سرخط خبرها
امروز: دوشنبه, ۲۰ آذر , ۱۳۹۶ | ۱۲:۴۸:۲۵آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ ،‌ ۱۰:۰۳
۲۳ اسفند ۱۳۹۴در ۶:۲۹ ب.ظ تعداد بازدید: 4,623 بازدید کد خبر:54767 چاپ خبر

پاسخ اسماعیل دوستی به یادداشت علی اصغر اسفندیارپور

0

چرا پس از چهار مرتبه پیروزی نمادهای برجسته جناح راست در کوهدشت یعنی آقایان امامی راد و قبادی دست به قلم نمی بردید و ” نشکو الیه ” نمی سرودید؟ نکند پیروزی ایشان در کام شما شیرین تر از پیروزی بخشی از اصلاح طلبان و اعتدال گراهای این دیار است؟
” صاحبان قلم و صاحب نظران علوم اجتماعی شهرمان ” که برایشان ” کیس ” تعریف می کنید از تناقض های رفتاری شما پایبندی به مرام و گفتمان سیاسی برداشت می کنند یا رقابت ها و عداوت های شخصی؟

داسماعیل-دوستی-۳۸۰x306

اسماعیل دوستی کنشگر سیاسی اصلاح طلب و عضو فعلی شورای اسلامی شهر تهران که عنوان راهبر سیاسی انتخاباتی جریان اصلاحات معتدل کوهدشت و رومشکان را یدک می کشد، با ارسال یادداشتی کوتاه به دفتر پایگاه خبری کشکان پاسخ مطلب منتشره از سوی علی اصغر اسفندیارپور در فضای مجازی را داد. متن این یادداشت در ادامه می آید.

جناب آقای اسفندیارپور
با سلام
مطلبی منسوب به شما در یکی از سایت های منطقه منتشر شده که اگر مثل گذشته امضای نزدیکانتان را می داشت چندان محل اعتنا نبود. اما اینک که به شما نسبت داده شده بیشتر اسف انگیز و مقتضی پاسخگویی است. مغزشویی جوانان کوهدشت آن هم توسط شخص شما اگر بی پاسخ بماند خیانت به تاریخ است.
در تشریح آنچه که بر شما گذشته به کلی به بیراهه تحریف و اجحاف و کم انصافی رانده اید. به دور از تقواست که خود را مصلح بدانید و با ”کنایه ابلغ من التصریح” بنده را فرصت طلب. خود و جریانتان را به گونه ای توصیف کنید که مخاطب تصور کند در حال شنیدن اوصاف ابوذر غفاری است و رقیب را طوری بنوازید که گویی فرعون و قارون و بلعم باعورا و کعب الاحبار جملگی با هم سر از گور درآورده اند و موسی ها و ابوذرهای روزگار! وظیفه دارند رسوایشان کنند. تا کی می خواهید فحش جذاب مثلث زر و زور و تزویر را بی سند و پشتوانه خیرات این و آن کنید؟ چه تفاوتی هست بین شما و معجزه هزاره سوم؟ او هم هر جا که قافیه را تنگ می دید و کارنامه مثبتی برای عرضه نداشت رقیب را اصحاب این سه گانه معرفی می کرد. رفتارتان زننده است و نیست در شان معلم اخلاق سابق این شهر. قبول بفرمایید که نمی شود اینگونه ادامه داد، صبر بنده هم حدی دارد.
فعلا به سبب جلوگیری از تشدید التهاب سیاسی در منطقه و به احترام آرامش مردم در روزهای پایانی سال و طلیعه سال جدید سکوت را ترجیح می دهم. فقط یک سوال می پرسم و پاسخ تفصیلی تر را به بعد از ایام نوروز موکول می کنم: چرا پس از چهار مرتبه پیروزی نمادهای برجسته جناح راست در کوهدشت یعنی آقایان امامی راد و قبادی دست به قلم نمی بردید و ” نشکو الیه ” نمی سرودید؟ نکند پیروزی ایشان در کام شما شیرین تر از پیروزی بخشی از اصلاح طلبان و اعتدال گراهای این دیار است؟
” صاحبان قلم و صاحب نظران علوم اجتماعی شهرمان ” که برایشان ” کیس ” تعریف می کنید از تناقض های رفتاری شما پایبندی به مرام و گفتمان سیاسی برداشت می کنند یا رقابت ها و عداوت های شخصی؟
اسماعیل دوستی

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. آقاى اسفندیارپور ناراحتن که نقشه هاى شومش نقش بر آب شده ….

  [پاسخ]

  عزیزی در :

  ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  [پاسخ]

  اصلاح طلب جوان در :

  اقای دوستی عزیز زمانی که اقای ملک شاهی برای قالیباف سخنرانی می کردند را به یاد اورید به یاد بیاورید اصلاح طلبان کوهدشت جهار دوره متوالی برای شما و علی محمد سوری زحمت کشیدند وسوار بر گرده اصلاحلات صعود کردید و به نام و نانی رسیده اید کاری با اختلاف شما و اقای اسفندیاری ندارم اما از انصاف دور بود که پشت مردم اصلاح طلب را خالی کردید

  [پاسخ]

  یزدان صفری در :

  بنده به روحانی رای دادم .اما روحانی هم اصلاح طلب نبود

  [پاسخ]

  یزدان صفری در :

  بنده به آقای روحانی رای دادم کی گفته روحانی اصلاح طلب بوده .ما به یک اصولگرا رای دادیم آقای ملکشاهی هم به یک اصولگرا پس لطفا رو این موضوع کم مانور بدهید که دیگه …..

  [پاسخ]

  جوان در :

  این حرفا بگذریم. آقای دوستی تا چند سالگی زنده است؟ (مثلا ۱۰۰ سال.) آیا دوستی کوهدشتی هست یا نه ؟ آیا فامیل های زیادی در کوهدشت دارد یا نه ؟ آیا خبر از بیکاری کوهدشتیان دارد یا نه؟ آیا خبر از آثار سو و بد بیکاری دارد یا نه مثل دزدی ، افسردگی ، کمبود اعتماد به نفس ، اعتیاد ، طلاق. و … ؟ چرا واقعا برای من سواله چرا دوستی که پول و توانایی اینو داره که تمام جوانان کوهدشت رو از بیکاری نجات بده این کارو نمیکنه ؟ از این پولاش میخواد چه استفاده ای ببره ؟ انسان هر لحظه ممکنه بمیره و بعدش افسوس میخوره که چرا در این دنیا تا توانسته به خلق خدا کمک نکرده ! ( بعضی از فامیلاشو برده تهران کار میکنن. ، چه کاری ؟ در چه شرایطی؟ بابا به خدا قسم دوستی سخت در اشتباهه که ….

  [پاسخ]

 2. جناب دوستی! نیک می دانید که “فرصت طلب” به چه معنی ست!
  نمیدانم مطلب درویش خرسند جناب مصطفی شکری را بیاد دارید؟ مطلب جناب دوستی استاندار محبوب خاتمی بمانید جناب رضا بهرامی را در خاطر دارید؟ به یاد دارید که گفته بودید اگر “سیل آمد” من هم هستم؟ و…
  … چرا این همه “سختتان” بود که از جرگه اصلاحطلبان راستین حمایت کنید و پشت کسی را گرفتید که خودش نیز می پذیرید که تمام سابقه اش اصولگرایی است؟
  جناب دوستی فرصت طلبی به کسی می گویند که مصالح خویش را بر مصالح جمع ترجیح دهد! همین!
  البته بعید می دانم این پیام از فیلتر پسر عمویت بگذرد تا به سمع جنابتان برسد!!!

  [پاسخ]

  ناشناس در :

  جالبه!!!
  فرصت طلب به کسى مى گویند که براى شکست دادن رقیب از هر نوع تهمت و شایعه دریغ نمی کند، به کسى مى گویند که مردم را تهییج مى کند تا شهر را شلوغ کنند و از آب گل آلود ماهى بگیرد، به کسى مى گویند که اصلاحات را منحصر به خودش مى کند و براى مردم تصمیم مى گیرد.
  دوستى همان کسى است که اصلاح طلبان کوهدشت را با حمایت از ملکشاهى بار دیگر و پس از چند دوره شکست زنده کرد و چهار سال بعد هم بر انتخاب خود ماند و هیچ گاه تغییر رویه اى نداد که او را شایسته لقب فرصت طلبى دانست.
  برادر فرصت طلبان آنانند که دوره گذشته زمانى که دوستى یک تنه بازى را از اصولگرایان برد در خانه نشستند و حالا براى گرفتن سهم از خانه هایشان بیرون زدند… اما مردم آنان را به خانه هایشان برگرداندند.

  [پاسخ]

  ناشناس شناس در :

  آقای ناشناس شما انگار متوجه نیستید که آقای دوستی با کل اصلاح طلبان جنگید نه فقط با آقای فرج مومنی و اسفندیاری اقای دوستی به خاطر جنگش با اسفندیاری حق یک اصلاح طلب واقعی به نام محمد آزادبخت رو پایمال کرد. جناب ناشناس محمد آزابخت به مراتب بیشتر از اسماعیل دوستی از اسفندیاری و فرج مومنی ضربه خورده. بهتره حق رو بپذیرید آقای دوستی گفته بودند اگر سیل آمد من رو هم با خودش میبره آیا ۴۸۵۰۰ رای آقای محمد آزادبخت سیل نبود؟ … در حالی که دوستی و اطرافیانش این همه تلاش کردند فقط ۵ هزار رای اضافه تونستند کسب کنند. بهتره همش نگید اسفندیاری و فرج بد و ما خوب اصلا فرج الله مومنی بد اسفندیاری بد همشون بد ولی آزادبخت چه گناهی کرده بود؟ محمد آزادبخت که خودش زخم خورده از نارفیقی همین افراد بود چرا مورد حمایت اسماعیل دوستی قرار نگرفت؟

  [پاسخ]

  خدادادی در :

  جناب آقای بهرامی :تعریف و تمجید از خودتان کار بسی زشت و نا پسند

  [پاسخ]

  ....علی در :

  خیت!!!!!
  دیدی که رد شد از فیلتر،
  ما اصلاح طلبیم اما از چهره های تکراری مث آقای اسفندیاری خسته ام و تصمیم گرفته ایم از این به بعد معتدل رفتار کنیم
  درود بر آقای دوستی

  [پاسخ]

  مومنی در :

  متاسفم برای طرز فکرت وادبیات بچگانه ات

  [پاسخ]

  شهروند در :

  ببخشید شما اگر دیروز در خاطرداشته باشید می دانستی ریس ستاد اقای اسفندیاری دررومشکان برادر اقای ملکشاهی بود که به رحمت خدا رفته پس لطفا یک دید واقع بینانه داشته باش

  [پاسخ]

 3. کاش آقایان زودتر از این دست از عداوت. میکشید.وقبول بفرمایید جنگ قدرت بین آقایان دوستی،اسفندیاری
  و….می باشد،وکاش آقای دوستی اینقدر این واژه ی اصلاح طلبی را مانند پتکی برسر خود ودیگر دوستان نکوبند،دیگر حنایتان برای مردم رنگی ندارد.حداقل شهامت داشته باشید ودر پیشگاه ملت اعتراف کنید …

  [پاسخ]

 4. اصلاح طلب، دانشجو

  درود بر ادب و ذکاوت مهندس دوستی، الحق ایشان مقبولیت بالایی دربین مردم کوهدشت و رومشگان دارند، ان شاءالله سیاسیون اصلاح طلب شهرمان همه آنچه ناکامی آنها در ادوار گذشته است را نیز واکاوی نمایند چراکه خدارا شکر فعلاً گفتمان اعتدال و تدبیر و اصلاح پیروز انتخابات شهرمان است.

  [پاسخ]

 5. اقای دوستی شما را طیف اصلاح طلب نماینده، استاندار، شهردار و شورای شهر کرد نه اعتدالیون. چه شده است در این مقطع زمانی که درصد کثیر اصلاح طلب های شهرستان هم نوا و هم صدا شدن به بهانه اعتدال به کسانی که یک روز از شما حمایت کردند پشت نمودید؟ ایا این چیزی غیر از منفعت طلبی است؟ ایا این چیزی غیر از فرصت طلبی است؟

  [پاسخ]

 6. باختی بد جور آقای دوستی

  [پاسخ]

  خدادادی در :

  شما مثل اینکه هنوز در خواب عفلتی

  [پاسخ]

  ناشناس در :

  اگر با چشم بصیرت ببینی خواهی دید کع آقای دوستی باخته است . هر چند ظاهرٱ پیروز میدان است

  [پاسخ]

  نظرکرده در :

  به کوری چشم بعضی ها دوستی هست ولی با قدرت بیشتر واستقبال مردمی بهتر کور شود دشمنان

  [پاسخ]

 7. با چند لحظه درنگ متوجه شدم که حق با شماست اقای دوستی.

  [پاسخ]

  مراد علیزاده اصل در :

  کافر همه را به کام خویش پندارد شما چرا ناراحت شدی جناب دوستی از کجا معلوم شد که طرف حساب ایشان جناب اسفندیار پور شما هستی احتمالا نیت خوانیت گل کردن تورا خدا چطور ادعای اصلاح طلبی داری

  [پاسخ]

  س.گرایی در :

  سلام شما که هنوز قدرت تحلیل نداری لازم نیست خیلی به خودتون فشار بیار تا یه مطلب بنویسی .کاملا هویداست که درد اسفندیاری شکست جریان اصلاح طلب نیست درد ایشان شکست خود و حلقه سیفا از آقایان دوستی و سوری است.

  [پاسخ]

 8. جناب دوستی …شما آگه راست میگی جواب بده چرا از آزادبخت عزیز رییس ستاد جنابعالی که برای پیروزیتان رنج ها کشید حمایت نکردید واقعا چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  [پاسخ]

 9. امثال اسماعیل دوستی اصلاح طلب نیستند …که اگر بودند به جای ارتقا مقام و مال به فکر ارتقای شهرشون بودند و زمانی که فرصت انجا خدمت داشتند انجام می دادند..
  راه ما دور است و منزل بس دراز دست ما کوتاه و خرما بر نخیل

  [پاسخ]

  خدادادی در :

  اگر امثال آقای دوستی نبودند اصلاح طلبی معنایی نداشت

  [پاسخ]

  گاف گیر در :

  جناب کاف بی انصاف خودرا به بیراهه نزن تنها شخصی در این شهرستان به فکر مردم خصوصا جوانان بوده وهست جناب مهندس دوستی می باشند.

  [پاسخ]

  مومنی در :

  آفرین با فکر جوانان دوستی بزرگ شد.حالا با دعای جوانان دوستی محو خواهد شد از عرصه های سیاسی

  [پاسخ]

  همشهری در :

  و صد البته فرج مومنی
  علی اصغر اسفندیاری
  هر وقت زمان برداشت فرا میرسد یه سری بهران دیار میزنند
  دریغ از اینکه این وادی دیگر برداشت ندارد

  [پاسخ]

 10. انصافا پاسختان در کلاس بالایی از تدبیر و تحمل نظر مخالف برخورداربود.شاید رمز ماندگاریتان و تبرک وجودتان در عرصه های مختلف همین سعه صدر باشد .الحق که نشان از پدر داری.

  [پاسخ]

  مومنی در :

  بلوف نزن

  [پاسخ]

 11. آقای دوستی جانان کوهدشت فرق خوب و بد را خوب تشخیص میدن

  [پاسخ]

 12. درود خدا بر دوستی بزرگ !

  مرد پاک و با نجابت و استوار کوهدشتی
  افتخار مردمان این سرزمین

  دست بوسیم به رسم ادب و احترام …

  جواب تان کوبنده و بجا بود .

  [پاسخ]

  رضا در :

  کسی نیست بگه اسفندیاری ۳۰ ساله بس نبود چی از کوهدشت می خوای یعنی چوب خدا برا تو بس نبود برو .برو عمو بساطت رو جای دیگر پهن کن.

  [پاسخ]

 13. زانکه هستی سخت مستی آورد/// عقل از سر شرم از دل می برد

  [پاسخ]

 14. دوستی دوست مردم و عاشق طرهان بزرگه.

  [پاسخ]

 15. آفرین جناب آقای مهندس اسماعیل دوستی، بنظربنده پاسخ شما بسیارمنطقی وحاوی کلی آرایه های ادبی بود
  شما ازاوایل فعالیت سیاسی خود تاکنون صادقانه اصلاح طلب اعتدالی بوده وهستید

  [پاسخ]

 16. باور کنید اسماعیل دوستی بازنده ی اصلی ایم انتخابات بود .

  [پاسخ]

  ناشناس در :

  ضمن احترام به عقاید سیاسی شما آقای اسفندیارپور حضرتعباس خودتان خوب اشاره فرمودید که باطل رفتنی است شما که ۱۲ ساله رفتی پس این حق رو درخود بگنجانید ثانیا آقای دوستی صله رحم سیاسی و اجتماعی خود را هنوز قطع نکرده اند خصوصا در حوزه استحفاظی جنابعالی ودوستانت که الحق مردمی نجیب وقدرشناس بودند که با دست خالی وفا داری خودرااثبات نمودند هیچ میدانید افکارعمومی پی به بخل سیاسی جنابعالی برده اند بحث دیگر دفاع از شعور سیاسی این مردم هیچ آه ازدست شماندیده میخوام عرض کنم عالی جناب اشاره فرمودید به کفه ترازو بله تاد وروز قبل از انتخابات شما راست میگی اما آمدن اصلانی وعزل نمایندگان فرماندار وازهمه مهمتر رهاکردن استاندارمحترم انتخابات استان وچسبیدن به کوهدشت بااون وزن سنگینش حالا من شما رو قسم میدم کدوم کفه ترازو با وجوداستاندار سنگین تره ضمنا متاسفم ازشما به عنوان پیشکسوت جریان اصلاحات به معنایی که شماها ازش صحبت میکنید حنایش رنگی ندارد امروز بحث اعتدال مطرح است که وقتی نخبگان سیاسی استان که جمعا ۲۰ نفرند به آقای ملکشاهی ودرتهران لیست ۱۶ نفره اینجاست که میتوان مثال مشت نمونه خروار مصداقش درکوهدشت دید ضمنا نیک بدانید مرجعی هست براقضاوت تابه حال به شعور سیاسی مردم توهین کردید اماهیچ میدانید وقتی شورای محترم نگهبان صحت رواعلام کنندبایدشهامت داشته باشید عذرخواهی وطلب حلالیت نماییداباریکی

  [پاسخ]

  همشهری در :

  جناب آقای دوستی هر آنچه که خواستند به دست آوردند. این همشهریان فلک زده بنده هستند که باختند.

  [پاسخ]

  خدادادی در :

  شما یاد بگیر بنویسی ، بعد بیا اظهار نظر کن

  [پاسخ]

  همشهری در :

  آقای گراوند
  احتمالا شما هنوز در دوران تبلیغات کاندیدا ها
  و در جلسات هم اندیشی سخنرانی اسفندیاری هستید
  وعده و وعید های آقایان بی ثمر ماند…
  برادر گرامی از شوک شکست بیرون بیا

  [پاسخ]

  امیر گراوند در :

  اتفاقا جناب آقای دوستی پیروز اصلی انتخابات کوهدشته،آقای دوستی حامی اعتدال،تدبیر امیددکتر روحانیه

  [پاسخ]

 17. شماها چه اقایی دوستی و چه اسفندیاری همگی فقط فقط به فکر منافع خودتون هستید وهیچکدومتون به فکر کردم کوهدشت نیستیت وبازم قابل ذکر است من وامثالی مثل بنده فقط پله ای برای رفتن به خواستهای خودتن التماس تفکر از همه کوهدشتیا

  [پاسخ]

 18. مردم زجر کشیده میدونن جناب اقایون سیاسی دوستی واسفندیاری؟ رای هم میدونن از ان کیست

  [پاسخ]

 19. مردم خسته شده اند از تفکرات افراطی. جناب آقای دوستی در طی این چند سال پس از نمایندگی اش از این مردم و فضای سیاسی دیارش غافل نبود و مردم را به سمت اعتدال و آرامش سوق دادند. ولی جناب اسفندیاری هر زمان احساس کردید که فضا آماده ست و میتوانید خودتان را پیروز میدان کنید وارد عرصه سیاست این دیار رنجور می شوید.
  جناب اسفندیاری عزیز
  ما مردم این شهر از افراطی گری و استبداد خسته ایم.
  نمیشود برای چند روز فرصت طلبی وارد این دیار شوید و مردم را بجان هم بیندازید و بروید تا چهار بعد.
  مردم و جوانان این سرزمین با شعور و تحصیل کرده وطنم ، پیرو تفکرات افراطی و اقضایی شما و.دوستانتان نیستند.
  من نمیدانم یا شما بنده ی نوعی را کم فهم محسوب کردید، چرا وقتی شما از دولت تدبیر و امید چهار قد حمایت کردید فرصت طلب نبودید ولی جناب آقای دوستی برای کمک به مردم رنج کشیده اش هر عملی انجام میدهد فرصت طلب میشود؟ مگر نه اینکه دولت تدبیر و امید دولت اعتدال بود؟ یا من شعور سیاسی ندارم؟ در آن انتخابات هر دو طیف اصوالگرا و اصلاح طلب از دکتر روحانی حمایت کردند! غیر از این بود؟!
  جناب آقای اسفندیار پور در چهل سالی که از خدا عمر گرفته ام خاطرم هست که پس از فاجعه ی آن انتخابات سیاه، هر چهار سال فکر میکردم خدای ناکرده فوت یا از کشور خارج شده اید ولی باز متوجه میشدم خداوند طول عمر تان داده ، بنده ی حقیر را ببخشید کوچکتر از آن م که پاسخی به نطق شما بدهم ولی کاش دست از سر مردم این دیار بردارید چون نه دیگر جایی در دل مردم این دیار دارید و نه جایگاهی و پتروشیمی

  [پاسخ]

 20. درود بر مهندس دوستی، بنظر بنده افراد انحصار طلبی مثل اسفندیاری و سایر دوستانشان باید دست از سر این شهر و مردمان این شهر بردارند، مردم کوهدشت خیلی وقت پیش کارنامه مردودی را دست این افراد به ظاهر اصلاح طلب داده اند، آقای اسفندیاری مردم ما حافظه تاریخی خوبی دارند، مخصوصا زمانی که اسم شما می آید آن گذشته تاریک تان برای مردم یاد آوری می شود، بنظر بنده اتفاقاتی که قبل و بعد از انتخابات در کوهدشت افتاد از شایعه درست کردن تا تهمت زدن و… همه از جانب شما و هم دستانتان نشئت گرفته ، من یک سوال از شما دارم، شما چه کار مثبتی برای این شهر انجام داده اید!؟؟ که اینگونه برای مردم این شهر تصمیم می گیرید!؟؟ دست از سر ما بردارید

  [پاسخ]

 21. رای ۴۵ هزار خیلی منطقی نبود. هرچند شواهد این رو نشون نمیداد . برخی صندوق ها واقعا غریبه نداشتند همین آقایان،
  ولی برای شخصیت متین و دوست داشتنی محمدی آزادبخت که نفر پنجم تصمیم گیری بودند رای ۴۵ هزار خیلی زیاد بود.
  اینا حتی حاضر نبودم اسم محمدی آزادبخت و بعد از انتخابات در لیست تشکل اصلاح طلبان در ابتدای لیست بنویسن ! چطور میخوان مردم باور کنند که تصمیم نهایی باشن!؟

  [پاسخ]

 22. جناب دوستی با احترام باید بگویم ک یک عمر مردم اصلاح طلب پشتت بودن و این دفه شما باید خودت رو اثبات میکردید
  از کی تا حالا اقای ملکشاهی اعتدال گرا هستن از شما بعید بود مهندس بروید و پیشینه ایشان را بخوانید .
  شما ب پشتوانه اصلاحات ب این قدرتو مقام و دنیا رسیدید و مطمعا باشید ک زود گذر است
  برایت ارزوی موفقیت میکنم نه مثل خودت ک تمام تلاشت را کردی ک ما موفق نشویم ولی باید بگویم ک موفق ترین ها ما بودیم(ادمین لطفا بچاپ)

  [پاسخ]

 23. جناب دوستی عزیز سلام
  من و همفکرانم خوب بیاد داریم که شما در انتخابات شورای شهر تهران چه بلایی رو بر سر خانم الهه راستگو که نیاوردید فقط و فقط به خاطر اینکه حزبی عمل نکرد اما حالا چرا شما اومدید و در کوهدشت حزبی عمل نکردید؟ چرا از یک اصولگرایی حمایت کردید که تمام توان خود رو بر خلاف پایگاه اجتماعیش برای پیروزی قالیباف گذاشت.؟؟؟؟

  [پاسخ]

 24. درود بر مهندس دوستی، پاسخ کاملا منطقی و بجا از پدر معنوی اصلاحات کوهدشت مهندس دوستی

  [پاسخ]

 25. کاشکی آقایان دوستی؛ سوری و ملکشاهی یک مراسمی را به میمنت این برد شرافتمندانه در میدان اصلی شهر می داشتند تا شهروندان نیز به تماشا می آمدند و آنها را تشویق ووووووووووووووووو می کردند.فکر کنم این مردم شایسته یک تشکر حضوری هستند.

  [پاسخ]

 26. حالا پسرقبادی و نوری مرلدی ها اشلاح طلب شدن بس کنید.باختید خوب هم باختید برید سراع برنامه هایتون

  [پاسخ]

 27. اصلاحطلب اقیانوسی

  درودبراسماعیل دوستی وملکشاهی که بااتحادخودجریان اقیانوس رادراین شهرمظلوم بوجودآوردندتاپیران فرصت طلب دست ازسراین مردم بردارند
  به امیدپیروزی اقیانوس آرام(ملکشاهی)درچهارسال آینده

  [پاسخ]

 28. درود بر دوستی عزیز

  [پاسخ]

 29. جناب دوستی شما دیگه دم اصلاح طلبی نزن مولا نگهدادن

  [پاسخ]

 30. با سلام خدمت دوستانی که اینقدر روی کلمات اصلاح طلب و اصولگرا حساسیت به خرج میدن شما را بخدا قسم میدم کمی واقع پذیر هم باشیدوبه این بیندیشید که از اول انقلاب تاکنون جز فلاکت وبدبختی از افراط وتفریط این اقایان به اصطلاح خدمتگزار چه عاید این شهر شده?واین نکته را یاداور میشم که در این برهه از زمان عقلانیت بیشتر از هر چیزی به درد این شهر فلاکت زده میخورد

  [پاسخ]

 31. درود بر جناب آقای دوستی،پاسختان بسیار کوبنده و دندان شکن بود .تشکر

  [پاسخ]

 32. رزمنده دوران دفاع مقدس

  مگر فراموش کرده ایم ویا به زودی از حافظه مردم نجیب کوهدشت پاک می شود که آقای ملکشاهی از طرفداران پر وپا قرص قالیباف بودوگوی سبقت از همه می ربود چرا به اصل قضیه توجه ندارید فرع را می چسبید.

  [پاسخ]

  میثم در :

  ملکشاهی در اینده باز هم از قالیباف و امثال او طرف داری میکنه

  [پاسخ]

 33. آقای دوستی می فرمایند: نکند پیروزی ایشان در کام شما شیرین تر از پیروزی بخشی از اصلاح طلبان و اعتدال گراهای این دیار است؟
  همانطور که ملاحظه می فرمایید آقای دوستی اعتقاد دارند بخشی از اصلاحطلبان و اعتدالیون(که این خود شامل بخشی از اصولگرایان میشود) ۵۳۰۰۰ رای آوردن، با این تفاسیر آقای دوستی دیگه هیچ سهمی برای اصولگرایان قائل نشدن در حالیکه چهار دوره رای اکثریت رو داشتن اصلا فرض کنیم آزادبخت رای نداشت ولی آرا امامی به عنوان یک اصولگرا کجا رفته؟ و صدها سوال دیگر ……….

  [پاسخ]

 34. برادر مهندس دوستی با تشکر از شما و تفکر اعتدالیتان .جهت روشن شدن بینش سیاسیون بخصوص جریان اعتدال باید عرض کنم که با توجه به همت تمام قد افراطیون چپ و راست در یک جبهه بنام انحصار طالبان شهرستان و عقیم ماندن تفکر انان در برابر جریان موسوم به اعتدال .اقایان اسفندیار پورو همفکرانش را بر ان داشته جهت گرفتن هویت سیاسی مجدد و داشتن حق حیات سیاسی در شهرستان. به هر عمل قبیحی دست زده اند و انجام هر عمل نا شایست از جمله تخریب چهره های موجه و تخریب تفکر و ترویج اشوب و ناامنی را در اینده را نباید دور از ذهن پنداشت گر چه در این چند روز از هیچ عمل فتن. انگیزی کوتاه نیامدند حتی تا جایی که نزدیک بود بزرگان .. شهرستان در دام کثیف انها بیفتد.لذا باید تمام تلاش دوستان در راستای روشنگری اعوام از این اهداف پلید و شوم باشد تا سیه روی شود هر که در او غش باشد.اقای مهندس دوستی برای قضاوت در کارنامه سیاسی شما همین بس است که با این جماعت همراه نیستید

  [پاسخ]

 35. اصلاح طلب اعتدال گرا

  جناب اسفندیار پور تورا به خدا قسم میدهم به خون شهدا قسم میدهم دست از سر مردم بدبخت ومظلوم کوهدشت ورومشکان بردارید راستی از اینکه دوباره آقایان امامی وشیخ قبادی پیروز میدان نشده ناراحتی شما وجناب فرج الله مومنی هیچ موقع نماینده به مجلس نفرستادید لذا نردبان ترقی آقای امامی بودید الان هم از اینکه امامی به مجلس نرفته نگرانی شما باایجاد کدام پرو‍‍ژه واستخدام جوانان کوهدشتی بعد از گذشت۳۴سال دیگه دست بردار نیستی دوباره قسمت میدم دیگه دست از سرکوهدشت وکوهدشتی بردار

  [پاسخ]

 36. درود خدا بر حاج اسماعیل دوستی درود دو صد چندان درود که همچون شیر پوزه مخالفین را به خاک مالیدی

  [پاسخ]

 37. آقای دوستی با شهامتی مثال زدنی ثابت کردند که همیشه در خط امام و رهبری بوده و هستند آقایانی که هر روز با یک ماسک جدید ظاهر میشوند باید فکر اصلاح خودشان باشند
  در ضمن آقایانی که سرمست از تجمع دانش آموزانی بودند که سالها مانده تا به عنوان رای اولی افتخار مشارکت در انتخابات را داشته باشند و قطعا در آن موعد به احتمال قریب به یقین در دیگر در اردوی آنانی که کلاسهای درسشان را تعطیل کرده بودند نخواهند ماند چرا قبل از انتخابات در بیشتر جلساتی که بحث از آقای دوستی میشد میگفتن ایشان هیچ مقبولیتی ندارد پس چه شد که بعد از انتخابات باز بر طبل دریده شکست از خودی مینوازند
  در پایان خطاب به آقای دوستی عرض میکنم
  که همه جوانان مومن و انقلابی شهرستان کوهدشت که دارای تفکرات اصلاح طلبی می باشند از جنابعالی ممنون هستند که راه درست اعتدال و اصلاح طلبی ذوب در ولایت را برای آنان هموار فرمودی اجرکم عندالله

  [پاسخ]

  محمد فیضی در :

  جناب محمدی عزیز در ایام انتخابات شما کوهدشت تشریف داشتید؟

  [پاسخ]

  صادق محمدی یگانه در :

  عرض سلام و ادب
  آقای دکتر عزیز کوهدشت بودیم ولی توفیق زیارت حضرتعالی نصیبمان نشد

  [پاسخ]

 38. جناب اقای دوستی با سلام به نظر بنده صحبت های اسفندیاری انحصار طلب که هر موقع به کوهدشت وارد شده باعث درگیری و نفاق در بین مردم شده است، ارزش جواب دادن را هم نداشت. خاموشی بهترین جواب به ایشان بود.

  [پاسخ]

 39. خانم کیخسروی شمانباید بخاطر منافع شخصی بدون آگاهی به کسی که در طرهان بزرگ برای خود و خانواده بااصالتش احترام خاصی قائل می باشند توهین کنید

  [پاسخ]

 40. آقای دوستی آفتاب در پس ابر نمی ماند چرا آنقدر عصبانی هستی .مردم کوهدشت حق و ناحق را خوب می فهمنند. آیا مردم نمیدانند چه بر سرشان آمد در این انتخابات ولی ما مردم همه چیز را به خدا واگذار کرده ایم
  ومنتظر رسوایی خیانت کاران به خون شهیدانیم هر کس باشد موفق باشید

  [پاسخ]

  مهر در :

  آقای ازادبخت جملات شمابوی عصبانیت وبغض دارداتفاقاآقای دوستی کوتاه ومفیدجوابش داده شخصیت وی بالا ست ودیدیدچه مهری دردل مردم داردوباعث مالیدن پوزه خیلی هاشدثابت کردمردمی ترین است.شمادیگه بی خیال…

  [پاسخ]

  همشهری در :

  شما تا دیروز نامه فدات شم برای ملکشاهی می نوشتی ……..

  [پاسخ]

 41. دست ها از دستان بر دعاست

  [پاسخ]

  الف -گ در :

  برایت متاسفم که از فرط عصبانیت دست به دعا برده اید الحمداله به خاندانی تعلق داری که ازلحاظ مذهبی سرامد هستند لذا درخصوص اینکه دعا ونفرین برچه چیز وچه کس وبه چه دلیل وارد است توصیه می کنم مشاوره بگیرید.درخصوص اقدام اقای دوستی درحمایت ازملکشاهی حرف وحدیث بسیار است که بیشتر ان برمی گردد به تاریخ انتخابات مجالس گذشته ورفتار گروه مقبول حضرتعالی(قشرپرمدعای فرهنگی )ضمنا درچهارسال گذشته اصلاح طلبان کوهدشت توانستند پس ازمدتها درسایه نمایندگی اقای ملکشاهی والطاف اقای دوستی دوست داشتنی به پست ومقام برسند حتی شورای شهروشهردار شوند اماگروه مقبول شما نهایت تلاشش راکرد باایجادشکاف مدیران اموزش وپرورش را به انحصار خود یکدست کند واین جنگ قدرتی است که هرازگاهی ازاردوگاهتان سر می زند چه توقعی داری. می خواهی دوستی بزرگ کنج عزلت گزیند یا باعنودان لجوج متکبر همراه شود. البته متاسفانه تعصب کورکورانه ی اصلاح طلبی به امثال شما اجازه نداده ظلم این اقلیت پرمدعا رابرجبهه اصلاحات کوهدشت ببینید.وباانها همراه نشوید

  [پاسخ]

 42. اگر انسان هستید کارهای که انجام داده اید نام ببرید.

  قاطری دیدم بارش “انشا”
  اشتری دیدم بارش سبد خالی ” پند و امثال”.
  عارفی دیدم بارش ” تننا ها یا هو”.

  من قطاری دیدم ، روشنایی می برد.
  من قطاری دیدم ، فقه می برد و چه سنگین می رفت .
  من قطاری دیدم، که سیاست می برد ( و چه خالی می رفت.)

  [پاسخ]

 43. بسم اله الرحمن الرحیم جناب آقای دوستی ما اصلاح طلبان احترام خاصی براشما قائل بودیم اماجنابعالی برخلاف تفکر اصلاح طلبی ازکاندیدای اصولگرایی حمایت کردی که حاضر نبود دردور گذشته باحمایتی که اصلاح طلبان ازایشان نمودن یک پست کلیدی به بچه های اصلاح طلب بدهد.ومیگویید مشی اعتدال ایا حمایت ایشان درانتخابات ریاست جمهوری از اقای قالیباف فراموش میشود ایا اقای محمدی ازادبخت دوست وهمفکر جنابعالی گزینه پیشنهادی فرمانداری کوهدشت بود چرا اقای ملکشاهی بامشورت جنابعالی مانع صدورحکم فرمانداری ایشان شدید . درد دل زیاده نسل جوان هم ازکینه ورزی شما اگاهند .وسخنی بامدیر سایت لطفا کامنت مخاطبین رابدون تعصب بدورازرفتارهای سیاسی درج نمایید .

  [پاسخ]

 44. روزى مردى کوله بارش را برداشت و به قصد تغىر روزگار عزم سفر کرد،پس از چندى ناامىد از تغىر جهان پىرامون خوىش نزد پىرى رفت و نصىحتى از پىر خواست،پىر گفت براى تغىر روزگار اول باىد بتوانى مملکت خوىش سامان دهى،مرد جوىاى نام پس از گذشت سالى در مانده از سامان مملکت،دوباره از پىر درخواست نصىحت کرد،پىر گفت پس برو و دىار خوىش را رونق بده تا بتوانى مملکت را سامان دهى،پس ازچند سالى کوشش در اىن راه ولاىت مرد جوىاى نام رو به وىرانى نهاد،وپىر بعنوان آخرىن پند به آن مرد گفت براى آبادگرى اول باىد خود را تغىىر دهى و بعد اطرافىانت وانگهى ولاىت خوىش را و سپس مملکت در اىن صورت خواهى توانست در تغىر روزگارت هم،موثر باشى.

  [پاسخ]

 45. این انتقاد شما که اسفندیاری جوانان کوهدشت را مغزشویی…. همان انتقادی است که از خاتمی دارند و می گویند که خاتمی مغز جوانان را شستشو می دهد و البته تهمتی بیش نیست

  [پاسخ]

 46. من آخرش متوجه نشدم آقای دوستی
  …جناب دوستی تورو خدا دست از سر این مردم بردارید شما و امثال شما چه کاری برای این مردم انجام دادید و الان میخواید با این کاراتون مردمو به جون هم بندازین و خودتون در پایتخت نطاره گر باشید.اسمایل دوستی تو زمانی نیاز به رای داشتی به مردم احترام میذاشتید الان با رای ماها به جایی رسیدی دست از سر این مردم بردار بذار با فقر و بدبختی زندگیشونو بکنن

  [پاسخ]

 47. ما مردم کوهدشت از کسی حمایت می کنیم که به این شهر آرامش وآسایش بدهند باور کنید بصیرت را می توان از یاداشتهای این دو عزیز پیدا کرد کدام یک دلسوز مردم هستند ما کسی را نمی خواهیم که جوانان ما را به ایجاد تشنج دعوت نمایند.

  [پاسخ]

 48. اسماعیل دوستی مردی چست و چابک است

  [پاسخ]

 49. اصلاح طلب اعتدال گرا

  ما اصلاح طلبان کوهدشت جناب آقای دوستی را به عنوان رهبر معنوی خود دانسته ومیدانیم نه عده ای احساساتی افراطی چون دوره افراطی گری دفن گردیده

  [پاسخ]

 50. در مجموع چیزی که باید عرض کنم گول این دو(اقایان دوستی واسفندیار پور )رو نخورید .جنگ قدرت ومنافع هستش

  [پاسخ]

 51. درود بر دوستی
  درود بر مردی از جنس مردم
  درود بر شما
  جوابتون عالی و منطقی و بدور از افراط و تفریط بود
  امیدوارم دگر جوابی به دست نوشته های این آقایان که هر چهار سال یکبار پیدایشان میشود ندی

  [پاسخ]

 52. بخدا از ته دل می گم نه از روی غرض .آقای دوستی بازنده انتخابات شمایید نه کس دیگری

  [پاسخ]

 53. سلام ، ما که رایمان دادیم به آقای دوستی وخیلی هم خوشحالیم درست انتخاب کردیم

  [پاسخ]

 54. سلام.جناب دوستی ،باور کنید این جوابیه ها و…..درد مردم محروم و بیچاره را حل نمی کند

  [پاسخ]

 55. آقای دوستی با بصیرت و فردی معتدل هستند . . درود بر دوستی چهره ی ملی .عزیز ومردم دار

  [پاسخ]

 56. دوستی فقط به فکر منافع شخصی خودش می باشد.

  [پاسخ]

 57. جناب اسفندیاری اشاره فرمودید به دو کفه ترازو حال بفرمایید عزل نمایندگان فرماندار یک روزقبل ازانتخابات وجایگزینی افراد از پیش شناسایی شده وساخته وطراحی شده بامحوریت اصلانی واز همه مهمتر رهاکردن استاندارمحترم انتخابات استان وچسبیدن به کوهدشت بااون وزن سنگینش حالا من قضاوت این موضوع رو نه به شما بلکه به مردم واگذار میکنم که کدام کفه سنگین تره ثانیا اشاره فرمودید به کوچ باطل شماخوب مدونید مردم ۱۶ ساله شما روطردکردندثالثاهیچ میدونی پس ازصحت انتخابات مجلس به خاطر توهین به شعورسیاسی مردم بایدشجاعانه حلالیت وعذرخواهی کنیدثالثامردم میدونند توبادوستی کینه سیاسی داری که این موضوع شده عدوسبب خیراگه خداخواهدمصداقش مردم دست خال گراب تحت نفوذ جنابعالی رابعارابعاشماغافلیدکه مردم از راست خسته شده اند به اعتدال رای دادند حکایت مشت نمونه خروار مصداقش درکوهدشت دید یدتهرانوهمدیدخامسا…خواهشابزاراقای ملکشاهی ودوست سوری مطالبات برزمین مانده که شخصاعاملش بودید برآورده سازند

  [پاسخ]

 58. دوستی پیروز اصلی این میدان است .دوستی قهرمان هفتم اسفند وشکننده حلقه انحصار است .پیروزیت مبارک کارامدترین عضو شوری شهر تهران.سوار باش بر اسب غرور ای سوار اعتدالی.

  [پاسخ]

 59. جناب آقای مهندس دوستی با عقلانیت وتدبیر توانستند این جناح بندیهای کاذب وبی اساس راکه یه عده منافع طلب سالهای سال از آن سود های شخصی کلانی برده اند وبرای عامه مردم جز محرومیت وزجر وکینه ودشمنی سودی در بر نداشته است از بین برده وچپ وراست واصلاح طلب واصولگرا را در کنار هم قرار داده ومردم با دوستی ومودت در کنار هم دارند زندگی میکنند اما متاسفانه عده ای از این آرامش ودستی مردم ناخرسندند وسود ومنافع خود را درتخیریب چهرههای محبوب مردم همچون جناب مهندس دوستی وهرج ومرج ودشمنی بین مردم میدانند شمارا به خدا دست ارسر این مردم بردارید که این مردم خود عاقل وفهیمند ونیازی به وکیل و وصی ندارند

  [پاسخ]

 60. ببخشید اشتباه تایپی :عده ای از این آرامش ودوستی مردم ناخرسندند

  [پاسخ]

 61. راستی هرچند تغییر مکرر جناح سیاسی از هر کس سربزنه صورت خوشی ندارد اما جای اختیار، فکر وع عقل انسان در بازی سیاسی چه جایی دارد. انتخابات گذشت و عده ای پیروز و عده ای شکست خوردند اما مردم نباید عمرمان صرف گفته و کرده های این و آن کنیم

  [پاسخ]

 62. اصلاح طلب کسی نیست که پس از چند پست ومنصب به مال ومنال وزر وزور برسد بلکه اصلاح طلب کسی است که تالب تر کند تمام اصلا ح طلبان اعم از دوست ودشمن به احترامش در صف واحد قرار میگیرند. .. معاویه هم زیرک بود اما آیا در مقابل صداقت علی(ع) هم اکنون اسمی دارد؟

  [پاسخ]

 63. درود خدا برشما برادر اصلاح طلب اعتدالگرا که مصلحت شهر ونظام را خوب وبه موقع تشخیص می دهید ومثل بعضی ها انحصار طلبی را سر لوحه کار خود قرار نمی دهی ،ما اصلاحطلبان اعتدالگرا به وجود شریف شما وبرادر علیمحمد سوری افتخار میکنیم .

  [پاسخ]

 64. جناب مهندس دوستی درود بر شما
  نگران نباشید از کوزه انچه طراود که در اوست. مقاله اقای اسفندیاری سر شار از کینه و اعداوت و تسویه حساب شخصی است.این اقایان هر گاه به اهداف سیاسی و دنیوی خود نرسند همه چیز و همه کس را ذبح شرعی میکنندو در واقع طرفدار نظریه هدف وسیله را توجیح میکند هستند. با تمام علاقه ی هم به شخص اسفنیداری دارم البته داشتم این بنده خدا هم …… …. شده. و الا حال و حوصله این حرفا رو نداره .

  [پاسخ]

  ولی اله آزادبخت در :

  تراود. عداوت.توجیه شو…سخن در رای است و تدبیر و صلاح وگوی نه در میدان اسب و چوگان وگوی…..با پوزش وافر

  [پاسخ]

 65. فرصت طلبی یعنی اینکه در مرکز که منافع ات با جریان اصلاح طلب تامین شده است خودت را طرفدار و حامی جریان اصلاحات بدانی و با پرچم انها همزمان باانتخابات ریاست جمهوری ان هم انتخاب رییس جمهور دولت تدبیر و امیدبه شورای شهرتهران راهیابی بعد درانتخابات مجلس شورایاسلامی شهرستان محل تولدت حامی اصولگرای رقیب دولت
  تدبیر امیدباشی اقای دوستی اگر این رفتار شما منفعت طلبی و فرصت طلبی نیست پس چه می تواند باشد

  [پاسخ]

  الف -گ در :

  با وساطت اقای امامی تایید شدن وسوری رابه باخت دادن وامامی رابه مجلس فرستادن وفحش دادن ایشان به اصلاحات درمجلس چی عزیزم اینه معنای اصلاح طلبی

  [پاسخ]

 66. ممنون جناب دوستی عزیز
  منها منم بعنوان یک فرهنگی اصلاح طلب چون مقاله اقای اسفندیاری رو نوعی توهین به تفکر خو میدانم چند سوال از ایشان داشتم.اول اینکه محل کار و زندگی اقایان کجاست که بجای ما تصمیم میگیرند و شهر و اشوب زده میکنند؟ دوم در قسمتی فکر میکنه در مقابل زور وزر و نزویر است انهم بدون مدرک.دلایل باید قوی و معنوی نه زکهای گردن به حجت قوی. جناب اسفدیاری خودشون و دوستانشون هر سه رو دارند به دلایل زیز
  ۱- چه کسی در کوران انتخابات اخیر در جمع مردم و فزهنگیان در سخنرانی گفته اگه هم ما بازندده باشیم نیرهای اینده را ما چیدمان میکنیم.( این یعنی زور)
  ۲-چه کسی دوستان خود را دور میزند برا رسیدن به اهداف سیاسی خود( عزل اصلا طلبان و منصوب کردن افرادی که یا اصلاحطلب نیستند یا هم رای انان بودند در ادارات اموزش و برورش کوهدشت و بخش ها و رومشکان و بایمال کردن حق استخدامی معلمین بیش دبستانی) این یعنی تزویر و خارج شدن از جاده صادقت و عدالت
  ۳- چه کسی در زمان حاکمیت جناخ مخالف وامهای هنگفت با بهره سه در صد برای …گرفته و مسول بخش شرکت داروی تهران است و زر اندوزی میکنند و این یعنی زر
  مردم خوب قضاوت میکنند جناب اسفند یاری. باقی نمیتوان گفت الا به غم گساران

  [پاسخ]

  علی در :

  خفه خون هرچی تند رو وحود داره نمیدونم بزا چی خودشون رو اصلاح طلب معرفی میکنند تفکرات شما مشخص میکنه یه افراطی اصولگرایی

  [پاسخ]

 67. آقای دوستی حرف حق رو باید پذیرفت. مطالب آقای اسفندیار پور جایی برای بحث نداره و کاملاً شفاف سازی کردن

  [پاسخ]

 68. جناب آقای دوستی من یک سوال از شما دارم! چه فرقی بین شما و کسانی هست که بی دلیل برای جوانان کشور پرونده سازی کردند و دانشجویان را ستاره دار؟؟؟ قبلا وقتی از آقای ملکشاهی حمایت کردید امیدوار بودیم با وجود شما و دعوت از سرمایه گذاران، بیکاری به شکل قابل ملاحظه ای کاهش میابد اما جناب حاج اسماعیل دوستی الان بعد از چهار سال نه تنها جوانان جویای کار شهرم افسرده تر شده اند بلکه عده ی زیادی از آنها سابقه دار و ستاره دار هم شده اند و دیگر امیدی نیست حتی در یک استان دیگر کاری پیدا کنند!!! جناب حاج اسماعیل دوستی شما را به خدا دست از مظلوم نمایی بردارید…
  ما ز یاران چشم یاری داشتیم / خود غلط بود آنچه می پنداشتیم، هرچند بعید است آقای دوست محمدی به خاطر نسبت فامیلیشان با شما کامنتم را تایید کنند….

  [پاسخ]

  سینا شناس در :

  سینای عزیز اگر حرف از مظلوم نمایی میزنید شما خودتان از همه مظلوم نما تردید درضمن شما با طناب پوسیده…. به چاه رفته اید جوانی با این همه انرژی حیف نیست غلام حلقه بگوش یک عده فرصت طلب شود از ته قلبتان به آنچه گفتید مطمئنا ایمان ندارید،اشتغال را نمیتوان با آشوب ایجاد کرد.سینای با مرام

  [پاسخ]

 69. بنظربنده، سالها تخریب و توهین و بی حرمتی این آقایان ازعیارجناب آقای دوستی نکاسته وعلی رغم همه ی ناملایمات وجوسازیها همچنان پیروزمندانه درعرصه
  اقتصادی وفرهنگی وسیاسی
  به مردم خیرمی رساند نه شرّ

  [پاسخ]

  کودشتی در :

  چون پول داره عیار ش بالاس!!

  [پاسخ]

 70. جناب دوستی عزیزشما قبول داریدرومشگان ۲۴۰۰۰رای داردولی ۳۲۰۰۰ رای ازصندوق بیرون آمده …

  [پاسخ]

  بازوند در :

  شما مسول ثبت احوال هستید یا وزارت کشور یا …….دوست عزیز رومشکان این دور حوالی سی هزار رای داشت.چه طور دور قبل یعنی چهارسال پیش که۲۸هزار رای داشت کسی اعتراضی نداشت!!؟؟چه طور هشت سال قبل که حوالی۲۲هزار رای داشت کسی اعتراضی نداشت!؟چه طور سه دور قبل که حدود۱۷هزار رای دهنده داشت کسی اعتراضی نداشت!؟چه طور……………دوست عزیز گول این شایعات رو نخور.خودت یه روز پاشو برو ثبت احوال بپرس رومشکان چه قدر جمعیت داره و چقدرش سنشون به رای میخوره……به خدا کار سختی نیست به جای قبول شایعات خودت پیگیر شو مطمن شو اگه بری اداره مربوطه اطلاعات کامل رو بهت میدن

  [پاسخ]

 71. درود بر اسماعیل دوستی-----(درویشان رودبار)

  بنده هیچگاه ندیدم که مردم کوهدشت اینقدر که بعضی ها از چپ و راست و اصلاح طلب و اصولگرا حرف میزنن سخنی بر زبان بیارن،بلکه آنچه نتیجه انتخابات کوهدشت را تعیین میکند از یک طرف خستگی و سیر شدن مردم از نماینده دوره قبل و از طرف دیگر روابط قومی و قبیله ای میباشد.من به عنوان یک دانشجوی کوهدشتی که خودم هم در کوهدشت نبودم در جریان انتخابات بدون هیچ قصد و نیتی میگویم که در یک طرف آقای الهیار ملکشاهی جناب امامی راد تشریف داشتند که ۱۲ سال یعنی یک سوم حیات نظام جمهوری اسلامی در مجلس تشریف داشتند و اگر میتوانست کاری برای این مردم بکند در طول این سه دوره انجام میداد و بیشترین محرومیت کوهدشت را هم باید از ایشون دونست و اگر شخصیت و ادب باشد دیگر نباید در انتخابات شرکت کرد.و طرف دیگر هم جناب آزادبخت بودند که هرچند تا کنون آزموده نشده اند اما از اطرافیان ایشون میتوان فهمید کسی که در جوادث ۸۸ دست داشته بعد از سال مذکور دیگر حیات سیاسی نداشته است کما اینکه سران اصلاحات هم کاری از پیش نمیبرند چه رسد به چند مهره ی کوچک در یک شهرستان محروم پس حتی اگر آزادبخت پیروز میشد هم انتظار کارکردی مناسب برای کوهدشت نمیتوان داشت چون حاشیه به دنبال دارد.پس انتخاب جناب دوستی به عنوان شخصیتی که دارای بیشترین تجربیات اجرایی و سیاسی در سطح کلان میباشند کاملا به جا بوده و قطعا این راه ادامه خواهد داشت…

  [پاسخ]

 72. درود بر دوستی و زنده باد ملکشاهی. گروه انحصار طلب به زباله دان تاریخ ریخته شد.

  [پاسخ]

 73. چرا همیشه کامنت های مخالف تون رو حذف می کنید؟چون از اقایون منفعت دیدید نباید کامنت های ضد اون ها رو نمایش بدیدبعد هم علم بی طرفی رو می خواهید بالا بگیرید و بگویید وا در انتخابات اخیر بی طرف بودیم و بی طرفانه اخبار انتخاباتی رو پوشش دادیم .پیروزی اقای ملکشاهی مبارک مردم کوهدشت و مخصوصا دوستان منفعت طلب باشه

  [پاسخ]

 74. آقای دوستی
  خسته نباشید ،برادر گرامی شما در قلب ما شهروندان کوهدشتی هر روز پرفروغ تر و تابناک میشوید.

  [پاسخ]

 75. بخاطراین مردم بدبخت وملت بدبخت نیست این همه حرف وحدیث!

  [پاسخ]

 76. بنده در جنگ قدرت آقایان دخالت نمیکنم چون توان ندارم امیدوارم روزی رسد که مردم نیاز به قیم نداشته باشند آیا آقایان ۱+۶ اطلاعی از تاریخ طرهان جهت معرفی کاندیدا نداشتند؟

  [پاسخ]

 77. به نظر من دوستی یک اصلاح طلب واقعی واز بزرگان این تفکر در لرستان است چرا که اصلاح طلب واقعی کسی است که به فکر آرامش مردم ومنافع واقعی مردم باشدکه دوستی مصداق این تعریف واسفندیار پور متضاد این تعریف می باشد.پس دوستی در آزمون انتخابات این دوره هم سربلند شد.ودر نزد افکار عمومی مردم طرهان بزرگ مورد تایید قرار گرفت.

  [پاسخ]

 78. جناب آقای دوستی حلقه سیفا فقط به دنبال ایجاد تنش و تفرقه هستند تاریخ این شهر هیچگاه دخالت های این حلقه را فراموش نمی کنند هر گاه وارد میدان شدند بلایی بر سر این ملت نازل کردند در دوره ای که خود ایشان کاندیدا شد با ایجاد تنش درگیری جلوی فرمانداری و کشته و زخمی شدن دهها جوان بعد رفت و چند سال بعد با کاندیدا شدن نفر دوم حلقه باعث شکست سنگین اصلاحات برای دوره های پی در پی در کوهدشت شدن …. خدا کند اقای آزادبخت همچون موسوی و کروبی که در دام برخی افتادن ایشان در دام این حلقه نیوفتد

  [پاسخ]

 79. با سلام خدمت همه کسانی که اظهار نظر کرده اند من این سوال را از شما می پرسم که خیر ومنفعت جناب آقای اسفند یاری و دوستانش از دهه ۶۰ تا کنون برای کوهدشت و رومشکان و مناطق تابعه چه بوده است این آقایانی که دم از اطلاح طلبی می زنند صرفا دنبال منافع خودشان هستند ،آن هم به هر قیمتی ،اما این را بیان می کنم که ای آقایانی که دنبال تنش ،کشتار ،درگیری ،بد نام کردن کوهدشت و رومشکان هستید هم مردم شما را می شناسند و هم حاکمیت با نقشه های شوم شما آشنا هستند بساط خودتان را جمع کنید و به رای مردم و تفکراتشن احترام بگذارید از نظر ما دوستی عزیز و سوری لکی بزرگ اصلاح طلب واقعی هستند نه شما ها

  [پاسخ]

 80. هیچ کدام برای کوهدشت خو ب نبودند

  [پاسخ]

 81. مدیر چرا سلیقه ای عمل می کنید مگر نه اینکه درسایه انتقاد معرفت بدست می آید

  [پاسخ]

 82. طرفدار دو اتیشه مهندس دوستی

  جناب اقایان اسفندیار پور و فرج مومنی شماها دیگه مهره های سوخته اید
  چطور به خودتون اجازه میدید در مقابل فردی با این عظمت و شکوه قد علم کنید
  درود بر رهبر معنوی و ولایتمدار شهرمان حاج اسماعیل دوستی.

  [پاسخ]

 83. شهروند شهریار کیمیایی

  درود خدا بر حاج اسماعیل دوستی

  [پاسخ]

 84. آقای دوستی سلام
  باور کنید شما و امثالهم چنان پتکی محکم بر سر این شهرستان زدید که تا روز قیامت آثار…در طرفداری از آقای اصولگرا در اذهان پاک نخواهد شد ما اسماعیل دوستی را می خواهیم که جناب خاتمی اورا در نوشته هایش برادر لقب داد ما اسماعیل دوستی را می خواهیم که از طرف دولت ناب اصلاح طلبان حکم استانداری کهگیلویه و بویراحمد آباد را گرفت نه اسماعیل دوستی که به خاطر کینه و عدواتی که از بعضی از آقایان داشت تمام عقبه خود را ویران و حتی رنجمایه دوستانی مثل آقای آزادبخت که خود را در راه آرامان های اصلاحات در کل و در انتخابات دوره قبل برای آقای دوستی به طور اخص له و خورد کرد چقدر بی انصافی بود که به خاطرچند فرد ،دوستان زیادی را از خود راندی . آقای دوستی قطعا در حافظه سنتی خودت یادت می آید آقای بازوند چه ضربه سختی در کاندیداتوری شما در قبل به شما زد و چه تلخ بود برای ما آن نامردی های که در حق شما روا داشتند اما نمی دانستیم یک روز همین بلا را شما سر آقای آزادبخت و یاران اصلاح طلب می آوری .صد حیف که نمی دانیم فردا چه انفاقاتی خواهد افتاد …..
  در پایا نیک توصیه برادرانه به شما می کنم اگر خواستی به شهرستان کوهدشت سری بزنی اول سری به رومشگان بزن و یه قوت قلبی ظاهری بگیر بعد به دیار خودت سر بزن .

  [پاسخ]

 85. در نبود کاندیدای اصلاح طلب قابل توجیه است اما وقتی جریان اصلاح طلبی کاندیدا دارد خیر

  [پاسخ]

 86. به زور زر و تزویر شاید. اما اصلاحات همیشه زنده خواهد مانند و ترفند اعتدال نمیتواند پایدار بماند

  [پاسخ]

 87. دوستان از کی تا حالا آزادبخت شده جز طرهان

  [پاسخ]

 88. سلام بر تدبیر دوستی و اندشیه معتدل ماندگار است

  [پاسخ]

 89. هو وقت آقای اسفندیاری به سایت کوهدشت ورود کرده نشأته های بک شر و نزاع عمومی بوجود آمده

  [پاسخ]

 90. قدیما گفتن:با خدادادگان مبندید ستیز
  و یا گفته :اگر کسی دوید و شما به ایشان نرسیدید خواهشا…
  ما مردم کوهدشت طی دو دور پنج بار به اسفندیاری رای دادیم!!!
  و فقط دوسال در مجلس بود!!!
  ولی به ایشان یک‌بار رای داده ایم و این همه می گویند که اصلاحات موحب رشد دوستی شده قبول!
  ولی هوش سیاسی،دانایی،رایزنی ،توان بالای مدیریتی موجب ماندگاری و رشد ملی ایشان گردیده است
  خداوکیلی سخاوت و سعه صدرش بی نظیر است

  [پاسخ]

 91. دوست عزیز عیار انسانیت با پول وثروت دنیوی سنجیده نمیشود،دست پاکی وسلامت روح و روان اقای دوستی حتی بر مخالفان ایشان نیز پوشیده نیست

  [پاسخ]

 92. دوستی فرموده اندکه چرااز۴ دوره برنده شدن اصولگرایان اینگونه برآشفته نشده اید لازم است بگویم آقای امامی هردوره ای پیروزشدن نه تلاش کردن کسی رو ردصلاحیت کنن ونه هردوگروه هیات اجرایی ونظارت روداشتن بلکه فقط هیات نظارت روداشتن وصندوق هاکاملا دوقطبی وانتخابات سالم بوده واصلاح طلبان به خاطرتکثرکاندیداهاشون باختن دیگه چرااسفندیاری برآشفته بشه شکست در اون دوره هاحق بود ولی دراین دوره واقعا دزدی وتقلب بیدادمیکرد

  [پاسخ]

  سجاد گرایی در :

  شهروند محترم مطمئنم حافظه تاریخی شما خالی است چرا که دوره ای ششم آقای فرج مومنی رد صلاحیت شد و با پادرمیانی امامی راد تایید صلاحیت شد تا ارای آقای سوری رو بشکند و خود یکه تاز میدان باشد .سوال بنده از آقایان اینست که چرا انموقع اینقدر دست به قلم نشدند چرا آن زمان که قاطبعه اصلاح طلبان آقای جاج علی محمد سوری لکی را که بقول مهندس دوستی ( مظلوم خدا) برگزیده بودند این جریان ( اسفندیاری و رفقا) واسه اتحاد این جریان هیچ کاری نکردند چرا آن زمان علیرغم رد صلاحیت آقای مومنی دست به دامن اصولگرا ها شدند و از آقای امامی خواستند تا ایشان شبانه جهت تایید صلاحیت ایشان به تهران بروند . چرا انموقع امثال پرویز گراوند و … اینچنین دست به قلم نشدند . آقای دوستی جزء این بود که با همراهی دکتر ملکشاهی نفس تازه ای به جریان اصلاحات بخشید همین آقایان شورای شهر و شهردار محترم که جو اصلاح طلبی کورشان کرده به یاد نمی آورند که اگر ملکشاهی نبود این پست و مقام ها رو حتی در خواب هم نمی دیدند بعد از جریان ۸۸ . پس بیاید احساسی حرف نزنیم به خود بیایم و بدانیم دوستی دوست مردم است

  [پاسخ]

  آسان در :

  در دوران امامی هم عنوان میکردین کمیته امداد را زورکی مجبور به همکاری میکنند
  شعارهای تقلب و آرای اضافی و …..
  اصلاح طلب نماها خسته نشدین

  [پاسخ]

 93. روزی هزار بار شکر می کنم که به دوستی رای ندادم با این که یک اصلاح طلبم همون موقع حس ششم درست بود می دونستم که این آقااز مردم بعنوان پلکان استفاده میکنه مردم باش ارزشی ندارند

  [پاسخ]

 94. درود بر پدر معنوی اصلاحات در کوهدشت ورومشگان جناب حاج اسماعیل دوستی همانطور که فرموده اید حقارت انحصار این آقایان به جای تبر یک به مردم برای پیروزی سیاسی مثل همیشه دنبا ل تفرقه افکنی است هنوز هم پیروزیهای شماو اصلاح طلبان حامی جنابعالی برای این انحصار طلبان درس نشده است نمی فهمند اگر هزار بار در انتخابات کوهدشت شرکت کنند جواب انحصار همین است جناب دوستی پیروزی در انتخابات گوارای وجودتان ، در جواب آقای اسفندیار پور این بیت شعر از اصلاح طلبان بس. زنبور بزرگ بی مروت را گوی باری گر نمی دهی عسل نیش مزن

  [پاسخ]

 95. باسلام شمارا به خدا با مردم فهیم کوهدشت شما تهرانی های مقیم کارنداشته باشید

  [پاسخ]

 96. ناجور باختی اقای دوستی عزیز…

  [پاسخ]

  آرامتر در :

  و و صد البته شما درویشی خان بیجان
  چیه چیزی برا عرض اندام نداشتی پاتو کردی تو جا پای بزرگان
  این جای پا برات بزرگه

  [پاسخ]

 97. دوست عزیز شما از کجا میدونی ایشون چقدر توانایی مالی داره بعدشم ایکاش آقای اسفندیار پور هم خدماتی ارائه میکردند همین دوستی ۵ میلیارد تومان از طریق شورای شهر تهران جهت کمک به سیل زدگان با مساعدت اعضا تونستن کمک کنن .این شمایید عزیز تفاوت بین خیر و شر را به خوبی لمس نکرده آید . این را باید همه بدانیم که هیاهو و جنجال در مقابل منطق و آرامش محکوم است

  [پاسخ]

 98. با سلام و عرض ادب خدمت تمامی سرورانی که این پیام را مطالعه میکنند.
  اینجانب بر خود لازم میدانم که بعنوان یک فرد تحصیل کرده خواهان اصلاحات ، از توهین ها و عباراتی که آقای اسفندیاری در بیانیه مغرضانه و بدور از جوانمردی که در باب اوصاف مردم رومشکان به کار برده اند چند نکته را متذکر شوم .
  ۱_ آقای اسفندیاری این را بدانید که دوران جاهلیت و کوری سیاسی در کوهدشت و رومشکان به پایان رسیده است و مردم خود بهتر از شما ها میدانند که چه کسی چند مرده حلاج است .
  ۲_ آقای اسفندیاری در شهرستان های کوهدشت و رومشکان نه چپ معنی و مفهوم دارد نه راست، نه اصولی هست و نه اصلاحاتی پس بیخودی از آب گل آلود برای خودتان دنبال ماهی نباشید .( فرصت طلب شما و مثلث برمودای شماست که همگان میدانند. )
  ۳_ آقای اسفندیاری ای کاش زودتر دست به قلم میبردید ، زمان شعار دادن به پایان رسیده است و مردم دیگر تاب و توان تحمل شعار دادن امثال شما را ندارند .
  ۴_آقای اسفندیاری شما خیلی وقت پیش به مرگ تدریجی سیاسی مبتلا شده اید که خودتان نمیخواهید بپذیرید.(همچنین آقای مومنی و تیموری )
  ۵_ آقای اسفندیاری شما رومشکان را تاریکخانه اشباح خوانده اید ، انگار که نه انگار این تاریکخانه زمانی محل ظهور عکس ها و خاطرات سیاسی شما بوده است .( از فردی مثل شما که داعیه فرهنگی بودن را دارد این الفاظ بعید است )
  ۶_ در پایان با تمام احترامی که برای شما قائلم ولی شما باید از تمام مردم رومشکان حلالیت بطلبید حتی کسانی که به آقای آزادبخت رای داده اند .

  [پاسخ]

 99. دوستی رییس اصلاحات لرستان هر وقت اراده کند پیروز است ………..طرفدار هر کس باشد پیروز است

  [پاسخ]

 100. آقای دوستی شما شخص باهوشی هستی وخودت بهتر از هرکسی میدونی که باختی بدجور هم باختی

  [پاسخ]

  ناشناس در :

  باشد فرمایش شما درست

  [پاسخ]

 101. واقعا خسته ام دیگه،ای مردم عزیز این جنابان با هم خصومت شخصی دارن شما چرا؟؟؟؟؟

  [پاسخ]

 102. جناب یزدان صفری ! باور کنید یک ریال از طرف هیچ کسی و هیچ نهادی به سیل زدگان کوهدشت به خصوص خانواده مرحومان محمدی که همسایه ما هستند نشده . در این خصوص به راحتی می توانی به عنوان یک مطلع خیر تحقیق کنید و به اطلاع آقای دوستی برسانید که ۵ میلیارد به کی دادند. انصافا اگر میتونی مساعدت کنید .

  [پاسخ]

 103. آقای دوستی ! من کاری به جنگ و دوستی و دشمنی و اسفندیاری و قبادی ندارم… اما به کار بردن واژه هایی مثل شستشوی مغزی جوانان به شعور کسانی توهین می کنی که الان هم پایت روی شانه های همین جوانان است… یادت باشد جوانان خوش فکر دیارت خیلی وقت است از امثال شما گذشته اند…
  وقتی همه چیز مثل روز روشن است
  چه اهمیتی دارد که آدمی چگونه خود را توصیف کند!
  حالا هی خودتان را با لطافت در آغوش بگیرید!

  [پاسخ]

 104. سلام بنده نظرات هردودوست عزیز وسیاسیون نخبه شهر اقای مومنی واقای دوستی رامطالعه نمودم…
  به نظر بنده اقای دوستی رعایت ادب را در کلامشان بیشتر مراعات کرده اندوجای تشکر از ایشون رو داره زیرا که انسانهای بزرگ گفتار متین وبه دور از تند روی وعیب گویی وتخریب را دارندهرچند بنده شاید در جایگاه قضاوت نباشم وبسیاری مطالبشون هم در مورد چند دورنماینده شدن امامی به دست افرادی که تلاطم در جریان چپ انداختندصحیح میباشد چه بسا این دور نیز اگر تلاش ایشان برای جلب ارا به سوی اقای ملکشاهی نبود امامی توان جلب ارا رومشگان بعد از ملکشاهی وجلب سایر ارا رانیز داشت وتاسف برای شهر بوجود میامد..
  در هر صورت گفتارمتین وبدون تخریب ایشون شاید مایه اتحادی تازه باشد دربین سیاسیون وما افرادی که نظر میدهیم از ایجاد اختلاف بیشتر بپرهیزیم زیرا که به منفعت شهر واینده رو به نابسامان جوانان این شهر نخواهندبود…
  دوست عزیز اقای قلندری مسئله اشتغال هم با دو یا سه سال درست نخواهند شداگرامروزکلنک کارخانه ای زده شود ۱۰سال بعد شاید به سرمنزلی برسد واشتغال ایجادکند..واین سیل عظیم جمعیت جوان بیکار زمانی که چپ هاباعدم حمایت از اقای سوری وعدم اتحادی که وجود داشت مایه تفرقه بین چپ میشدندوبرد بی نتیجه اقای امامی رابوجود میاوردکه همگام بادولت نبودباید اندیشه میشد که برای سالها بعد که امروز میشداین همه جوان بیکار به بار ننشید…
  سیاسیون قهرکرده….شهرغریب….جوانان بیکار…مادران افسرده حال جوانان خویش…پدران نپیر نان اور…یارانه نجات بخش…اعتیاد انبوه…بیکاری…طلاق..
  فرزندان طلاق…دختران سوخته(اماردرشهرمان بالست نسبت به سایرشهرستان ها)
  وشاید جوانان اینده ی سردرگم…باید گریست
  همه وهمه در سیاست ما غرق شدند..
  سپاس

  [پاسخ]

 105. آقای روحانی اصلاح طلب نیست .

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط