سرخط خبرها
امروز: شنبه, ۳۰ دی , ۱۳۹۶ | ۱۴:۲۸:۵۰آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ،‌ ۰۸:۱۰
۰۴ فروردین ۱۳۹۵در ۳:۴۲ ب.ظ تعداد بازدید: 1,316 بازدید کد خبر:55103 چاپ خبر

مرگ ۶ نفر به علت گازگرفتگی در بروجرد و دورود

0

فرمانده انتظامی بروجرد گفت: گازگرفتگی ناشی از نشت گاز آب‌گرمکن در شهرستان بروجرد چهار نفر از اعضای یک خانواده را به کام مرگ فرستاد.   علیرضا دلیری گفت: ماموران انتظامی کلانتری ۱۲ بروجرد برابر اعلام مرکز ۱۱۰ مبنی بر یک مورد گازگرفتگی در سطح شهرستان، بلافاصله در محل حاضر شدند. وی خاطر نشان کرد: با […]

۸۱۸۷۳۴۳۸-۷۰۳۶۵۷۰۹

فرمانده انتظامی بروجرد گفت: گازگرفتگی ناشی از نشت گاز آب‌گرمکن در شهرستان بروجرد چهار نفر از اعضای یک خانواده را به کام مرگ فرستاد.

 

علیرضا دلیری گفت: ماموران انتظامی کلانتری ۱۲ بروجرد برابر اعلام مرکز ۱۱۰ مبنی بر یک مورد گازگرفتگی در سطح شهرستان، بلافاصله در محل حاضر شدند.

وی خاطر نشان کرد: با حضور ماموران در محل مشخص شد، چهار نفر اعضای یک خانواده در منزل مسکونی‌شان دچار گازگرفتگی شده و همگی فوت کردند.

دلیری گفت: در این راستا پلیس آگاهی، قاضی کشیک و پزشک قانونی در محل حاضر که برابر نظریه پزشک قانونی علت مرگ گاز گرفتگی ناشی از نشت گاز آب‌گرمکن اعلام شد.

فرمانده انتظامی بروجرد با بیان اینکه در سال‌های اخیر به علت مزیت‌های بالقوه انرژی گاز از جمله سهولت تهیه و دسترسی به آن و  راحتی مصرف آن گاهی اوقات به علت سهل‌انگاری و یا عدم رعایت نکات ایمنی در جهت استفاده بهینه از این انرژی شاهد وقوع حوادث ناگواری از جمله گاز گرفتگی منجر به فوت هستیم.

وی در این خصوص به شهروندان توصیه کرد با نصب تهویه مناسب در حمام و آشپزخانه جهت خروج گازهای سمی و عدم نصب آب‌گرمکن و وسایل گازی و … داخل حمام و همچنین نصب دودکش مناسب بر بخاری و آب‌گرمکن به خصوص آب‌گرمکن گازی و هدایت دودکش به مسیر هوای آزاد از چنین حوادث ناگواری پیشگیری کنند.

 

جانشین فرماندهی انتظامی شهرستان دورود لرستان گفت: قاتل نامریی در شهرستان دورود باعث مرگ دو نفر از اعضای یک خانواده شد.

 

غلامرضا رضایی گفت: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ دورود درباره یک فقره مرگ مشکوک در سطح شهرستان بلافاصله ماموران انتظامی کلانتری ۱۲ دورود به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود: طی بررسی‌های به عمل آمده توسط ماموران در محل حادثه مشخص شد، یک خانم ۴۵ ساله به همراه پسر ۱۴ ساله خود به علت گازگرفتگی جان خود را از دست دادند.

جانشین فرماندهی انتظامی شهرستان دورود لرستان با اشاره به حضور کارشناسان مربوطه در محل حادثه گفت: علت وقوع این حادثه نشت و استنشاق گاز آبگرمکن منزل اعلام شده است.

 

 

 

 

 

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط