سرخط خبرها
امروز: دوشنبه, ۲۰ آذر , ۱۳۹۶ | ۰۷:۰۸:۱۶آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ ،‌ ۱۰:۰۳
۱۲ اسفند ۱۳۹۴در ۶:۱۰ ب.ظ تعداد بازدید: 1,025 بازدید کد خبر:54350 چاپ خبر

سخنی با نمایندگان جدید لرستان

0

مجتبی پسند

مجتبی پسند/ کشکان: با اعلام نتایج دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی استان لرستان در چهار حوزه انتخابیه الیگودرز،  پلدختر و معمولان، کوهدشت و رومشکان، نورآباد و الشتر چهره‌های راه یافته به بهارستان برای وکالت ملت مشخص شدند و در سه حوزه انتخابیه خرم آباد ودوره چگنی، بروجرد و درود و ازنا در مرحله دوم […]

۲۰۱۶۰۱۳۰_۰۷۲۱۱۱-۱

مجتبی پسند/ کشکان:

با اعلام نتایج دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی استان لرستان در چهار حوزه انتخابیه الیگودرز،  پلدختر و معمولان، کوهدشت و رومشکان، نورآباد و الشتر چهره‌های راه یافته به بهارستان برای وکالت ملت مشخص شدند و در سه حوزه انتخابیه خرم آباد ودوره چگنی، بروجرد و درود و ازنا در مرحله دوم مشخص میشوند.

با بررسی سوابق و لیست‌های انتخاباتی از منظر سیاسی در بین منتخبین یک نفر از راه یافتگان قطعی اصولگرا، سه نفر مستقل (اعتدال گرا)  و در بین ده نفر دور دوم نیز پنج  اصولگرا، یک اصلاح‌طلب و چهار نفر مستقل (اعتدال گرا) به چشم می‌خورد.

حضور و مشارکت بالای مردم در انتخابات هفت اسفند و چهره افراد راه یافته به بهارستان نشان می دهد که مردم استان در یک پالایش حقیقی با کنار گذاشتن اکثر نمایندگان دوره نهم مجلس این بار به چهره‌های جدید، توانمند، نخبه و متخصص به امید توسعه همه جانبه استان لرستان رأی داده اند.

کرسی سبز بهارستان در حالی نه نماینده استان لرستان از جریان‌های مختلف سیاسی را میزبانی می‌کند که به رغم تنوع گرایش‌ها و سلیقه‌های سیاسی تنها و تنها خواسته مردم استان لرستان در چهار سال آینده از آنها خدمتی از جنس بی‌منت و حرکتی پرشتاب در مسیر توسعه پایدار است که می‌تواند برای استان لرستان پیشرفت واقعی، عزت و عظمت دو چندان را به همراه داشته باشد. و این پیشرفت جز با همدلی و همزبانی و وحدت امکان پذیر نمی باشد. امروزه لرستان ما همانگونه که بارها و بارها در وعده های انتخاباتی کاندیدهای محترم شنیده ایم تا رسیدن به نقطه مطلوب فاصله فراوان داشته و یقیناً با همدلی و مشارکت هر چه بیشتر منتخبان در اجرایی شدن برنامه ها و تصمیمات می توان این روند را تغییر داد.

نمایندگان فعلی باید از این فرصت چند ماهه به بهترین نحو استفاده کنند و به وظایف قانون گذاری و نظارتی خود و بکارگیری تمام تلاش خود برای پیشرفت استان مبادرت ورزند.همچنین باید در این فرصت، ارتباطی صمیمی با منتخبان جدید برقرار کرده و ضمن آشنا کردن آنها با روند جاری در مجلس، مستندات و اطلاعات مربوط به مسائل پیگیری شده را برای تداوم امور و ابتر نماندن در اختیار آنها قرار دهند.

نمایندگان منتخب نیز باید با برنامه ریزی صحیح و انتخاب مشاوران مجرب  و همچنین ارتباط قوی با نمانیدگان فعلی و ادوار گذشته و استفاده از تجارب آنها تمام تلاش خود را برای پیشرفت منطقه بکار گیرند.

نمانیده منتخب باید بداند فرصت ۴ ساله مثل باد در حال گذر است و اگر از این فرصت اندک به نحو احسن استفاده نکند به آینده تضمینی نخواهد بود.

با اتمام رقابت‌ از امروز مردم انتظار دارند رفاقت‌ها جای رقابت‌ها را بگیرد و حتی کاندیداهایی که با برنامه و خلوص نیت به صحنه آمده بودند، به یاری منتخبان مردم بشتابند و آنها را کمک کنند تا برنامه‌های مؤثر در مسیر توسعه و پیشرفت همه‌جانبه استان لرستان تحقق پیدا کند که این امر زمینه‌ساز یک حرکت در مسیر هم‌افزایی،‌ همراهی و همنوایی با یکدیگر در سال همدلی و همزبانی میباشد.

منتخبین محترم این فرمایش مولای متقیان علی (ع) به مالک اشتر را به خاطر بسپارید:

ای مالک: با مردم چنان باش، که در روز حساب خدا را دیدار می‌کنی…

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط