سرخط خبرها
امروز: سه شنبه, ۳ بهمن , ۱۳۹۶ | ۲۳:۲۸:۰۰آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۰۲ فروردین ۱۳۹۵در ۹:۰۱ ب.ظ تعداد بازدید: 445 بازدید کد خبر:55041 چاپ خبر

قریب به سه دهه است که اشتغال و رفع بی‌کاری شعار دولت‌هاست/ اغلب جوانان کشور با بیکاری و جیب خالی دست‌به‌گریبان هستند

0

محسن رضایی:

دولت‌های هاشمی و خاتمی و احمدی‌نژاد قول داده بودند که بیکاری و گرانی را حل کنند زحمات زیادی هم کشیدند ولی نتوانستند. بیکاران از یک‌میلیون نفر به پنج میلیون نفر رسیده‌اند. دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با انتقاد از عملکرد دولت های هاشمی، خاتمی، احمدی نژاد و روحانی در ایجاد اشتغال برای جوانان اظهار کرد: […]

۴۴۲۵۷۹

دولت‌های هاشمی و خاتمی و احمدی‌نژاد قول داده بودند که بیکاری و گرانی را حل کنند زحمات زیادی هم کشیدند ولی نتوانستند. بیکاران از یک‌میلیون نفر به پنج میلیون نفر رسیده‌اند.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با انتقاد از عملکرد دولت های هاشمی، خاتمی، احمدی نژاد و روحانی در ایجاد اشتغال برای جوانان اظهار کرد: دولت‌ها باید اجازه دهند انقلاب اسلامی، وارد اقتصاد ملی شود. اگر هم خودشان نمی‌توانند باید اجازه بدهند نیروهای انقلاب همان‌طور که شاه را بیرون کردند، صدام حسین را از خاک کشور فراری دادند، فقر، بیکاری و تبعیض را از این کشور بیرون کنند.

متن کامل یادداشت محسن رضایی، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام که در صفحه شخصی او در شبکه اجتماعی اینستاگرام منتشر شده است به شرح زیر است:

«دولت‌های هاشمی و خاتمی و احمدی‌نژاد قول داده بودند که بیکاری و گرانی را حل کنند زحمات زیادی هم کشیدند ولی نتوانستند. بیکاران از یک‌میلیون نفر به پنج میلیون نفر رسیده‌اند.آقای روحانی نیز سه سال است که می‌خواهد بیکاری را حل کند و تلاش های زیادی هم کرده است، ولی هنوز این مهم محقق نشده است. قریب به سه دهه است که اشتغال و رفع بی‌کاری شعار دولت‌هاست، اما اغلب جوانان کشور با بیکاری و جیب خالی دست‌به‌گریبان هستند. حتی هزینه های تحصیل خود را ندارند.رفع بیکاری و گرانی، نه با شعار ممکن است و نه با دست دراز کردن پیش هرکسی.متأسفانه اشکالات نظام اداری و مدیریتی کشور و وجود برخی فسادها و تبعیض و پارتی‌بازی هنوز وجود دارد. بی اعتمادی به جوانان کشور و زد و خوردهای سیاسی مانع پیشرفت کشور است.دولت‌ها باید اجازه دهند انقلاب اسلامی، وارد اقتصاد ملی شود. اگر هم خودشان نمی‌توانند باید اجازه بدهند نیروهای انقلاب همان‌طور که شاه را بیرون کردند، صدام حسین را از خاک کشور فراری دادند، فقر، بیکاری و تبعیض را از این کشور بیرون کنند.اقتصاد مقاومتی یعنی انقلاب در اقتصاد.»

دیدگاه

 1. این به اون میگه تو عمل نمی کنی
  اون به این میگه تو عمل نمی کنی

  [پاسخ]

 2. آقای رضایی مملکت دست شما و دوستان شماست اگه مشکلی هست ریشه ش از سمت شما و اطرافیان نشات گرفته….سه ساله روحانی ملتو سر کار گذاشته.حوصله ما زیاده پس بذار مشغول باشن به شعار دادن و انداختن کاستی ها به گردن هم.

  [پاسخ]

 3. بازهم رحمت برپدرومادرشما که می گوییدسه دهه ! آخه مسئولین دولت تدبیروامید واینجورچیزها مبداتاریخ رابرجام و”پایان تاریخ” راپسابرجام میدانند ومسبب همه مشکلات کشورومنطقه وجهان وبلکه کل کاینات رافقط وفقط دولت قبل میدانند.

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط