سرخط خبرها
امروز: سه شنبه, ۳ بهمن , ۱۳۹۶ | ۲۱:۱۸:۲۷آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۲۷ اسفند ۱۳۹۴در ۴:۳۳ ق.ظ تعداد بازدید: 2,208 بازدید کد خبر:54876 چاپ خبر

استخدام نیروی شرکتی در دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی لرستان+ لینک ثبت نام

0

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی لرستان در نظر دارد از طریق شرکت خدمات بهداشتی درمانی ایلام ۲۲۲نفر نیروهای مورد نیاز به صورت شرکتی بکار گیری نماید. به گزارش کشکان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی لرستان، دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی لرستان در نظر دارد از طریق شرکت […]

lorestan

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی لرستان در نظر دارد از طریق شرکت خدمات بهداشتی درمانی ایلام ۲۲۲نفر نیروهای مورد نیاز به صورت شرکتی بکار گیری نماید.

به گزارش کشکان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی لرستان، دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی لرستان در نظر دارد از طریق شرکت خدمات بهداشتی درمانی ایلام اشتغال برای تأمین ۲۲۲نفر نیروهای مورد نیاز خود بر اساس دستور عمل تامین مراقبت های اولیه سلامت در مناطق حاشیه شهر، سکونتگاه های غیر رسمی وشهرهای بین ۲۰ تا ۵۰ هزار نفر جمعیت و بالای ۵۰ هزار جمعیت، افراد واجدالشرایط را از طریق امتحان­ کتبی در حیطه ­های عمومی و تخصصی پس از طی کردن مراحل گزینش به صورت شرکتی به شرح ذیل بکار گیری نماید.

برای ثبت نام اینجا کلیک کنید.

دریافت فایل آگهی

۱-۱۵-۷۶۸x955

۲-۲-۷۶۸x795

 

 

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. ممنون از خبر خوبتون . لطفا به اطلاع مسءولینی که تصمیم ساز و تصمیم گیر هستن برسونید به کاردانها که به علت مشکلات نتونسته اند ادامه تحصیل بدن کمتر اجحاف کنن.و مدرک کاردانی مرتبط مورد نیاز رو هم در لیست اسخدام قرار بدن .

  [پاسخ]

 2. فرهنگی اصلاح طلب

  از قبل رزرو شدن

  [پاسخ]

 3. آقای تازنگ که مشاور مالی وهمه کاره هستند بچه ایلام می باشند که احتمالا در این آزمون نقش زیادی دارن مگه استان خودمون مدیر ومشاور توانمند کم داره که یه بازنشسته از ایلام بیاد تصمیم گیر بشه

  [پاسخ]

  واقا برای جامعه پزشکی متاسفم که یک فوق دیپلم که اداب مدیریتم ب در :

  واقا برای جامعه پزشکی و استان لرستان متاسفم که یک شخص از ایلام با مدرک دیپلم میشه همه کاره علوم پزشکی

  [پاسخ]

 4. زمان برگذاری آزمون شرکتی دانشگاه علوم پزشکی استان لرستان چه تاریخی می باشد؟

  متن

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط