سرخط خبرها
امروز: شنبه, ۳۰ دی , ۱۳۹۶ | ۱۶:۳۰:۱۷آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ،‌ ۰۸:۱۰
۱۹ اسفند ۱۳۹۴در ۸:۴۶ ب.ظ تعداد بازدید: 941 بازدید کد خبر:54635 چاپ خبر

اقدامات آموزش و پرورش کوهدشت جهت اسکان مسافران نوروزی

0

برخورداری تشریح کرد

صبح امروز چهارشنبه مورخه ۹۴/۱۲/۱۹ جلسه ستاد اسکان آموزش و پرورش کوهدشت برای نوروز ۹۵ تشکیل شد. به گزارش کشکان به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش کوهدشت، در ابتدای جلسه حمید تیموری کارشناس تعاون اداره، گزارشی از عملکرد ستاد اسکان نوروز ۹۴ ارائه کرد. بر اساس این گزارش؛ سال گذشته مجموعا ۲۳۶۴ نفر توسط […]

IMG_8666

صبح امروز چهارشنبه مورخه ۹۴/۱۲/۱۹ جلسه ستاد اسکان آموزش و پرورش کوهدشت برای نوروز ۹۵ تشکیل شد.

به گزارش کشکان به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش کوهدشت، در ابتدای جلسه حمید تیموری کارشناس تعاون اداره، گزارشی از عملکرد ستاد اسکان نوروز ۹۴ ارائه کرد. بر اساس این گزارش؛ سال گذشته مجموعا ۲۳۶۴ نفر توسط اداره آموزش و پرورش شهرستان کوهدشت در ایام تعطیلات نوروز اسکان داده شده اند.

سپس اعضای جلسه در خصوص نحوه خدمت رسانی به مسافران و مهمانان نوروزی به بحث و تبادل نظر پرداختند.

در پایان برخورداری مدیریت آموزش و پرورش کوهدشت در جمع بندی جلسه اظهار داشت: با عنایت به نظریه تعمیم شخصیتی، هر کس یک شب مهمان ما باشد برخورد ما و نحوه ی پذیرایی ما را به حساب کل مجموعه و کل شهرستان خواهد گذاشت پس باید بهترین خدمات، البته تا جایی که امکانات به ما اجازه می دهد را در اختیار مهمانان نوروزی قرار دهیم.

در این جلسه مدارس نمونه پردیس و دبیرستان وقفی صدیقه غضنفری در شهرستان کوهدشت و مدارس شهید دستغیب و آیت الله گلپایگانی در منطقه درب گنبد به عنوان محل های اسکان در نظر گرفته شده و مدارس شهید کشوری ۱ و ۲ به عنوان رزرو تعیین شدند.

همچنین مرکز آموزشی رفاهی فرهنگیان یا همان خانه معلم شهرستان کوهدشت پذیرای مهمانان عزیز نوروزی خواهد بود.

برچسب‌ها

دیدگاه

  1. سه نفر رومشکانی هستندمدبر -معاون – حراست

    [پاسخ]

  2. تغییرا در راه ه.منتظریم

    [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط