سرخط خبرها
امروز: دوشنبه, ۲ بهمن , ۱۳۹۶ | ۰۹:۵۶:۱۰آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۱۶ اسفند ۱۳۹۴در ۵:۱۵ ب.ظ تعداد بازدید: 1,272 بازدید کد خبر:54472 چاپ خبر

بابک زنجانی به اعدام محکوم شد

0

محسنی اژه ای اعلام کرد

سخنگوی قوه قضاییه از صدور حکم اعدام برای سه متهم پرونده موسوم به فساد نفتی خبر داد. حجت‌الاسلام و المسلمین محسنی اژه‌ای در نود و سومین نشست خبری خود با بیان این مطلب گفت: حکم بابک زنجانی و دو متهم دیگر که در این پرونده در دادگاه بدوی که در این پرونده محاکمه شدند در […]

۴۱۳۶۶۰_۴۹۶

سخنگوی قوه قضاییه از صدور حکم اعدام برای سه متهم پرونده موسوم به فساد نفتی خبر داد.

حجت‌الاسلام و المسلمین محسنی اژه‌ای در نود و سومین نشست خبری خود با بیان این مطلب گفت: حکم بابک زنجانی و دو متهم دیگر که در این پرونده در دادگاه بدوی که در این پرونده محاکمه شدند در دادگاه بدوی صادر شد و دادگاه بدوی این سه متهم را مفسدفی‌الارض تشخیص داده و به اعدام محکوم کرده است.

اژه ای گفت: دادگاه این افراد را علاوه بر اعدام، به رد مال به شاکی و شرکت ملی نفت ایران و به جزای نقدی یک چهارم پولشویی محکوم کرده است.

دیدگاه

 1. هوآآآآآآآآآآآآآآردت- انی مچینه عشق و حال اِ دوبی؟؟؟؟؟ ایسه بَر اِ کاسه ورت……

  [پاسخ]

 2. روده فروشی هم حکمتی دارد. روده گوسفند ۱۴ متر است وایشون هم به ازای هر متر روده یک ملیارد دلارزبان بسته جمع نموده است. بر اساس جدول ضرب محلی شرکای ایشون ۱۳ نفرند که با ایشون یا همان ب ز ۱۴نفر میشوند. وبهتر است شعری شاعرانه در مدح ایشون بر مزارش هنرمندانه حک شود با مضمون الفبای فارسی واعداد ریاضی تا اگر کره زمین بوسیله کتوله های مریخ نشین تسخیر شد یکی ازان کتوله های بزرگوار شاعرانه بسراید زروده تا گور دلار درهم بجویی خاوری و ایکس وایگرگ را عشق است پپسی کولا وکانادادرای.

  [پاسخ]

 3. ای بی برادربابک!!!!!!!!!!!!

  [پاسخ]

 4. جناب آقاى محمدى گراوند اگرکسى که با فرهنگ منطقه کوهدشت غرىب باشد و اىن نوشته شما را بخواند چه فکرى در مورد اهالى آن مى کند؟!

  [پاسخ]

 5. طرهان همیشه سرافراز

  افیش کثافت زالوصفت مال بیت المال رامیخوری نگفتی مملکت صاحب داره وفرزندخلف علی ع ولی آن است،خدایادست دزدان راروکن

  [پاسخ]

 6. سلام اول اینکه به یمن فضای مجازی نه کسی بلکه کسان زیادی با فرهنگ کوهدشت اشنایند . دوم اینکه ایشون بر اساس قانون و شرع محکوم گردیده و شکی نیست نه تنها ااهالی کوهدشت بلکه اکثریت اهالی این سرزمین از حکم قاطع وانقلابی دستگاه قضایی خرسندند. وبنده حقیر نه تنها شغل روده فروشی گوسفند را بلکه هر شغلی که شرع آن را مجاز دانسته ارزشمند دانسته مشروط به این که ادم کج دست نباشد وحق مردم را ضایع نکند. متاسفانه سو. تفاهم پیش نیاید. گاهی بر خلاف میل باطنی ما تسلیم جو کاذب روشنفکری گردیده نه برای محکومی چون ب ز که عملکرد مخرب ایشان صدمات زیدی بر اقتصاد وفرهنک واجتماع گذاشته حال باید از این فرد تمجید شود راستی با ۱۴ ملیارد دلار نمی توان نه تنها لرستان بلکه رقم بیکاری کل کشور را به ۲تا ۴ رساند . دم از حقوق بشر زدن به بهای ضایع کردن حقوق یک چمعیت هشتاد ملیونی نه اینکه بشری نیست بل عین ضد بشری است . یاد بگیریم اگر نسبت به ملت بی تفاوت هستیم حداقل بپاس حرمت آینده فرزندان خودمان هیچ وقت به خود اجازه ندهیم.که با سوکتمان خطا کارن تشویق شوند.

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط