سرخط خبرها
امروز: شنبه, ۳۰ دی , ۱۳۹۶ | ۰۴:۳۳:۲۲آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ،‌ ۰۸:۱۰
۲۲ اسفند ۱۳۹۴در ۱۰:۱۶ ب.ظ تعداد بازدید: 1,594 بازدید کد خبر:54745 چاپ خبر

شورای نگهبان صحت انتخابات ۵۴ حوزه را بررسی کرد

0

سخنگوی شورای نگهبان از بررسی صحت انتخابات ۵۴ حوزه انتخاباتی خبر داد و گفت: این کار در جلسه امروز(شنبه) انجام گرفت و نتیجه نهایی را تا پایان مهلت رسیدگی اعلام می کنیم. به گزارش ایرنا، نجات الله ابراهیمیان درباره نتایج جلسه امروز -شنبه- این شورا نسبت به بررسی شکایت های انتخاباتی واصله به شورای نگهبان […]

۱۰۰۷۱۰۸_۸۱۸

سخنگوی شورای نگهبان از بررسی صحت انتخابات ۵۴ حوزه انتخاباتی خبر داد و گفت: این کار در جلسه امروز(شنبه) انجام گرفت و نتیجه نهایی را تا پایان مهلت رسیدگی اعلام می کنیم.

به گزارش ایرنا، نجات الله ابراهیمیان درباره نتایج جلسه امروز -شنبه- این شورا نسبت به بررسی شکایت های انتخاباتی واصله به شورای نگهبان گفت: در این جلسه صحت انتخابات در ۵۴ حوزه انتخابیه را مورد بررسی قرار دادیم و انشاالله نتیجه نهایی را تا پایان مهلت رسیدگی اعلام می کنیم.

وی درباره این موضوع که مهلت رسیدگی به شکایت های انتخاباتی چه زمانی است؟ گفت: تلاش می کنیم تا پایان سال جاری و آخرین روز اسفندماه، نتیجه نهایی تمام حوزه های انتخابیه را اعلام کنیم.

این صحبت های سخنگوی شورای نگهبان در حالی مطرح شد که عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور امروز در نشست استانداران سراسر کشور در بخش هایی از سخنان خویش اظهار داشت:

آنچه به عنوان نتیجه نهایی در انتخابات اعلام شد مورد تایید هیات های اجرایی و نظارت بود؛ هیچ گونه تغییری در رسیدگی به شکایات نداشتیم و این دال بر این است که کار مشترکا پیش رفت و باید شورای نگهبان کار تایید صحت انتخابات را انجام دهد، مردم نگرانند و تحریک و تهییج هایی صورت می گیرد که اعلام تایید صحت انتخابات شادی مردم را به دنبال دارد.

دیدگاه

 1. بازهم نحوه رپورتاژ جانبدارانه شما توی ذوق زد ما از شما انتظار دیگری داشتیم با اینکه اسماعیل دوستی پسرعموی شما هستند اما میتوانستید از این تعصبات قومی قبیله ای دست بکشید و کمی منصف باشید.

  [پاسخ]

  حامی اقیانوس در :

  از… که بهتره کارش دیگه از جانبداری گذشته بود رسما تبلیغ میکرد اخرشم که هیچ…..

  [پاسخ]

  رومشکان در :

  آقای داودرشید خواهشا شما و سایتهای وابسته دیگه دم از این حرفا نزنید.خودتون آخرشید 

  [پاسخ]

 2. آقای اسفندیارپور عزیز، هرچند عملکرد گذشته شما جای نقد دارد ولی آسیب شناسی انتخابات کوهدشت بسیار مفید خواهدبود.

  [پاسخ]

 3. [جناب آقای محترم و منتسب به نام رومشکان،ولحق و ولانصاف سایت کشکان در ایام انتخابات از مابقی سایتهای دیگر خیلی بهتر عمل نمودند هر جند به قول شما نسبت فامیلی با یکی از سران سیاسی شهرستان داشتند،از همه جناها درگیر در انتخابات خبر درج نمودند و انصاف را رعایت نمودند بر عکس برخی دیگر از سایتها

  [پاسخ]

 4. واقعا کشکان نیوز با انصاف انتخابات را پیش برد بعضی از این سایت های محلی حتی اسم ملکشاهی روحتی نمیاورد

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط