سرخط خبرها
امروز: یکشنبه, ۱ بهمن , ۱۳۹۶ | ۱۹:۵۸:۵۷آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۱۶ اسفند ۱۳۹۴در ۷:۴۰ ق.ظ تعداد بازدید: 248 بازدید کد خبر:54452 چاپ خبر

آمادگی لرستان برای پذیرایی و استقبال از حضور یک و نیم میلیون مسافر نوروزی

0

استاندار لرستان گفت: با توجه به پیش بینی های صورت گرفته نوروز امسال پذیرای یک تا یک و نیم میلیون مسافر چه عبوری و چه با ماندگاری در استان خواهیم بود. هوشنگ بازوند عصر شنبه در حاشیه جلسه شورای مسکن لرستان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در راستای پذیرایی از مسافران نوروزی امسال تاکنون ۳ […]

IMG11202073

استاندار لرستان گفت: با توجه به پیش بینی های صورت گرفته نوروز امسال پذیرای یک تا یک و نیم میلیون مسافر چه عبوری و چه با ماندگاری در استان خواهیم بود.

هوشنگ بازوند عصر شنبه در حاشیه جلسه شورای مسکن لرستان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در راستای پذیرایی از مسافران نوروزی امسال تاکنون ۳ جلسه ستاد تسهیل سفرهای نوروزی ، ۸ کمیته با مسئولیت مدیران کل و دبیری مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری برگزار شده است.

وی  افزود: هر کدام از کمیته ها در حال انجام وظایف خود هستند و ۲۶ اسفندماه سالجاری آخرین جلسه این ستاد برگزار خواهد شد.

استاندار لرستان تصریح کرد: وظیفه هر دستگاه در ستاد تسهیل سفرهای نوروزی به طور کامل مشخص شده است و آمادگی کامل برای استقبال یک تا یک و نیم میلیون مسافر چه عبوری و چه با ماندگاری در استان  را داریم.

بازوند کمبود هتل را یکی از مشکلات استان دانست و تصریح کرد: در حال حاضر حدود هزار و ۶۰۰ تخت هتل در استان کم داریم که با برنامه ریزی های انجام شده تا سه سال آینده این کمبود به طور کلی برطرف خواهد شد.

وی افزود: برای نوروز در پیش رو آموزش و پرورش مدارس، شهرداری ها نیز کمپینگ های لازم و اداره کل ورزش و جوانان نیز سالن های ورزشی و دستگاه های دارای مهمانسرا نیز مهمانسراهای خود را در اختیار مهمانان نوروزی قرار خواهند داد.

 

 

 

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط