سرخط خبرها
امروز: دوشنبه, ۲ بهمن , ۱۳۹۶ | ۱۱:۵۳:۱۲آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۰۳ فروردین ۱۳۹۵در ۸:۱۷ ب.ظ تعداد بازدید: 756 بازدید کد خبر:55085 چاپ خبر

۲۰ هزار نفر از قلعه تاریخی «فلک الافلاک» لرستان بازدید کردند

0

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری لرستان از بازدید ۲۰ هزار نفر از قلعه تاریخی فلک الافلاک این استان خبر داد. غلامرضا سلیمانی در گفتگو با مهر، به تعداد اقامت های صورت گرفته در استان اشاره کرد و اظهار داشت: از ۲۸ اسفند تا دوم فروردین حدود ۸۹ هزار نفر در لرستان اسکان و […]

IMG_20160317_075105

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری لرستان از بازدید ۲۰ هزار نفر از قلعه تاریخی فلک الافلاک این استان خبر داد.

غلامرضا سلیمانی در گفتگو با مهر، به تعداد اقامت های صورت گرفته در استان اشاره کرد و اظهار داشت: از ۲۸ اسفند تا دوم فروردین حدود ۸۹ هزار نفر در لرستان اسکان و اقامت داشتند.

وی افزود: طی چهار روز گذشته حدود ۲۰ هزار نفر از قلعه فلک الافلاک شهر خرم آباد بازدید داشتند.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری لرستان با اشاره به اینکه طی چند روز اخیر ۳۵۰ مورد بازدید از اماکن اقامتی و پذیرایی استان توسط پرسنل این سازمان صورت گرفت، بیان داشت: تمام تخت های اقامتی استان تا ۱۴ فروردین از قبل رزرو شده است.

سلیمانی تعداد تخت های مراکز اقامتی، پذیرایی استان را هزار و ۴۰۰ تخت برشمرد و گفت: همچنین مراکز اقامتی روستایی، کمپ های شهرداری، مدارس آموزش و پرورش و منازل استیجاری مردم لرستان برای میزبانی از مسافران نوروزی در نظر گرفته شده است.

وی یادآرو شد: مطابق گزارش های رسیده از مراکز اقامتی تمام ظرفیت های اقامتی استان تا روز ۱۴ فروردین رزو شده و این امر نشان می دهد میل به گردشگری در لرستان نسبت به سال های گذشتته افزایش یافته است.

 

دیدگاه

  1. معصومه باقری دانشجوی گردشگری

    بهار امده و همه چیز بوی تازگی میدهد ، احساس می کنم در شهرمان اتفاقات خوشی در شرف انجام است ،خیلی زمان صرف شده ،خیلی برنامه ریزی ها صورت گرفته تا امسال خدمات رفاهی، مناسب تری به مسافران نوروزی ارائه شود سال ۹۵را مسئولان با حداکثر انرژی و توان آغاز نموده اند و سعی شان بر این است که مسافران ،خرم آباد را با رضایت و با خاطره ای خوش ترک کنند.در شهر جنب و جوشی بپا شده ،از میراث فرهنگی گرفته تا بقیه ادارات ،مثل اینکه همه و همه دارند در خدمات رسانی به مسافران نوروزی به نوعی با هم رقابت میکنند. استارت گردشگری خرم آباد زده شده است ،حضورآقای سلیمانی مدیر سازمان میراث فرهنگی در محل بازدید مسافران از قلعه و حضوردکتر بهاروند معاون گردشگری در محل غرفه های گردشگری ، همه و همه حکایت از یک چیز است و آن اینکه ،مسئولان آستین همت بالا زده اند و عزم خویش را جزم کرده اند تا خرم آباد به شهری گردش پذیر،و قطب گردشگری در کشور مبدل شود . به جز این هم نمی تواند باشد تا زمانی که مسئولان دلسوزانه برای شهرمان دل نسوزانند، نمی توانیم گامی به سوی پیشرفت برداریم .مسئولان با صداقت خویش ، وجدان کاری و اندوخته علمی که توام با تجربه است، می توانند گام های بلندی برای شهرمان بردارند بطوری که در پایان دوره کاریشان در مقابل مردم سربلند باشند . به امید سلامتی و سر بلندی مسئولان دلسوز شهرمان .

    [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط