سرخط خبرها
امروز: پنج شنبه, ۲۸ دی , ۱۳۹۶ | ۱۱:۰۵:۵۵آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ،‌ ۰۸:۱۰
۱۴ اسفند ۱۳۹۴در ۹:۳۳ ب.ظ تعداد بازدید: 1,461 بازدید کد خبر:54419 چاپ خبر

امام جمعه موقت کوهدشت: در سایه امنیت است که می‌توان احقاق حق کرد

0

نماز جمعه این هفته ی کوهدشت به امامت حجت الاسلام محمدرضا سبحانی امام جمعه موقت شهرستان برگزار شد. وی بخش عمده ی سخنانش را به انتخابات اخیر و حوادث پس از آن در شهرستان کوهدشت اختصاص داد. به گزارش کشکان سبحانی گفت: انسان موجودی است اجتماعی و به تنهایی نمی تواند زندگی کند و باید در اجتماع به […]

تصاویر-نماز-جمعه-۱۸-دی-۹۴-کوهدشت-۲-copy

نماز جمعه این هفته ی کوهدشت به امامت حجت الاسلام محمدرضا سبحانی امام جمعه موقت شهرستان برگزار شد. وی بخش عمده ی سخنانش را به انتخابات اخیر و حوادث پس از آن در شهرستان کوهدشت اختصاص داد.

به گزارش کشکان سبحانی گفت: انسان موجودی است اجتماعی و به تنهایی نمی تواند زندگی کند و باید در اجتماع به سر ببرد. وی قانون را تضمین کننده سلامت جامعه دانست و با بیان اینکه اسلام نه تنها برای زندگی فردی بلکه برای زیستن در اجتماع نیز برنامه دارد گفت: رسول مکرم اسلام برای منافع خود هیچ گاه غضب نکرد ولی بارها برای اجرای قانون غضب کرد و وساطت کنندگان قانون را نادیده گرفت. سبحانی اظهار داشت: پیامبر سعی می کرد قانون در اجتماع بطور کامل اجرا شود و در اجرای آن تبعیض قائل نمی شد و قانون را برای همه مساوی می دانست و همه را در برابر قانون یکشان می نگریست.

امام جمعه موقت کوهدشت حرکت پرشور مردم و حضور آن چنانی در پای صندوق های رای را نشانه ی به  رسمیت شناختن نظام عنوان کرد و اظهار تاسف کرد چرا باید اتفاقاتی بیفتد که کام ها تلخ شود؟ ایشان انتخابات را دارای قانون خاص خودش دانست و صحت انتخابات را از مراحل آن عنوان کرد. وی در ادامه خطبه های این هفته گفت: کاندیداها اگر نسبت به اجرای مراحل قانونی انتخابات اعتراض دارند زمان برای آن در نظر گرفته شده و می توانند اعتراض کنند.

این مسئول افزود: اتفاقاتی در شهر افتاد که شهر امنیتی شد و  همه طعم ناامنی را چشیدیم؛  ما باید عبرت بگیریم زیرا مهمترین چیز امنیت است و در  سایه امنیت است که می توان احقاق حق کرد. نا امنی به ضرر همه است و دستگاه امنیتی به نفع ماست. حجت‌الاسلام سبحانی  از کاندیداهای که به آرام کردن فضا کمک کردند تقدیر نمود و خاطرنشان ساخت: جای قدردانی دارد آن ها  که بیانیه دادند و طرفداران را به آرامش دعودت نمودند و تلاش کردند امنیت شهر حفظ شود.

ایشان با تاکید بر این که نباید تخلف را با تخلف جواب داد. گفت: از مجرای قانون باید پیگیری کرد. وی به ناظرین و مجریان قانون سفارش نمود تا با در نظر گرفتن خدا و تقوا و در کمال بی طرفی اقدام نمایند و نتیجه را اعلام کنند. سبحانی تصریح نمود که باید قانون و قانون مداری در راس کارها قرار گیرد و بنای همه به حفظ نظم و امنیت باشد. حجت الاسلام سبحانی؛ با مضر خواندن این رفتارها خاطرنشان نمود ضرر این حرکات برای ما و سودش به نفع صهیونیسم است، نباید به دست کسانی که نظام و کشور را نمی خواهند فرصت داد. ایشان در پایان همه را به رعایت نظم و ایجاد آرامش توصیه کردند.

خبرنگار: ماندانا عزیزپور؛ بلوطستان

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. از چنین شخصیتی آدم انرژی میگیره . درود خدا بر سبحانی عزیز

  [پاسخ]

 2. درود بر حاج آقا سبحانی . مجریان انتخابات باید بی طرفی کنند خیلی مهم است

  [پاسخ]

 3. بیانات انسان شریف و خداترسی مانند حجت السلام سبحانی انسان مظلوم را آرام می کند اما قضاوت بعضی دیگر که تریبونهایی را در اختیار دارند با سخنانشان نه تنها مردم را آرام نمی کنند بلکه بر زخمشان نیز نمک می پاشند.

  [پاسخ]

 4. طرهان همیشه سرافراز

  احسنت برشماروحانی عالیقدرآنچه دردل داشتیم همه رامحترمانه فرمودی

  [پاسخ]

 5. ایشان خداترس هستند وعالمانه فرمایش کردند …

  [پاسخ]

 6. دورود خدا بر مردان عدالت و بیطرف

  [پاسخ]

 7. درود بر امامان جمعه ما که سیاست رو تو راس کارهاشون قرار دادن…احسنت به این پشتکار!!!!!!

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط