سرخط خبرها
امروز: دوشنبه, ۷ فروردین , ۱۳۹۶ | ۱۵:۱۳:۵۹آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۱/۰۶ ،‌ ۰۸:۵۰
۲۲ اسفند ۱۳۹۴در ۷:۵۵ ق.ظ تعداد بازدید: 896 بازدید کد خبر:54704 چاپ خبر

امام جمعه رومشکان: از وظایف امام جمعه نیست که نتیجه انتخابات را تأیید و یا رد کند

0

آنچه که نتیجه انتخابات را رقم می زند رأی مردم و تائید نظام است و چیزی که برای ما مهم بوده و باعث خرسندی است حضور نجومی مردم کوهدشت و رومشکان در پای صندوق های رأی بود. امام جمعیه رومشکان در ابتدای خطبه های دوم  نماز جمعه گفت: بر اساس ایه های سوره ممتهنه کسانی […]

DSC_6792

آنچه که نتیجه انتخابات را رقم می زند رأی مردم و تائید نظام است و چیزی که برای ما مهم بوده و باعث خرسندی است حضور نجومی مردم کوهدشت و رومشکان در پای صندوق های رأی بود.

امام جمعیه رومشکان در ابتدای خطبه های دوم  نماز جمعه گفت: بر اساس ایه های سوره ممتهنه کسانی که آب به آسیاب دشمن می ریزند در هر مقام و جایگاهی که باشند محکوم به فنا و شکست خواهند شد.

حجت الاسلام جمیاری در ادامه با بیان اینکه خطبه دوم نماز جمعه یک خطبه سیاسی  است افزود: انتخابات یک ارزش است، همانگونه که مقام معظم رهبری فرمودند حضور مردم در انتخابات نظام را مستحکم تر کرد و حضور در انتخابات یعنی اینکه مردم نظام  را می خواهند و نظام را دوست دارند و این پیامی است که مردم به دشمنان اسلام دادند.

امام جمعه رومشکان در ادامه عنوان داشت: از وظایف امام جمعه نیست که نتیجه انتخابات را تائید  و یا رد کند، امام جمعه  نیز همانند بقیه مرد یک رای دارد،امام جمعه نه وام دار کسی  است و نه از کاندیدای خاصی حمایت کرده و می کند، آنچه  که نتیجه انتخابات را رقم می زند رای مردم و تائید نظام است  و چیزی که برای ما مهم بوده و باعث خرسندی است حضور نجومی مردم کوهدشت و رومشکان در پای صندوق های رای بود که من در اینجا از این حضور ویژه شما مردم  شهرستان رومشکان تقدیر و تشکر می کنم.

حجت الاسلام جمیاری افزود: نتیجه  نهایی انتخابات را نظام تائید می کند و کسی را که نظام تائید کرد به عنوان نماینده رسمی شهرستان های کوهدشت و رومشکان شناخته می شود و ما هم باید تمکین کنیم و هیچ شخص خاصی نمیتواند  بگوید که انتخابات باطل است یا صحیح و یا فلان شخص بگوید من انتخابات را باطل می کنم و یا آن را تصحیح می کنم، و اگر اعتراضی هم هست در رابطه با انتخابات باید از طریق مراجع قانونی اقدام نمایند.

امام جمعه رومشکان گفت: رای نیاوردن آیت الله مصباح و ایت الله یزدی  همان طور که مقام معظم رهبری فرمودند خسارتی است برای نظام  و پذیرش نجیبانه این دو عالم بزرگوار به نوعی فتنه ۸۸ را محکوم می کند هر چند که هنوز هم فتنه وجود دارد، بنده با تخریب اموال عمومی  شدیدا مخالفم  و این حرکات را محکوم می کنم، بنده عرض میکنم به نیرو های امنیتی با کسانی که در کوهدشت این تخریب ها را انجام دادند، افرادی که رفتارشان نانجیبانه و غیر محترمانه بود و به مردم عزیز شهرستان کوهدشت  بی احترامی کردند و اموال عمومی را نابود کردند، با این افراد مریض برخورد محکمی داشته باشند، زیرا چنین افرادی به شخصیت مردم کوهدشت و رومشکان بی احترامی می کنند، کوهدشت و رومشکان جزء لاینفک همدیگر هستند، آبادانی کوهدشت یعنی آبادانی رومشکان و آبادانی رومشکان یعنی آبادانی کوهدشت.

در پایان نماز جمعه امروز از کتاب یادواره شهدای رومشکان که به همت بنیاد شهید شهرستان رومشکان به چاپ رسیده  است رونمایی شد و همچنین با اهدا تابلوهایی از شمایل ۵ تن از شهیدان رومشکان به خانواده های آنها، یاد و خاطره شهیدان شهرستان را زنده نگه داشتند.

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. حاج اقا شما فقط امام جمعه رومشکانی نه کودشت

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

تا انتخابات
عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
آمار سایت
  • 0
  • 15,359
  • 29,055
  • 198,389
  • 873,186
  • 11,649,306
  • 29,921,502
  • 46,021
  • یکشنبه ۶ فروردین , ۱۳۹۶
سایت های مرتبط