سرخط خبرها
امروز: دوشنبه, ۲ بهمن , ۱۳۹۶ | ۰۳:۴۷:۳۸آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۰۳ فروردین ۱۳۹۵در ۷:۳۸ ب.ظ تعداد بازدید: 521 بازدید کد خبر:55069 چاپ خبر

طرح عیدانه کتاب در لرستان کلید خورد/ تبعیض ارشاد بین شهرهای استان

0

کانال تلگرامی چکیده خبر نوشت: وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی دولت تدبیر به مردم عیدی داده است؛ آن هم یک عیدی فرهنگی. یارانه‌ی کتاب برای هر نفر تا سقف ۲۰ هزار تومان. در هر استانی نیز آدرس مراجعات علاقه‌مندان به تفکیک اعلام شده است. در لرستان نیز جدول زیر در اختیارمان قرار گرفته است. هدف […]

۱۳۹۴۱۲۲۲۱۱۴۰۵۲۲۴۷۷۳۲۲۹۵۴
کانال تلگرامی چکیده خبر نوشت: وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی دولت تدبیر به مردم عیدی داده است؛ آن هم یک عیدی فرهنگی. یارانه‌ی کتاب برای هر نفر تا سقف ۲۰ هزار تومان. در هر استانی نیز آدرس مراجعات علاقه‌مندان به تفکیک اعلام شده است. در لرستان نیز جدول زیر در اختیارمان قرار گرفته است.
هدف این است فرهنگ کتابخوانی و مطالعه افزایش بیابد. مردم به کتابفروشی‌های شرکت‌کننده در این طرح مراجعه می‌کنند و با ۲۰ درصد تخفیف اقدام به خرید کتاب می‌کنند. در واقع آن ۲۰ درصد تخفیف همان یارانه‌ای است که دولت به کتابفروشی‌ها می‌دهد. یک میلیارد تومان نیز برای طرح عیدانه کتاب که در سراسر کشور اجرا می‌شود درنظر گرفته شده است. شهروندی که به کتابفروشی مدنظر مراجعه می‌کند نیاز است کارت ملی خویش را نیز همراه داشته باشد.
یکی دیگر از اهداف این طرح آن است که مردم به تدریج تشویق شوند به جای سررسیددادن به‌عنوان هدیه عیدی یا حتی پول دادن به عنوان عیدی، به یکدیگر کتاب، هدیه بدهند.
آدرس‌ کتاب فروشی های مجری این طرح در لرستان را در زیر می‌بینید. نکته ای که جالب است حذف برخی شهرهای استان در تخصیص کتابفروشی هاست. موضوعی که نیازمند پاسخگویی از سوی مسئولین فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان است.

IMG_20160322_223253

 

 

 

 

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط