سرخط خبرها
امروز: دوشنبه, ۲ بهمن , ۱۳۹۶ | ۰۷:۳۱:۴۸آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۱۴ فروردین ۱۳۹۵در ۵:۰۹ ق.ظ تعداد بازدید: 410 بازدید کد خبر:55251 چاپ خبر

خطبه های نماز جمعه کوهنانی در ۱۳ فروردین ۹۵

0

به گزارش کشکان، حجت الاسلام والمسلمین آروانی در خطبه های نماز جمعه کوهنانی در ادامه بحث سبک زندگی اسلامی ایما و اعتقاد به خدا ،اخلاق و تقوا،اصالت خانوادگی رشد جسمی عقلی و روحی را چهار رکن مهم در تشکیل خانواده اسلامی و قرآنی دانست و با بر شمردن عوامل استحکام خانواده علت بالا رفتن طلاق […]

index

به گزارش کشکان، حجت الاسلام والمسلمین آروانی در خطبه های نماز جمعه کوهنانی در ادامه بحث سبک زندگی اسلامی ایما و اعتقاد به خدا ،اخلاق و تقوا،اصالت خانوادگی رشد جسمی عقلی و روحی را چهار رکن مهم در تشکیل خانواده اسلامی و قرآنی دانست و با بر شمردن عوامل استحکام خانواده علت بالا رفتن طلاق در جامعه را فاصله گرفتن از این ملاک ها و سبک زندگی غیر اسلامی دانست. ایشان در ادامه با گرامی داشت روز طبیعت بر حفاظت از منابع ملی و طبیعی و گسترش فضای سبز در جامعه تاکید کرد و توجه به حفاظت از منابع طبیعی را عامل نشاط و امید روحیه و شادابی در کنار هوای پاک محیط سالم دانست. ایشان هدف از نامگذاری سال را اعلام جهت گیری و سیاستگذاری کلان کشور دانست و گفت: توجه واقعی به اقتصاد مقاومتی کشور را غیر قابل نفوذ و بیمه میکند و در همه شرایط بحرانی و حتی افزایش تحریم ها مشکلی ایجاد نمی شود.

وی هدف امریکایی ها را از جنگ روانی و تحریم ها و فشارها ترس و جلوگیری از الگو شدن ایران اسلامی برای دیگر ملتها دانست و افزود: ما روزگاری در مقابل امریکا ایستادیم که همه عالم برده امریکا بود. امروز که امریکا در جهان منفورترین کشور است.

ایشان در پایان بیان داشت: دشمن دنبال نفوذ و تسلیم ماست برخی خیال نکنند با تسلیم شدن در مقابل امریکا همه مشکلات حل می شود اگر چنین بود چرا برخی کشورها امروز جهان یا ایران زمان طاغوت در فقر و مشکلات غوطه ور بودند وی معنی کنار آمدن با امریکا را باج دادن و پذیرش زور گویی ها و عقب نشینی از همه چیز در مقابل هیچ دانست که با غیرت ملی و هویت دینی ما سازگار نیست.

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط