سرخط خبرها
امروز: سه شنبه, ۳ بهمن , ۱۳۹۶ | ۰۳:۱۳:۰۸آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۱۹ اسفند ۱۳۹۴در ۹:۲۲ ب.ظ تعداد بازدید: 1,320 بازدید کد خبر:54638 چاپ خبر

برگزاری مراسم خون صلح در خرم آباد/ قاتل با رضایت والدین مقتول‌ از مرگ رهایی یافت

0

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی لرستان از پایان اختلاف سه ساله بین دو طایفه که با بخشش قاتل از سوی والدین مقتول منجر به صلح و سازش در شهرستان خرم‌آباد شد، خبر داد. به گزارش کشکان، سرهنگ رضا شیراوژن در تشریح این خبر، افزود: دو طایفه در خرم‌آباد که سه سال قبل بین آنها درگیری و […]

۸۱۱۳۵۸۷۰-۵۶۴۶۸۲۱-۱-۳۰۰x200

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی لرستان از پایان اختلاف سه ساله بین دو طایفه که با بخشش قاتل از سوی والدین مقتول منجر به صلح و سازش در شهرستان خرم‌آباد شد، خبر داد.

به گزارش کشکان، سرهنگ رضا شیراوژن در تشریح این خبر، افزود: دو طایفه در خرم‌آباد که سه سال قبل بین آنها درگیری و نزاع منجر به قتل روی داده بود، روز گذشته در مسجد بعثت این شهرستان با حضور ‌جمعی از مسئولان، بزرگان و ریش سفیدان طوایف مختلف و نیروی انتظامی، صلح و سازش کردند.

وی خاطر نشان کرد: پس از اقدامات قانونی و صدور حکم قصاص توسط دیوان عالی کشور، با وساطت ریش‌سفیدان و مسئولان استانی رضایت اولیای دم اخذ و در نهایت منجر به صلح و سازش بین این دو طایفه شد.

شیراوژن گفت: شهروندان خرم‌آبادی از این عمل خداپسندانه ابراز رضایت و خرسندی کردند و از تلاش مسئولان دستگاه قضا و نیروی انتظامی در این امر خیر تشکر و قدردانی کردند. ایسنا

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. جناب شیراوژن مسئولان استانی هیچ نقشی در این عمل خداپسندانه نداشتند و فقط با وساطت بزرگان قبایل و طوایف خانواده مقتول از قصاص گذشت کردند!!!!

  [پاسخ]

 2. خانواده کاکولوند

  ضمن تشکر از توضیحات جناب سرهنگ شیراوژن به اطلاع عموم میرساند این امر پسندیده و نیک با صبر و گذشت و جوانمردی خانواده داغدار مقتول و با همراهی و پادرمیانی بزرگان و ریش سفیدان دو ایل بزرگ کولیوند و حسنوند صورت گرفت که بجاست بدینوسیله ضمن ابراز همدردی با خانواده متوفی از تمامی بزرگان دو ایل وسایر عزیزان به خصوص خانواده و اقوام داغدار مرادی تشکر و قدردانی بعمل آید

  [پاسخ]

 3. با تشکر و قدردانی از عمل خداپسندانه خانواده متوفی و طلب مغفرت برای آن عزیز درگذشته ما شاهد حضور هیچکدام از برادارن نیروی انتظامی و دستگاه قضا و مسئولان استانی نبودیم و با پادرمیانی ریش سفیدان و سران طوایف و قبایل خانواده متوفی بدون دریافت دیه از قصاص قاتل گذشت کردند.
  باتشکر

  [پاسخ]

 4. از حاضران در مراسم

  مرا آشتی بهتر آید ز جنگ
  نباید گرفتن چنین کار تنگ
  صلح و گذشت همیشه در بین اقوام لرستان زبانزد است.درود بر همگی بانیان این کار پسندیده

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط