سرخط خبرها
امروز: دوشنبه, ۲۰ آذر , ۱۳۹۶ | ۰۳:۴۰:۰۵آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ ،‌ ۱۰:۰۳
۱۷ اسفند ۱۳۹۴در ۹:۲۹ ب.ظ تعداد بازدید: 308 بازدید کد خبر:54568 چاپ خبر

نشست تخصصی بررسی علل و عوامل خودکشی در بهزیستی لرستان برگزار شد

0

این نشست با حضور نمایندگان تام الاختیار دستگاههای اجرایی مرتبط با پدیده خودکشی و با هدف بررسی، کنترل و کاهش این پدیده اجتماعی در ستاد بهزیستی استان برگزار شد. به گزارش کشکان، نشست تخصصی بررسی علل و عوامل خودکشی در لرستان با حضور ۴۰ نفر از کارشناسان ونمایندگان تام الاختیار دستگاههای اجرایی مرتبط با پدیده […]

df760d30-29fa-420f-8fef-35763e104678

این نشست با حضور نمایندگان تام الاختیار دستگاههای اجرایی مرتبط با پدیده خودکشی و با هدف بررسی، کنترل و کاهش این پدیده اجتماعی در ستاد بهزیستی استان برگزار شد.

به گزارش کشکان، نشست تخصصی بررسی علل و عوامل خودکشی در لرستان با حضور ۴۰ نفر از کارشناسان ونمایندگان تام الاختیار دستگاههای اجرایی مرتبط با پدیده خودکشی و با هدف کنترل و کاهش این آسیب اجتماعی در سالن کنفرانس ستاد بهزیستی لرستان برگزار شد.

“اسداله حیدری” مدیر کل بهزیستی لرستان در ابتدای این نشست با تبیین اهمیت و تقدم پیشگیری بر سایر اقدامات افزود رویکرد سازمان بهزیستی رویکردی پیشگیرانه است ، و بهزیستی لرستان با بهره گیری از نیروهای متخصص و توانمند ، تمام امکانات و توان خود را در مقابله با کنترل و کاهش آسیب های اجتماعی بکار گرفته است.

وی اقدامات مهم این سازمان در بحث کاهش آسیب های اجتماعی را فعالیت مستمر مراکز مداخله در بحران ، مراکز مشاوره، خانه سلامت ،خانه امن ، پایگاههای سلامت مناطق حاشیه ای و … برشمرد و افزود یکی دیگر از ضروریات در بحث آسیب ها ، تدوین شناسنامه آسیب های اجتماعی به تفکیک شهرستانها و متعاقب آن برنامه ریزی برای کاهش آسیب های اجتماعی در سطح استان می باشد.

شایان ذکر است این نشست با سرفصل های تعریف خودکشی ، علائم خودکشی و اقدامات پیشگیرانه در امر خودکشی با حضور نمایندگان تام الاختیار دستگاههای اجرایی مرتبط از جمله دانشگاه علوم پزشکی ، پزشکی قانونی ، نیرو.ی انتظامی ، دادگستری ، شهرداری ، آموزش و پرورش ، دانشگاههای پیام نور علمی کاربردی و ….و جمعی از اساتید و کارشناسان مسائل اجتماعی از جمله «فرهاد طهماسبی »جامعه شناس ، «دکتر میردریکوند» روانشناس برگزار شد.

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط