سرخط خبرها
امروز: سه شنبه, ۳ بهمن , ۱۳۹۶ | ۲۰:۵۹:۲۷آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۰۷ فروردین ۱۳۹۵در ۹:۱۸ ب.ظ تعداد بازدید: 526 بازدید کد خبر:55177 چاپ خبر

قیمت بلیط ورودی قلعه فلک‌الافلاک به ۵ هزار تومان کاهش یافت

0

استاندار لرستان با بیان اینکه افزایش قیمت ورودی قلعه فلک‌الافلاک کاری اشتباه بوده است، گفت: بلیط ورودی قلعه از فردا به ۵ هزار تومان کاهش می‌یابد. هوشنگ بازند امشب در جمع خبرنگاران در خرم‌آباد ضمن تبریک به مناسبت سال جدید از گران شدن بلیط ورودی قلعه فلک‌الافلاک به شدت ابراز نارضایتی کرد و اظهار داشت: […]

استاندار لرستان با بیان اینکه افزایش قیمت ورودی قلعه فلک‌الافلاک کاری اشتباه بوده است، گفت: بلیط ورودی قلعه از فردا به ۵ هزار تومان کاهش می‌یابد.

۰۴

هوشنگ بازند امشب در جمع خبرنگاران در خرم‌آباد ضمن تبریک به مناسبت سال جدید از گران شدن بلیط ورودی قلعه فلک‌الافلاک به شدت ابراز نارضایتی کرد و اظهار داشت: سال گذشته قیمت بلیط ۴ هزار و ۵۰۰ تومان بوده است که امسال به ۷ هزار و ۵۰۰ تومان افزایش یافته است.

استاندار لرستان ادامه داد: با افزایش قیمت تا این حد به شدت مخالف هستم و از فردا قیمت بلیط به ۵ هزار تومان کاهش می‌یابد.

وی با تاکید به اینکه شرایط آسایش در استان باید برای گردشگران مساعد باشد، تصریح کرد: امکان ندارد که قیمت‌ها تا این حد گران شود و توقع داشت که مسافران در استان راحت باشند.

این مسئول در پایان از گران شدن قیمت رصدخانه نیز اعلام نارضایتی کرد و گفت: قیمت بلیط رصدخانه نیز از ۱۵ هزار تومان کاهش و باید بر روی ۱۰ هزار تومان تنظیم شود.

 

برچسب‌ها

دیدگاه

  1. با سلام تعیین هزینه ورودی موزه ها و اماکن تاریخ بنا به پیشنهاد سازمان میراث فرهنگی کشور و تصویب هبات وزران است این خبر نمی توانددرست باشد چرا که از اختیارات مدیر استان و یا استاندار نیست؟!!!!!!

    [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط