی باشه نمیتونه کاری برافرج بکنه

  [پاسخ]

 38. ترا خدا اسم کرم محمدی نیارید ایشان برای همیشه مرد قربان عدالت خدا اقای دوست محمدی مردانه مثل همیشه این کامنت را حذف نکن

  [پاسخ]

  ناشناس در :

  ما که اسمشو نیاوردیم. به ایشان میگیم اوشون که خدای نخواسته اسمشو نیاریم. این خودتی که می فرمایی: «ک ر م م ح م د ی». اوفتاد!؟

  [پاسخ]

 39. اگر آقای باقرپور هم منصرف شود قانون برخورد میکند نشر اکاذیب توهین و نهمت محکوم به حبس است بزودی اجرا خواهد شد انشااله

  [پاسخ]

 40. یه چیزی به این آقای باقرپور بگم:بهتره با این کارت خودتو بیشتراز چشم میندازی.بهتره بامردم باشی که بیشتر از این باعث رنجش مردم نشی.خوددانی

  [پاسخ]

 41. آقا ی باقر پور در مقابل مردم قرار نگرفته.. طرف کرم محمدی دوستان و نزدیکان عبدالله مومنی هستند که فتنه ای کوچک در طرهان بزرگ راه انداختند!!! اخبار دادگاه شنیدنی است!!!!

  [پاسخ]

 42. ما مردم طرهان بزرگ همه به اظهارات مومنی مهر تایید میزنیم.واعلام می داریم که محمدی … است نه متهم.وآمادگی کامل خود رابرای شهادت جهت ثابت کردن حقمان در دارالقضا شهرمان اعلام می داریم.

  [پاسخ]

  امرایی در :

  شما کی هستید که از طرف مردم طرحان حرف می زنید مردم بزرگ طرحان با رای خودشان نشان دادند طرفدار چه کسی هستند هر چند اقایان با اوردن نیروهای غیر بومی برای سر صندوق ها و تعیین فرماندار ویژه و تغییرات و فشارهای زیاد در اموزش و پرورش و تهدید و سر گردنه گرفتن و توهین و….نتوانستند کاری بکنند

  [پاسخ]

 43. بالاخره دادگاه قضاوت خواهد کرد چه کسی راست میگوید و چه کسی دروغ هم آقای مومنی آدم مسلط است و میتواند از خود دفاع کند و هم آقای محمدی با وجود وکیلی همچون آقای باقرپور بخوبی میتواند مخالفین و منتقدین را به چالش بکشد پس بهتر است منتظر این مبارزه قانونی باشیم یک طرف مومنی اصلاح طلب و یک طرف دیگر محمدی و باقرپور اصلاح طلب
  چه شود

  [پاسخ]

  امیری در :

  انشاالله قاضی بتونه حقوقوبه حقدار بده

  [پاسخ]

 44. فتنه همیشه نابود شدنی ست ان شاالله

  [پاسخ]

 45. فیلم کلاه قرمزی را نگاه میکردم کلاه قرمزی ۳۷ گل خورده بود و یک گل زده بود باز مدعی بود تقلب شده وای به حال دیگران که خود را سردار و تصمیم گیر استان میدانند

  [پاسخ]

 46. همه مردم میدانند به دنبال مصاحبه تاریخی آقای مومنی که در سیفاروژ منتشر شد با یک نقشه از پیش طراحی شده توسط آقایان دوستی و ملکشاهی ابتدا با شیطنت آقای کرمرضا پیریایی مبنی براینکه صحبت های آقای مومنی بار حقوقی دارد، شروع گردید سپس فرماندار نگون بخت و معبه دنبال مصاحبه تاریخی آقای مومنی که در سیفاروژ منتشر شد با یک نقشه از پیش طراحی شده توسط آقایان دوستی و ملکشاهی ابتدا با شیطنت آقای کرمرضا پیریایی مبنی براینکه صحبت های آقای مومنی بار حقوقی دارد، شروع گردید سپس فرماندار نگون بخت و معزول کوهدشت رو به جلو انداختند تا متن شکوائیه ای رو توسط یک وکیل دریاری تهیه وباساپورت نماینده اصولگرای کوهدشت تحویل دادگاه گردد.زول کوهدشت رو به جلو انداختند تا متن شکوائیه ای رو توسط یک وکیل دریاری تهیه وباساپورت نماینده اصولگرای کوهدشت تحویل دادگاه گردد.
  ضمنا این کشکان شده رسانه متخلفان دیدگاههای مردم را منعکس نمیکند

  [پاسخ]

 47. محسن باقر پور تو وکیل بدی نبودی داری بد میشی داری حامی چهره ی میشی که مردم طرهان بزرگ دل خوشی ازش ندارن

  [پاسخ]

 48. آفرین بر کرم محمدی دنبال شکایت را بگیر واز حق خودت دفاع کن ما هم پشتیبان شماییم .

  [پاسخ]

 49. کامنت اقای وحید رابخوانید واقعا جالب وبامزه بود.ازسرکاراومدم اونوخوندم خستگی ازتنم رفت

  [پاسخ]

 50. آقای محمدی کار بسیار خوبی کردی که شکایت کردی ترانه خدا ازحقت نگذروهیچگاه به مومنی رضایت نده اگه رضایت بدی من بعد پروترمیشه.هرجاهستی خدانگهدار

  [پاسخ]

 51. سلام برادر گرامی چرا کامنتهای اینجانب را حذف میکنید چرا اشتباهات فرمانداری را مینویسیم انعکاس نمیدید بزرگوار

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط