سرخط خبرها
امروز: سه شنبه, ۳ بهمن , ۱۳۹۶ | ۰۳:۳۰:۰۳آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۲۰ اسفند ۱۳۹۴در ۷:۳۵ ق.ظ تعداد بازدید: 1,141 بازدید کد خبر:54667 چاپ خبر

بیانیه مهرنوش کریمی طولابی در خصوص دور دوم انتخابات مجلس دهم در خرم آباد/ عدم حمایت از چهار کاندیدای نهایی

0

خانم مهرنوش کریمی طولابی کاندیدای دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی با صدور بیانیه ای ضمن رد هرگونه شایعات در ارتباط با حمایت از هر یک از کاندیداهای راه یافته به مرحله دوم، انتخاب گزینه اصلح را صرفاً در صلاحیت مردم دانست و خطاب به حامیان خود گفت: بر اساس همین اصل که رعایت حقوق […]

۱۴۵۶۹۰۵۷۵۹

خانم مهرنوش کریمی طولابی کاندیدای دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی با صدور بیانیه ای ضمن رد هرگونه شایعات در ارتباط با حمایت از هر یک از کاندیداهای راه یافته به مرحله دوم، انتخاب گزینه اصلح را صرفاً در صلاحیت مردم دانست و خطاب به حامیان خود گفت: بر اساس همین اصل که رعایت حقوق مردم اولین وظیفه ی قانونگذاران است و اینکه مردم به چه کسی رأی بدهند حق مسلم طبیعی آنهاست.

اینجانب به هیچ عنوان از هیچ کاندیدایی در مرحله دوم انتخابات حمایت نکرده و نمی کنم و بنده نیز به عنوان یک شهروند در روز رأی گیری در پای صندوق های اخذ رأی حاضر و به افرادی که می توانند در مسیر توسعه، آبادانی و تعالی این حوزه انتخابیه گام بردارند رأی خواهم داد و هیچگاه اجازه نخواهم داد که هیچکس از رأی و سلیقه ام خبردار شود.

 متن کامل این بیانیه بدین شرح است:

بسم ا… الرحمن الرحیم

انتخابات صحنه ای از مردم سالاری دینی و شکوهی از حضور مردم برای مشارکت در پیشبرد اهداف متعالی جامعه است. این فریضه ی مهم زمانی بر عظمتش افزوده می شود که با اخلاق و سلامت همراه باشد. بی شک همان گونه که مردم فهیم و متدین شهرستان های خرم آباد و دوره چگنی شاهد بودند.

در مرحله اول دهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی در این حوزه ی انتخابیه رقابتی ارزشمند بین ۴۳ کاندیدا وجود داشت و در نهایت ۴ نفر بیشترین آراء را از آن خود کردند و به مرحله دوم راه یافتند و همین دو مرحله ای شدن انتخابات نشان از حساسیت و اهمیت موضوع انتخابات دارد؛ چراکه آنچنان رقابت ها فشرده و تنگاتنگ بود که هیچکدام از کاندیداهای محترم نتوانستند حد نصاب قانونی را برای راه یافتن در مرحله اول به خود اختصاص دهند.

این به هم تنیدگی انتخابات از یک سو شایسته ی تأمل و از سویی دیگر آسیب آفرین است؛ آسیب از این جهت که متأسفانه برخی از کاندیداهای راه یافته به مرحله دوم و یا هواداران خودسرشان برای باز نماندن از صندلی سبز بهارستان دست به تبلیغات کذایی می زنند و با انتشار اخبار غیرموثق، برخی از کاندیداهای بازمانده از مرحله دوم را در ردیف حامیان خود اعلام می نمایند.

اینجانب همانطور که در بیانیه ی بعد از برپایی انتخابات اشاره کردم؛ در انتخابات هفتم اسفند مردم به پاس ثبت برگ زرین دیگری در تاریخ پرافتخار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران پیروز شدند و در انتخابات مرحله دوم نیز فارغ از هر نتیجه ای که برای افراد پیروز ثبت شود، دیگربار این نظام شکوهمند اسلامی است که پیروز خواهد شد. از این رو اولا ًاز کاندیداهای محترم تقاضامندم که حامیان واعضای ستادهایشان رابه رعایت حقوق مردم ورعایت اخلاق اسلامی سفارش کنند و ثانیاً اجازه دهند تا مردم خودشان سرنوشتشان را رقم بزنند.

بر اساس همین اصل که رعایت حقوق مردم اولین وظیفه ی قانونگذاران است و اینکه مردم به چه کسی رأی بدهند حق مسلم طبیعی آنهاست؛ اینجانب به هیچ عنوان از هیچ کاندیدایی در مرحله دوم انتخابات حمایت نکرده و نمی کنم و بنده نیز به عنوان یک شهروند در روز رأی گیری در پای صندوق های اخذ رأی حاضر و به افرادی که می توانند در مسیر توسعه، آبادانی و تعالی این حوزه انتخابیه گام بردارند رأی خواهم داد و هیچگاه اجازه نخواهم داد که هیچکس از رأی و سلیقه ام خبر دار شود.

اعضاء ستاد تبلیغاتی اینجانب نیز که نظر تک تک شان برایم محترم است، خودشان بر اساس سلایق و اندیشه ای که دارند مختارند از هر کسی که دوست دارند حمایت کنند؛ اما این حمایت اعضاء ستاد تبلیغاتی اینجانب به هیچ وجه به منزله ی حمایت اینجانب نیست و نباید به حساب بنده منظور گردد.

با آرزوی سربلندی شما

مهرنوش کریمی طولابی

 

 

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط