سرخط خبرها
امروز: دوشنبه, ۲ بهمن , ۱۳۹۶ | ۲۱:۱۴:۵۷آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۲۳ اسفند ۱۳۹۴در ۸:۴۴ ب.ظ تعداد بازدید: 951 بازدید کد خبر:54797 چاپ خبر

مکتب حضرت فاطمه(س) مکتب اعتراض به ظالمان و غاصبان است

0

نماینده ولی‎فقیه در لرستان:

کشکان: نماینده ولی‎فقیه در لرستان گفت: مکتب حضرت فاطمه(س) مکتب اعتراض به ظالمان و غاصبان است. آیت‌الله سیداحمد میرعمادی در گفت‌وگو با ایسنا، با تسلیت سالروز شهادت فاطمه زهرا(س) بیان کرد: یکی از ابعاد مهم زندگی حضرت فاطمه زهرا رفتار و سیره سیاسی و اجتماعی ایشان است. وی با بیان این‌که «جایگاه سیاسی حضرت فاطمه(س) […]

۲۰-۲۳۹

کشکان: نماینده ولی‎فقیه در لرستان گفت: مکتب حضرت فاطمه(س) مکتب اعتراض به ظالمان و غاصبان است.

آیت‌الله سیداحمد میرعمادی در گفت‌وگو با ایسنا، با تسلیت سالروز شهادت فاطمه زهرا(س) بیان کرد: یکی از ابعاد مهم زندگی حضرت فاطمه زهرا رفتار و سیره سیاسی و اجتماعی ایشان است.

وی با بیان این‌که «جایگاه سیاسی حضرت فاطمه(س) را باید مدنظر قرار دهیم» تصریح کرد: این بانوی گرامی اسلام پس از رحلت پیامبر اکرم(ص) در مسیر ولایت و امامت ایستادگی و مقاومت کرد و در این راه جان خود را تقدیم کرد.

نماینده ولی‌فقیه در لرستان با تاکید بر این‌که «حضرت فاطمه(س) در راه ولایت ایستادگی و اعتراض کرد و به مسجد رفت و خطبه خواند» افزود: فاطمه (س) با روشنگری و آگاهی‌بخشی مردم را به ولایت و امامت هدایت کرد.

میرعمادی با اشاره به این‌که «مکتب حضرت فاطمه(س) مکتب اعتراض به ظالمان و غاصبان است» یادآور شد: مکتب این بانوی گرامی اسلام، مکتب مقاومت در برابر انحراف از مسیر ولایت در جامعه است.

وی با بیان این‌که «حضرت فاطمه زهرا(س) در برابر کسانی‌که امامت را منحرف کردند مقاومت کرد و وصیت‌نامه سیاسی ایشان نشانه کوتاه نیامدن آن حضرت در مسیر ولایت بود» اظهار کرد: مکتب مقاومت فاطمه(س) تا ابد و تا زمان ظهور حضرت مهدی(عج) ادامه دارد.

وی اضافه کرد: پیامبر گرامی اسلام یک دستورالعمل جامع به دخترش حضرت فاطمه زهرا(س) یاد داد که اگر ما نیز آن را رعایت کنیم سعادت‌مند می‌شویم.

وی افزود: پیامبر گرامی اسلام فرمودند که فاطمه جان در زندگی خود در شب‌ها نخواب مگر این‌که قبل از خواب چهار کار را انجام دهی و آن چهار کار این است که قرآن را ختم کنی، پیامبران را شفیع خود قرار دهی، مؤمنان را از خود راضی کنی و حج و عمره‌ای را به جای آوری.

امام جمعه خرم‌آباد گفت: پیامبر گرامی اسلام در پاسخ به دختر خود در رابطه با این‌که چگونه می‌تواند این کارها را قبل از خواب انجام دهد فرمودند که قبل از خواب ۳ مرتبه سوره توحید را بخوان که ثواب ختم قرآن را دارد، صلوات بر من و آل من بفرست تا پیامبران را شفیع خود قرار دهی، برای مؤمنان استغفار کن تا مؤمنان از تو راضی شوند و تسبیحات اربعه را بخوان که ثواب حج و عمره را دارد.

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط