سرخط خبرها
امروز: یکشنبه, ۱ بهمن , ۱۳۹۶ | ۰۰:۴۷:۰۱آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۲۱ اسفند ۱۳۹۴در ۷:۱۵ ب.ظ تعداد بازدید: 1,257 بازدید کد خبر:54675 چاپ خبر

متن خطبه های امروز نماز جمعه کوهدشت

0

به گزارش کشکان، حجت الاسلام و المسلمین طهماسبی امام جمعه کوهدشت ضمن تسلیت ایام فاطمیه و تقدیر از حضور چشمگیر مردم در انتخابات گفت: مردم کوهدشت هم گام با تمام مردم ایران، حماسه ای جدید خلق نمودند. امام جمعه کوهدشت در ادامه به تحولات بعد از انتخابات کوهدشت پرداخت و افزود: بنده در خط کسی نیستم، […]

تصاویر-نمازجمعه-۲۱-اسفند۹۴-کوهدشت-۱۲-۷۶۸x515

به گزارش کشکان، حجت الاسلام و المسلمین طهماسبی امام جمعه کوهدشت ضمن تسلیت ایام فاطمیه و تقدیر از حضور چشمگیر مردم در انتخابات گفت: مردم کوهدشت هم گام با تمام مردم ایران، حماسه ای جدید خلق نمودند.

امام جمعه کوهدشت در ادامه به تحولات بعد از انتخابات کوهدشت پرداخت و افزود: بنده در خط کسی نیستم، برخی افراد پشت سر بنده شایعاتی پراکنده نموده اند،تمام مطالب در مورد بنده پیگیری تمام خواسته ها از مجرای قانوی بوده است.
وی در ادامه  به بیان کلامی از  مقام معظم رهبری و امام خمینی (ره) پرداخت و افزود: مقام معظم رهبری فرمودند: به حمد الله انتخابات در سلامت برگزار شد و ایشان سلامت این انتخابات و دوره های قبل را نشانه بی اعتباری حرف ایجاد کنندکان فتنه ۸۸ دانستند. امام خمینی(ره) نیز در باب انتخابات فرمودند: باید مردم را برای انتخابات آزاد بگذاریم نه این طور باشد که فردی را بر مردم تحمیل کنیم.
امام جمعه کوهدشت در ادامه  ضمن بیان لزوم عمل همه جانبه به قانون در مورد اتفاقات صورت گرفته در کوهدشت اظهار داشت:  شیشه شکستن و شعار دادن برعلیه مسئولین محکوم است. شایعاتی که دیگران پخش می کنند امام جمعه  گفته که این عده معترض تجمع کنند، ابدا ما نگفته ایم.
حجت الاسلام والمسلمین طهماسبی به تجمع برخی افراد جلو دفترش اشاره کرد و ادامه داد: آنها خودشان آمدند، من نگفتم، در ضمن من هم کوهدشتی ام و هم امام جمعه! آیا می بایست من بلا نسبت به آن ها فحش می دادم!؟ من به آن ها گفتم در مجرای قانون باید به کارها رسیدگی کنند و نیز گفتم متفرق بشوند. چرا برخی از افراد بی دینی می کنند و این حرف ها را پشت سر من می زنند.
وی افزود: آن روز سخنرانی بنده نیز در مسجد  عرض نمودم که همه چیز بایستی در مجرای قانون پیگیری شود و بروید به خانه هایتان و متفرق بشوید، در این بین عده ای هم به خانه هایشان رفتند. من نگفتم که تجمع کنند جلوی فرمانداری، من گفتم این کارها را نکنید و موجب خوشحالی آمریکا وشبکه بی بی سی نشوید.

وی در ادامه اظهار داشت: یک مسئول ذی ربطی به بنده گفت که بروم و مردمی که جلوی فرمانداری تجمع کرده اند را آرام نمایم و بنده هم با عبا  رفتنم و  مانع آن عده کمی  که  در حال سنگ اندازی  به مامورین بودند شدم و گفتم نکنید، این رفتار ها چیست، بروید و متفرق شوید! و دوباره عرض می کنم هیچ خلافی انجام نداده ام.
امام جمعه کوهدشت در ادامه ضمن بیان اینکه خدای نخواسته اگر بد رفتار کنیم مردم اعتراض خواهند نمود و بایستی جواب مردم را داد.
حجت الاسلام و المسلمین طهماسبی به شایعاتی که در کوهدشت مبنی بر اینکه امام جمعه شهرستان رفته اند تهران تا انتخابات را باطل کند گفت: خیر این طور نیست،بنده چه کاره ام برم تهران،به من ربطی ندارد، آخه من شورای نگهبانم؟! مردم  حق دارند از راه قانونی مسائل خود را پیگیر شوند،نه بریزند درون خیابان.
وی به فرق بین مسئله کوهدشت و سال ۸۸ تهران پرداخت و افزود: سال ۸۸ عده ای که معترض بودند و می گفتند در انتخابات تقلب شده است، هیچ مدرکی نداشتند ولی در کوهدشت عده ای که می گوید تقلب شده، می گویند مدرک هم داریم،خوب، اصلا این مسئله به من مربوط نمی شود، بایستی بروند به صورت قانونی پیگیر شوند.

وی ضمن تشکر از تلاش های نیروی انتظامی و اطلاعات در نظم شهرستان، تاکید کرد: انتخابات کوهدشت رد یا تایید شود به بنده ربطی ندارد و آن چیز که از همه مهمتر ما مسلمانیم نباید به جان هم بیفتیم. این خیانت است کاری کنیم که دشمنان اسلام شاد شوند؛ مرگ بر امریکا و مرگ بر  اسرائیل.
این استاد سطوح عالی حوزه  اظهار داشت: بله خودم در برخی شعبه ها دیدم که انتخابات دیر شروع شده و از این بابت مسئولین ذی ربط باید پاسخگو باشند.

وی در پایان  ضمن بیان اینکه نظام ما نظام اسلامی است افزود: اگر حقی از کسانی ضایع شده از راه قانون پیگیر باشند. ما برادریم، کوهدشت شهر ولایت و قانون است و هرچه قانون تصمیم گرفت همان است ولاغیر.

 

گزارش و عکس: حمید آدمی/ کانون سبحان

 

 

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. درود بر امام جمعه محترم
  و سلام بر محمد آزادبخت و سایر عزیزانی که با مستندات در مجاری قانونی پیگر حقوق مردم اند…

  [پاسخ]

  کوهدشتی در :

  قبلنا میگفتید درود بر کورانی .سلام بر آزادبخت……حالا شده درود بر امام جمعه سلام بر ازادبخت…….خدا شعار بعدی رو به خیر بگذرونه///بد نیست یه بار هم بگیم درود بر خود ما مردم

  [پاسخ]

 2. ای کاش /ای کاش یک صدای مشخص واضح وروشن از افراد ی که مسولیتی دارند شنیده شود تا این مردم تکلیفشان را بدانند.بدترین حالت جویدن افکار ومسائل وبیان انها در سه نوبت صبح وظهر وشام در سه منظر است .خدا یا سایه امام جمعه دانشمند وقاطع را مستدام بدار.

  [پاسخ]

 3. اصلاح طلب اعتدال گرا

  اتفاقا هیچ سالی انتخابات با این سلامت انجام نشده ام این یک رویه بدیست که کسانی انتخابات را میبازند داخل خیابان میریزند وبه دیگران فحش وناسزا میگویند

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط