سرخط خبرها
امروز: سه شنبه, ۳ بهمن , ۱۳۹۶ | ۲۱:۰۳:۰۷آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۲۹ اسفند ۱۳۹۴در ۸:۱۹ ق.ظ تعداد بازدید: 523 بازدید کد خبر:54957 چاپ خبر

۷ هزار و ۴۴ مسافر در ستادهای اجرایی خدمات سفر آموزش و پرورش لرستان پذیرش و اسکان داده شد

0

در ۲روز نخست تعطیلات نوروزی:

مدیر کل آموزش و پرورش لرستان در حاشیه بازدید از مراکز اسکان شهرستان خرم آباد گفت: در دو روز نخست تعطیلات نوروزی ۷هزار و ۴۴مسافر در قالب دو هزارو ۲۱۹خانوار در پایگاه های ستاد اجرایی خدمات سفر آموزش و پرورش لرستان پذیرش و اسکان داده شد. به گزارش کشکان، دکتر گودرز کریمی فر افزود: از […]

DSC00087
مدیر کل آموزش و پرورش لرستان در حاشیه بازدید از مراکز اسکان شهرستان خرم آباد گفت: در دو روز نخست تعطیلات نوروزی ۷هزار و ۴۴مسافر در قالب دو هزارو ۲۱۹خانوار در پایگاه های ستاد اجرایی خدمات سفر آموزش و پرورش لرستان پذیرش و اسکان داده شد.

به گزارش کشکان، دکتر گودرز کریمی فر افزود: از این تعداد مسافر نوروزی ۵هزار و ۲۱۰نفر در قالب یک هزار و ۸۵۵ خانوار مربوط به پذیرش روز ۲۸اسفند ماه بوده است. وی در ادامه استقبال مهمانان نوروزی را در این دو روز مطلوب برشمرد و گفت: خوشبختانه مسافران نوروزی در کمترین زمان ممکن پذیرش شده اند. کریمی فر تاکید کرد: آموزش و پرورش تمام ظرفیت خود را به کار خواهد گرفت تا رفاه نسبی مسافران نوروزی را تامین کند و آنها با آرامش و به دور از هرگونه دغدغه ای به گذران تعطیلات نوروزی در این استان بپردازند. مدیر کل آموزش و پرورش لرستان با اشاره به قلعه های تاریخی، آبشارهای خروشان و مناظر بکر و طبیعی لرستان گفت: استان لرستان یکی از کم نظیر ترین استان های کشور از نظر تاریخی و طبیعی است و در ایام نوروز شاهد تبلور ۴فصل سال در این استان هستیم. کریمی فر در پایان به بازدید محسوس و نامحسوس کارشناسان از آموزشگاه های مجری اسکان و مراکز رفاهی در نظر گرفته شده اشاره کرد و گفت: در این دو روز خوشبختانه وضعیت عملکرد مجریان اسکان مطلوب بوده و مورد خاصی مشاهده نشده است.

خبر: علی قربانی

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط