سرخط خبرها
امروز: دوشنبه, ۲ بهمن , ۱۳۹۶ | ۲۱:۲۴:۲۳آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۱۶ فروردین ۱۳۹۵در ۷:۱۱ ب.ظ تعداد بازدید: 971 بازدید کد خبر:55348 چاپ خبر

با واژگونی یک تریلر دیگر کشکان دوباره آلوده شد!/ لزوم چاره اندیشی فوری نمایندگان کوهدشت، پلدختر و خرم آباد

0

گزارش ویژه

رئیس اداره حفاظت محیط زیست پلدختر از واژگونی یک دستگاه تریلر کشنده در جاده پلدختر – خرم آباد خبر داد. به گزارش کشکان، امیر رضا محمدی نژاد اظهار داشت: یک دستگاه تریلر که از اراک به سمت خوزستان در حرکت بود در تونل معمولان واژگون شد که در اثر این حادثه ۲۴ هزار لیتر ملاس […]

۲۰۱۴۱۱۱۰_۱۴۲۸۱۴

رئیس اداره حفاظت محیط زیست پلدختر از واژگونی یک دستگاه تریلر کشنده در جاده پلدختر – خرم آباد خبر داد.

به گزارش کشکان، امیر رضا محمدی نژاد اظهار داشت: یک دستگاه تریلر که از اراک به سمت خوزستان در حرکت بود در تونل معمولان واژگون شد که در اثر این حادثه ۲۴ هزار لیتر ملاس در رودخانه کشکان جاری شد.
وی افزود: در اثر این واژگونی راننده تریلر مجروح و به بیمارستان انتقال یافت و محموله تانکر به درون رودخانه نشت یافت که به دنبال آن رودخانه دچار آلودگی شدید شد.
رئیس اداره محیط زیست پلدختر گفت: واژگونی این تریلرها در محورهای مواصلاتی این شهرستان به یک سریال تکراری تبدیل شده که ماهیانه شاهد تکرار این گونه حوادث هستیم.
محمدی نژاد افزود: در اثر این حوادث متاسفانه هر بار ضرر و زیان و خسارات هنگفت و جبران ناپذیری به محیط زیست شهرستان پلدختر وارد می شود.
وی گفت: این حوادث موجب آلودگی آب و خاک و از بین رفتن اکوسیستم منطقه شده که در صورت ادامه این روند خسارات سنگین تری به محیط زیست شهرستان وارد خواهد شد.

۱۱ تانکر سوخت طی سال گذشته در جاده های پلدختر واژگون شده اند!

علاوه بر آلودگی های زیست محیطی یاد شده خطرات جانی تریلرهای فوق امنیت محورهای مواصلاتی جنوب و جنوب غرب استان را به حداقل رسانده که ضرورت دارد مجمع نمایندگان استان لرستان در مجلس شورای اسلامی به ویژه نمایندگان شهرستان های کوهدشت، پلدختر و خرم آباد در مجلس دهم فکری اساسی برای حل این مشکل که به یکی از مطالبات عمومی مردم منطقه تبدیل شده است بنمایند.

 

 

 

برچسب‌ها

دیدگاه

  1. سهم لرستان از اقتصاد ایران همین بیش نیست . ملاس توی آب .

    [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط