سرخط خبرها
امروز: دوشنبه, ۲۰ آذر , ۱۳۹۶ | ۰۹:۲۷:۱۵آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ ،‌ ۱۰:۰۳
۲۷ اسفند ۱۳۹۴در ۴:۱۴ ق.ظ تعداد بازدید: 1,178 بازدید کد خبر:54873 چاپ خبر

فریاد تیم فوتسال شاهین کوهدشت از بی‌پولی را بشنوید/ نماینده لرستان از لیگ کشور کنار رفت

0

طبق مصوبه هیات رئیسه فوتسال در ۱۸ اسفند‌ماه مبنی بر ارائه فرصت به تیم‌هایی که تا کنون مبلغ ورودی برای شرکت در مسابقات را پرداخت نکرده و مدارک خود را تا پایان وقت اداری روز دوشنبه ۲۴ اسفند‌ماه ارائه نکردند، دو تیم کوهدشت لرستان و سرمایه‌گذاری مس کرمان به رغم پی‌گیری‌های مستمر سازمان لیگ و […]

طبق مصوبه هیات رئیسه فوتسال در ۱۸ اسفند‌ماه مبنی بر ارائه فرصت به تیم‌هایی که تا کنون مبلغ ورودی برای شرکت در مسابقات را پرداخت نکرده و مدارک خود را تا پایان وقت اداری روز دوشنبه ۲۴ اسفند‌ماه ارائه نکردند، دو تیم کوهدشت لرستان و سرمایه‌گذاری مس کرمان به رغم پی‌گیری‌های مستمر سازمان لیگ و نامه‌نگاری‌های متعدد، از جدول مسابقاتی لیگ دسته دوم فوتسال حذف شدند.

به گزارش کشکان به نقل از یافته، با توجه به این که گروه‌های اول و دوم مسابقات ۸ تیمی بوده و گروه‌های سه و چهار‌، ۷ تیمی هستند و ضمن این که این دو تیم در گروه‌های سه و چهار قرار داشته و از جدول مسابقاتی حدف شده‌اند، مقرر شد جهت همسان‌سازی گروه‌ها، تیم مقاومت قرچک از گروه یک به گروه چهار و شاهین کرمانشاه از گروه دو به گروه سه منتقل شوند.

بر همین اساس تمام گروه‌ها ۷ تیمی شده و دو تیم اول و دوم هر گروه به مرحله پلی‌آف صعود می‌کنند و تیم هفتم هر گروه نیز به لیگ مناطق فوتسال در فصل آتی سقوط خواهند کرد.

در این بین تیم خوب کوهدشت لرستان که سال‌های قبل با نام شاهین‌جوان کوهدشت از مسابقات زیرگروه به لیگ دسته دوم کشور راه یافت و ۲ فصل را در این مسابقات با نتایج خوب پشت سر نهاد و حتی در فصل قبلی مسابقات تا روز آخر شانس صعود از گروه خود را داشت، به دلیل مشکلات مالی و ناتوانی در پرداخت حق ورودی مسابقات، از لیگ کنار گذاشته شد.

این در حالی است که فصل گذشته تیم‌های کلاسیک و راه و شهرسازی لرستان نیز در لیگ دسته دوم کشور همراه با نماینده کوهدشت حضور داشتند و با قرار گرفتن در انتهای جدول از لیگ سقوط کردند که البته تیم راه و شهرسازی با خرید امتیاز وارد این مسابقات شده است.

به جاست مسئولان لرستان تیم نماینده کوهدشت که بازیکنان مستعدی دارد و سال قبل نیز با هزینه شخصی و کمک‌های ورزش‌دوستان در مسابقات حضور یافت، را یاری کنند تا نماینده شایسته لرستان بتواند در این مسابقات برای استان‌مان آبروداری کند.

shahinjavan

برنامه هفته اول لیگ دسته دوم فوتسال کشور:

چهارشنبه ۱۸ فروردین ۹۵

 

گروه یک:

فرخی باقرشهر- پیمان شاهرود

شهدای جلین گرگان- شهروند‌نوین سورک

مقاومت مپ شهرداری مشهد- نوین‌کشاورز فریمان

میلان ساری- استراحت

گروه دو:

شهدای هفتم تیر سردشت- لوازم خانگی مهیان تبریز

شهرداری رشت- گالری آرمین آستارا

هیات فوتبال ماکو- پرسپولیس سقر

بهراد اردبیل- استراحت

گروه سه:

سماء دزفول- نفت امیدیه

رعد پدافند اصفهان- معدن کان پژوهان کاشان

شاهین کرمانشاه- شهید فرهادی اهواز

راه و شهرسازی لرستان- استراحت

 

گروه چهار:

شهید عباس‌نژاد اقلید-آرمان صدرا شیراز

سن‌سون زاهدان- هامون سیستان زابل

پاسارگارد شهر‌کرد- پکیج ایستاتیس یزد

مقاومت قرچک- استراحت

برچسب‌ها

دیدگاه

  1. سلام. تا وضع مالی تیم درست نشه تیم پیشرفت نمیکنه و این موضوع فقط مربوط به مسولان است که انگاری خوابن و هیچ تلاشی نمیکنن

    [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط