سرخط خبرها
امروز: شنبه, ۳۰ دی , ۱۳۹۶ | ۱۶:۲۳:۳۴آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ،‌ ۰۸:۱۰
۱۹ اسفند ۱۳۹۴در ۷:۰۳ ق.ظ تعداد بازدید: 1,350 بازدید کد خبر:54617 چاپ خبر

مدل نشستن عجیب برادر روحانی در مراسم سخنرانی رئیس جمهور/ واقعیت ماجرا

0

«مدل عجیب نشستن برادر رئیس جمهور» از سوی برخی سایت‌ها منتشر و سپس با رویکردی انتقادی و طنز در شبکه‌های اجتماعی بازنشر شده است. نوع نشستن حسین فریدون در هنگام سخنرانی روحانی به موضوع داغی تبدیل شده که در بسیاری از سایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی مورد بحث قرار گرفته است. در حالیکه برداشت های مختلفی […]

image_663_460

«مدل عجیب نشستن برادر رئیس جمهور» از سوی برخی سایت‌ها منتشر و سپس با رویکردی انتقادی و طنز در شبکه‌های اجتماعی بازنشر شده است.

نوع نشستن حسین فریدون در هنگام سخنرانی روحانی به موضوع داغی تبدیل شده که در بسیاری از سایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی مورد بحث قرار گرفته است.

در حالیکه برداشت های مختلفی از این عکس صورت گرفته، واقعیت ماجرا این است که تصویر فوق مربوط به سفر حسن روحانی به استان یزد در اردیبهشت سال ۹۲ و پیش از برگزاری انتخابات ریاست‌جمهوری است و در آن مقطع زمانی حسین فریدون از ناحیه پا آسیب دیده بوده است و برادر رئیس جمهور در آن سفر حتی از عصا استفاده می کرده است.

 

 

دیدگاه

 1. خب اصلا در تین مراسم شرکت نمی کرد که اینچین آبروری ما رو ببره
  در ضمن ایشان نقش یک مجسمه رو بازی می کنه و اصلا هیچ حرف یا عمل خاصی رو انجام نمیده پس بهتر بود اصلا در این مراسم شرکت نمی کرد

  [پاسخ]

 2. پس بنظر شما هرکس اسیب دید یا معلول ونقص عضو داشت خودش را حبس کند امان از حرف مردم به این میگن.

  [پاسخ]

 3. والا اگه من برادر رییس جمهور بودم با پتو و بالشت تو همایشها و سخنرانی ها شرکت میکردم……

  [پاسخ]

 4. بیخودکردن اونایی که حرف درمیارن.اینافقط بدنبال تخریب شخصیت هاهستن .مگرمشکل مملکت مافقط اینه که برادر رییس جمهورپادرازکرده گذاشته روی صندلی!!

  [پاسخ]

 5. دو صد گفته چو نیم کردار نیست ! این تصویر نیاز به تفسیر و توجیه ندارد ، خودش گویاست !

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط