سرخط خبرها
امروز: دوشنبه, ۲۰ آذر , ۱۳۹۶ | ۱۲:۵۶:۱۵آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ ،‌ ۱۰:۰۳
۱۶ اسفند ۱۳۹۴در ۹:۲۱ ب.ظ تعداد بازدید: 1,213 بازدید کد خبر:54480 چاپ خبر

در خصوص رویکرد سیاسی- انتخاباتی کشکان

0

مهدی دوست محمدی

انتخابات کوهدشت با تمام حواشی آن به پایان رسید. از چندماه قبل از شروع فرایند انتخابات پایگاه خبری کشکان سعی کرد با رویکردی بی طرفانه اخبار تمام کاندیداهای مطرح را پوشش داده و در مقابل درخواست های قانونی ستادهای سه کاندیدای مطرح سر تعظیم فرود آورد و خدمتگزار آن ها و حامیانشان باشد. اما آنچه […]

۳۷۰۹_۶۳۴۷۱۹۸۰۵۸۲۳۲۵۰۰۰۰_l

انتخابات کوهدشت با تمام حواشی آن به پایان رسید.

از چندماه قبل از شروع فرایند انتخابات پایگاه خبری کشکان سعی کرد با رویکردی بی طرفانه اخبار تمام کاندیداهای مطرح را پوشش داده و در مقابل درخواست های قانونی ستادهای سه کاندیدای مطرح سر تعظیم فرود آورد و خدمتگزار آن ها و حامیانشان باشد.

اما آنچه امروز موجب شد تا این سطور را به رشته ی تحریر درآورم موج کامنت های محبت آمیز! موهن و غیر قابل انتشار دوستانی است که گمان می کنند یک رسانه می بایست تمام و کمال منتشر کننده ی دیدگاه های آنان بدون در نظر گرفتن محدودیت ها، خطوط قرمز و مسائل حقوقی و قانونی باشد.

دوستان و یاران همراه کشکان!

درج پیام تقدیر و تشکر تعدادی از کسبه و بازاریان در مقابل دریافت وجه مربوطه را چگونه با سیل تهمت و افترا به مدیران کشکان همراه می کنید؟! غیر از این است که کشکان تمام پیام های انتخاباتی شما را نیز با دیده ی منت منتشر نمود و در برابر دیدگان حق طلب مردم این دیار قرار داد؟!

انعکاس دیدگاه های بعضاً متضاد ستادهای انتخاباتی در خصوص برخی مسائل پیش آمده را چرا باید فرصت طلبی گردانندگان کشکان قلمداد کرد؟! ما اگر مطلب آقای اکبر امرایی در دفاع از الهیار ملکشاهی را منتشر کردیم مطلب آقای فرشاد جمالی در دفاع از محمد آزادبخت را نیز منتشر نمودیم!

وقتی کشکان از هر سه کاندیدا در قبال درج فعالیت های تبلیغاتی هزینه دریافت کرده است، چرا باید با انحصارطلبی و تمامیت خواهی انتظار داشته باشیم فقط دیدگاه های مربوط به کاندیدای ما در تمام رسانه های شهرستان منعکس شود؟!

اگر کشکان جولانگاه الهیار ملکشاهی و یارانش بوده است چرا منعکس کننده ی تمام برنامه های انتخاباتی آقای علی امامی راد کاندیدای اصولگرای این دوره و جناب محمد آزادبخت (که من او را مرد منش و اخلاق می نامم) بود؟! خداوند سبحان را شاهد می گیرم که مبلغ دریافتی از ستاد آقای ملکشاهی بابت قرارداد منعقده به اندازه مبلغ پرداختی هر دو کاندیدای دیگر بود با این حال سعی کردیم جانب عدالت و انصاف را در مطالب منتشره رعایت کنیم.

طبیعی است زمانی که ستاد آقای ملکشاهی فقط و فقط با پایگاه خبری کشکان قرارداد تبلیغاتی منعقد نموده است اخبار این کاندیدا صرفاً در این رسانه منعکس شده و نمود پیدا کند. این چه منطقی است؟! چگونه است که نوک پیکان انتقادتان به سمت رسانه هایی نشانه نمی رود که سمعاً و طاعتاً در اختیار کاندیدای مورد نظر جنابتان بودند؟!

بایسته است نویسندگان اینگونه کامنت ها بدانند بیشترین هجمه و شکایت مدیران و مسئولان در رده های مختلف در طول چند سال اخیر از پایگاه خبری کشکان و مدیر این رسانه بوده و بارها به خاطر رویکرد انتقادی و مستقل این وب سایت به مراجع مختلف فراخوانده شده است.

انتخاباتی برگزار شده است و برخی پرسش ها در خصوص روند رأی گیری ذهن مبارکتان را به خود مشغول ساخته است. اگر به ارکان این نظام و مردمسالاری آن معتقدید منتظر بمانید و می مانیم تا نهادهای نظارتی نتیجه اعتراضات را به سمع و نظر مردم شریف شهرستان های کوهدشت و رومشکان برسانند. هر چه تصمیم شورای محترم نگهبان باشد همان مبارک است آنگونه که باید رأی، نظر و تصمیم مردم را مبارک دانست.

زیاده عرضی نیست…

 

 

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. درودبردوستمحمدی
  موفق باشید.به کوری چشم آنانی که چشم دیدن ندارند

  [پاسخ]

  مهدی ویسی در :

  ستاد انتخاباتی دکتر ملکشاهی به جز سایت رسمی آقای ملکشاهی فقط و فقط با سایت کشکان جهت درج فعالیتهای تبلیغاتی این ستاد قرارداد منعقد نموده و با این حال آقای دوست محمدی جانب انصاف را نسبت به تمام کاندیداها رعایت کردند

  [پاسخ]

 2. کشکان جان طرف ملکشاهی بودی. هیچ اشکالی نداره. ولی خواهشا نگو مستقل بودم. مخلصتم هستیم.

  [پاسخ]

 3. جناب دوستمحمدی حالا خودتان فرمودیدکه ازهرسه کاندیداپول گرفتید درصورتیکه ماتاالان فکرمیکردیم فقط ازستاد ملکشاهی پول گرفته ای چون اخبارایشان راباآب وتاب تیتر میکردی ولی هرجا آزادبخت به توفیقی مانند برگزیده شدن ازطرف احزاب اصلاح طلب استان یا…..دست می یافت خیلی یواشکی مینوشتی طوریکه جالب نظرنباشه شماحتی اگرازآزادبخت پول هم نمی گرفتی به حکم ادب واخلاق واینکه ایشان معلم است وشمانیز دردستگاه آموزش وپرورش کارمیکنیدمی بایست مطالبشان راخوب منعکس میکردی ولی من احساس میکنم بیشتر ازترس دوستی وسهراب مطالب آزادبخت راباوجود دریافت پول کمرنگ نوشتی اگه اشتباه فکرمیکنم ببخشید

  [پاسخ]

  بی طرف در :

  من هم شریک جمله اخرت هستم از ترس…………..

  [پاسخ]

 4. سلام.به نظر بنده کشکان،ارجا و بلوطستان فارغ از هر تفکر سیاسی بی طرف بودند. مابقی از کاندید های خاصی حمایت میکردند!!! چهار تا پنج سایت ازمحمد آزادبخت و یکی دو سایت از ملکشاهی!!! با اینکه کشکان بعضا کامنت ها ویاداشت انتخاباتییم را درج نکرد اما نباید حق را زیر پا گذاشت..))))

  [پاسخ]

 5. اقای دوست محمدی قبلا نوشتم دو میلیارد تومان توسط دوستی هزینه انتخابات مللکشاهی شد چاب نکردی معلوم شد به خودت هم رسیده ولی اینها خوردن ندارد

  [پاسخ]

 6. با سلام
  جناب دوست محمدی عزیز بنده همواره از شما به عنوان یک جوان روشنفکر و نو اندیش یاد می کردم اما متاسفانه رویکرد که چه عرض کنم بلکه حتی فعالیت های انتخاباتی شما یادآور گزارش های منفور ۲۰:۳۰ بود. بنده الان در مسیر اهوازم انشاله در اولین فرصت جوابیه ای بر این اعلام موضع شما خواهم نوشت. در پایان پیروزی قاضی با عدالت بر شما روزنامه نگار آزادی خواه و مستقل و حقوق دان تبریک عرض می کنم.

  [پاسخ]

 7. کاملا مشخص بود که از یک جریان حمایت می کردید حالا اومدیم ما رو گول زدید وجدانتان را که نمی تونید گول بزنید.

  [پاسخ]

 8. جناب دوست محمدی سلام لطف کنید کامنتهای انتقادی که علیه نظام نیستند تایید کنید

  [پاسخ]

 9. درودبرشرف وانسانیت جناب آقای دوست محمدی مدیر کشکان.انصافا خبرها وتصاویرجنابعالی درزمان انتخابات بدورازتعصب ویاگرایش خاص به کاندیداها بود.انشاءالله که همین روندرادرسرلوحه برنامه خودتان داشته باشید.

  [پاسخ]

 10. آقای دوست محمدی این جماعت منتقد هر چه باهاشون صادق تر باشی بیشتر انتقاد میکنن. واقعا نماد کاملی از قوم بنی اسرائیل هستن

  [پاسخ]

 11. سلام بر دوست محمدی عزیز. به خدا من به آقای ملکشاهی رای ندادم ولی بی طرفی حضرت عالی در پوشش خبری انتخابات کوهدشت واقعا ستودنی است وما یکی این امر مبارک را به فال نیک می گیریم.ویه نکته دیگه : مثل اینکه خوشبختانه پای جناب آقای … ( با نهایت احترام برای ایشان) از کشکان در ایام انتخابات از کشکان کوتاه شد چون خدایی در بعضی مسائل خیلی ناپخته عمل میکرد واین به حیثیت حقیقی و حقوقی سایت کشکان ضربه می زد.

  [پاسخ]

 12. درود بر کشکان و دوست محمدی….دوستان منتقد خواهشا همین الان به آرشیو سایتهای محلی سر بزنید مثل م.ن/ا.آ/و…..اصلا همه رو نگاه کنید ماشآلله اکثرا ماه آخر از یه کاندید خاص حمایت میکردن حتی حاضر به درج کوچکترین خبر از کاندید رقیب نمیشدن……ولی کشکان از همه کاندیداها خبر درج میکرد حالا اگه ذاتا طرفدار کاندیدی بودن ولی اینقدر شرف داشتن که خبر تمام کاندیداها رو درج میکردن.آفرین بر دوست محمدی و همکاران.خواهشا به کارتون ادامه بدید و از کامنتهای برخی دوستان دلگیر نشید.رسم زمونه همینه باب دل عده ای باشی میشی اسطو ره /نباشی میشی…./موفق باشید

  [پاسخ]

 13. سیاوش حیدری(از تهران )

  با سلام خدمت مدیر مسئول محترم پایگاه خبری کشکان
  بابت تمام زحماتی که برای اطلاع رسانی ،بدون جانب داری از کاندیدای خاصی انجام دادید کمال تشکر و قدر دانی را دارم مانا و سرافراز باشسید .

  [پاسخ]

 14. خاک بر سرتون با این پول گرفتنتون!
  من میگم اصلا نباید از هیچکدوم از کاندیداها پول بگیری. و استقلال مالی خودتون رو همیشه حلظ کنید

  [پاسخ]

  دوست محمدی(مدیر سایت) در :

  متأسفم که الفبای کار رسانه ای رو نمی دونید بعد به خودتون اجازه می دید که اینجوری حرف بزنید. کدوم رسانه تو دنیا بدون دریافت هزینه تبلیغات میزنه؟!

  [پاسخ]

 15. درود بر دوست محمدی

  [پاسخ]

 16. ببین اخبار امامی و ملک شاهی را یه جور انعکاس دادی
  مثل انعکاس مدیر سابق و الان شبکه بهداشت
  دوست من چرا مردمو چیز حساب می کنی

  [پاسخ]

 17. دوستان عزیز توی کوهدشت اصلا نمیشه گرایش سیاسی نداشت نباید مدیر سایت را سرزنش کنیم که چرا به فلان کاندید رای داده. انصاف داشته باشید واقعا گزارش های انتخاباتی این سایت جامع بود در مورد همه ی کاندیداها و اصلا نیاز نبود به سایتهایی که علنا تحت نظر کاندید خاصی بودند مراجعه کرد من که از روی گزارشها نتونستم تشخیص بدم ایشون به چه کسی رای میدن اینقدر الکی کسایی که کار خبری میکنن پیله نکنید. با تشکر

  [پاسخ]

 18. برادر دوست محمدی عزیز سلام. خواهشا شما یکی ادعایی بی طرفی نکنید هرچند امثال شما مردم را یک مشت عوام تصور میکنید.

  [پاسخ]

 19. آقای دوست محمدی فارغ از همکاری شما با آقای اسماعیل دوستی چه قبلا و چه در زمان انتخابات که منجر به خیر و برکت برایتان شد چند نکته داشتم که مایل بودم آنهارا درج کنم؛
  شما الهیار ملکشاهی را دکتر میخواندید در حالی که ایشان فوق لیسانس هستند
  ۲-بعد از انتخابات هیچ خبری را از اعتراضات و شبهات انتخابات منتشر نکردید.
  ۳-نخستین سایتی بودید که اعلامیه پیروزی ملکشاهی را منتشر کردید …
  در آخر هم خواستم بگویم که لطفا مردم را نادان فرض نکنید و ادعای بی طرفی نکنید ما هم حرفی نمیزنیم و شما هم نهایتا هم رده سایت هنجس میشوید.

  [پاسخ]

  دوست محمدی(مدیر سایت) در :

  اول سلام!
  دوم: اگر می شود خیر و برکت مدنظرتان و اسناد آن را بفرمائید تا به اطلاع مخاطبان برسانیم!
  سوم: ما مطالب ارسالی ستادها را بی کم و کاست درج می کردیم.
  چهارم: پیروزی ملکشاهی را هم زمان با دیگر رسانه ها منتشر کردیم.
  پنجم: خبر اعتراضات و شبهات به قول شما به جهت جلوگیری از افزایش اخلال در نظم عمومی و ناامنی ها قابل انتشار نبود.
  یا حق

  [پاسخ]

  ایوب نصیری در :

  مطمئنم شما بی اجر و مزد کاری نمی کنید

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط