سرخط خبرها
امروز: دوشنبه, ۲ بهمن , ۱۳۹۶ | ۱۱:۵۵:۵۴آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۱۷ اسفند ۱۳۹۴در ۹:۳۴ ب.ظ تعداد بازدید: 292 بازدید کد خبر:54571 چاپ خبر

بیش از ۲ هزار کلاس درس برای پذیرش و اسکان مسافران نوروزی تجهیز شده است

0

مدیر کل آموزش و پرورش لرستان از تجهیزو آماده سازی بیش از ۲ هزار کلاس درس برای پذیرش و اسکان مسافران در ایام تعطیلات نوروزی خبرداد . دکتر گودرز کریمی فر افزود: آموزش و پرورش لرستان علاوه بر این کلاسها با تجهیز و آماده سازی مراکز آموزشی رفاهی معلم، پردیس های فرهنگیان و اردوگاههای دانش […]

مدیرکل (۲)

مدیر کل آموزش و پرورش لرستان از تجهیزو آماده سازی بیش از ۲ هزار کلاس درس برای پذیرش و اسکان مسافران در ایام تعطیلات نوروزی خبرداد . دکتر گودرز کریمی فر افزود: آموزش و پرورش لرستان علاوه بر این کلاسها با تجهیز و آماده سازی مراکز آموزشی رفاهی معلم، پردیس های فرهنگیان و اردوگاههای دانش آموزی آمادگی پذیرش ۱۵۰هزار مسافر را در تعطیلات نوروزی ۹۵ دارد.

وی خاطر نشان کرد : بیش از ۵۰۰میلیون ریال تجهیزات بهداشتی برای آماده سازی این مراکز خریداری و بین شهرستان های دهگانه توزیع شده است .وی همجنین از توزیع قریب به ۳۰۰میلیون ریال تنخواه بین مناطق و شهرستان ها برای تعمیرات جزیی کلاسها خبرداد.

کریمی فر در ادامه به برپایی نمایشگاه بومی، محلی وآشنایی  جاذبه های گردشگری در محل پایگاههای اسکان خبر داد و گفت: تلاش می شود تا رفاه نسبی برای مسافران در ایام اقامت در لرستان فراهم شود. وی در ادامه تصریح کرد: سال گذشته ضریب ماندگاری مسافران از ۱/۵به ۲/۶ ارتقا پیدا کرد و سعی دست اندرکاران ستاد اجرایی خدمات سفر معطوف بر ارتقای ماندگاری مسافران در بهار ۹۵است. کریمی فر در پایان از همکاری ۴۵۰ نفر از عوامل اجرایی برای خدمات رسانی مطلوب به مسافران در مراکز اسکان خبر داد.

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط