سرخط خبرها
امروز: دوشنبه, ۲ بهمن , ۱۳۹۶ | ۰۳:۳۷:۰۲آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۲۱ اسفند ۱۳۹۴در ۷:۴۷ ب.ظ تعداد بازدید: 763 بازدید کد خبر:54689 چاپ خبر

متن خطبه های امروز نماز جمعه کوهنانی

0

حجت الاسلام آروانی امام جمعه کوهنانی در خطبه های نماز جمعه حضرت زهرا را بنیانگذار مکتب مقاومت و اعتراض در برابر انحراف و بدعت در جامعه اسلامی دانست و بر الگو برداری از ابعاد مختلف زندگی حضرت زهرا تاکید کرد. به گزارش خبرنگار کشکان، ایشان شهدا و فرهنگ شهادت را عامل قدرت کشور دانست و […]

a9bb4628-0d31-4809-80d5-5a07ff9c4b0b

حجت الاسلام آروانی امام جمعه کوهنانی در خطبه های نماز جمعه حضرت زهرا را بنیانگذار مکتب مقاومت و اعتراض در برابر انحراف و بدعت در جامعه اسلامی دانست و بر الگو برداری از ابعاد مختلف زندگی حضرت زهرا تاکید کرد.

به گزارش خبرنگار کشکان، ایشان شهدا و فرهنگ شهادت را عامل قدرت کشور دانست و بر خدمت رسانی و پایبندی به آرمانهای اسلامی انقلابی جهت تداوم راه شهدا تاکید کرد.

ایشان با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در جمع اعضاء خبرگان گفت مردم فعلا نتیجه معلومی از برجام مشاهده نمیکنند با حرف و شعار چیزی عوض نمیشود ایشان سفسطه برخی در تقسیم بندی و درجه بندی مردم در توسعه سیاسی به بهانه نتیجه انتخابات در شهرهای مختلف آن را شبیه اقدام منافقین در اول انقلاب و توجیه معاویه در جریان شهادت عمار دانست که برای نجات خود از عواقب آن شهادت عمار را حضرت علی (ع)معرفی کرد که او را به جنگ آورده.

وی رای با تحقیق را اولی و نشانه توسعه بالای سیاسی دانست تا رای چشم و گوش بسته بدون تحقیق به لیستها و گفت برخی با حرفهایشان دشمن را شاد میکنند و ایجاد یاس و نا امیدی و اختلاف میکنند.

ایشان پیروزیهای کشور در عرصه های مختلف را نتیجه قدرت و توانمندی و ایستادگی دانست و گفت توان بالای نظامی ما هم تامین کننده امنیت هم قدرت بازدارندگی دارد و هم عامل توجه بیشتر کشورها و عزت ملت است و این توان موشکی و دفاعی ما غیر قابل تساهل و مذاکره است.

وی در پایان با توجه به افتتاح سد سیمره خواستار پمپاژ آب این سد برای توسعه کشاورزی با توجه به زیر آب رفتن بخشی از ارازی کشاورزی این منطقه و پرداخت مطالبات کشاورزان اراضی رودبار و رماوند شد و گفت زیبنده در نظام اسلامی ادارات نسبت به پرداخت حق و حقوق مردم و رعایت حق الناس سهل انگاری و کم توجهی کنند لذا از استاندار محترم نماینده شهرستان و مسئولین امور اب استان انتظار اقدام لازم عاجل داریم.

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط