سرخط خبرها
امروز: پنج شنبه, ۲۸ دی , ۱۳۹۶ | ۱۱:۰۴:۱۸آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ،‌ ۰۸:۱۰
۱۵ اسفند ۱۳۹۴در ۶:۰۸ ب.ظ تعداد بازدید: 523 بازدید کد خبر:54448 چاپ خبر

آغاز طرح «همدلی در بهار» توسط بهزیستی لرستان

0

برای اولین بار در استان:

این طرح برای اولین بار در استان با هدف جلب مشارکت های مردمی و آشنایی عموم مردم با نحوه خدمت رسانی به جامعه هدف بهزیستی از تاریخ ۱۵ لغایت ۲۷ اسفند ۹۴ در سراسر استان برگزار می شود. به گزارش کشکان، “مراد سیفی” معاونت مشارکت های مردمی و اشتغال بهزیستی لرستان گفت: این طرح تحت عنوان […]

seifim

این طرح برای اولین بار در استان با هدف جلب مشارکت های مردمی و آشنایی عموم مردم با نحوه خدمت رسانی به جامعه هدف بهزیستی از تاریخ ۱۵ لغایت ۲۷ اسفند ۹۴ در سراسر استان برگزار می شود.

به گزارش کشکان، “مراد سیفی” معاونت مشارکت های مردمی و اشتغال بهزیستی لرستان گفت: این طرح تحت عنوان “همدلی در بهار” به منظور جلب مشارکت های مردمی در خدمت رسانی مطلوب به جامعه هدف بهزیستی و آشنایی هرچه بیشتر عموم مردم با نحوه ارائه خدمات به این اقشار از تاریخ ۱۵ لغایت ۲۷ اسفند ماه در سراسر استان اجرا می شود.

وی گفت: در این طرح همکاران ما در ادارات بهزیستی شهرستان ها و مراکز تحت نظارت، با برپایی چادر اقدام به جمع آوری اعانات نقدی و غیر نقدی مردم شریف می کنند تا بلکه در آستانه سال نو بتوانیم خدمات مطلوب تری به اقشار نیازمند تحت حمایت ارائه نمائیم.

سیفی افزود: در این طرح از مدیران ارشد دستگاه های اجرایی، نهادها، انجمن های صنفی، روسا و اساتید دانشگاه ها دعوت شده تا با حضور در مراکز شبانه روزی و نگهداری معلولان، کودکان بی سرپرست، افراد سالمند و … با چگونگی خدمات رسانی به این اقشار آشنا و در صورت تمایل به این اقشار کمک های نقدی و غیر نقدی مساعدت نمایند.

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط