سرخط خبرها
امروز: دوشنبه, ۲ بهمن , ۱۳۹۶ | ۰۹:۵۸:۳۷آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۱۱ اسفند ۱۳۹۴در ۹:۰۸ ب.ظ تعداد بازدید: 1,544 بازدید کد خبر:54325 چاپ خبر

پیوند رومشکان و کوهدشت ناگسستنی است

0

عارف رومیانی

چند روزی از حضور حماسی و شگفت انگیز مردم در پای صندوق های رای می گذرد و این از شکوه سرزمین ایران زمین و امنیت و اقتدار جمهوری اسلامی ایران است. کجای دنیا همچنین انتخاباتی با این شور و انرژی وصف نشدنی برگزار می شود کجای دنیا برای رای دادن از ساعت قبل اخذ رای […]

۴۹۲۶۹۵۲۲۶۳۹۹۷۱۵۲۵۳۸۳

چند روزی از حضور حماسی و شگفت انگیز مردم در پای صندوق های رای می گذرد و این از شکوه سرزمین ایران زمین و امنیت و اقتدار جمهوری اسلامی ایران است. کجای دنیا همچنین انتخاباتی با این شور و انرژی وصف نشدنی برگزار می شود کجای دنیا برای رای دادن از ساعت قبل اخذ رای در صف­ های طویل می­ ایستند.

آری اینجا ایران است ایران سرزمین شگفتی های بزرگ است آری اینجا انتخابات در بالاترین رتبه مشارکت سیاسی در بی نظیر ترین شکل ممکن برگزار می شود تمام مردمانش کوچک و بزرگ شاهد بزرگترین مشارکت سیاسی هستند آیا نباید به این ملت و سرزمین و مردمانش افتخار کرد.

اما شایعاتی از قبیل تقلب و دزدی در رأی گیری در این سرزمین طرهان بزرگ همراه با رسانه های بیگانه مانند بی بی سی پیچیده که به نحوی این مشارکت و حماسه بزرگ را به تلخی می کشاند. البته این شایعات نیز در بعضی سایت های خبری نیز خواسته نخواسته انعکاس داده می شود البته اسم این گونه سایت ها را نمی شود سایت خبری گذاشت چون بیشتر شبیه ستاد و وبگاه تبلیغات و روابط عمومی ادارات هستند. حتی در این امر آنقدر افراط می کنند که جا پای پایگاه های فتنه انگیز مانند بی بی سی می­ گذارند.

مردم شهرستان کوهدشت و رومشکان با سلایق مختلف در این انتخابات شرکت کردند و یقیناً بزرگترین رویداد انتخاباتی با شرکت حداکثری با سلایق مختلف را آفریدند و اینکه گفته می شود بین مردم شهرستان های کوهدشت و رومشکان با این نتیجه انتخابات جدایی افتاده و دچار اختلافات سنگین شده اند و هرگز به هم پیوسته نخواهند شد باید به چنین نظر و دیدگاهی گفت که با توجه به اینکه مردم شهرستان رومشکان و کوهدشت دارای پیشینه ای بزرگ و قوی و ناگسستنی تاریخی هستند هرگز به خاطر نتیجه یک انتخابات از هم گسیخته نخواهد شد و در اشتباهی بزرگ هستند.

درود بر مردم فهیم شهرستان رومشکان و شهرستان کوهدشت به خاطر حضور حداکثری و بی نظیرشان که حماسه ای بزرگ آفریدند و هرگز تسلیم اغفال و تفرقه انگیزی و تمایلات حزبی افراد سودجو نخواهند شد و با سعه صدر نماینده حداکثری را قبول و پذیرفتند تا این دو شهرستان دوباره با آرامش و سرعت بیش از پیش به مسیر توسعه برگردد و یقیناً نماینده انتخاب شده نیز به عنوان نماینده تک تک افراد جامعه دو شهرستان از کوچکترین تلاشی دریغ نخواهد کرد.

 

عارف رومیانی

IMG_20160302_115950

 

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. کاش میشد اما نمیشه این قصه سر دراز دارد

  [پاسخ]

  طرهان اقیانوسی در :

  نگو……تو رو خدا

  [پاسخ]

 2. چرا دروغ میگی ؟ خجالت نمکشی ؟ خدایی هم هست که از دروغگو جماعت خوشش نمیاد

  [پاسخ]

 3. درود بر مردم رومشکان.کوهدشت.کونانی.گراب.درب گنبد و…

  [پاسخ]

 4. زنده باد کوهدشت و رومشکان
  به کوری چشم حسودان همیشه پیروز در صحنه میمانیم

  [پاسخ]

 5. اولا چرا اول نوشتید شهرستان رومشگان بعد نوشتید کوهدشت دوما چرا اینقد رومشگان رو بزرگ نوشتید و کوهدشت رو ریز سوما چرا رومشگان رو گل من گلی نوشتید و کوهدشت رو مشکی چهارما چرا زدید رومشگان و کوهدشت یعنی کوهدشت جزیی از رومشگانه!!!!!! اینها همه نشون میده یه هدفی پشت این تصویری که زدید هست.

  [پاسخ]

  ناشناس در :

  ای ول به تحلیلت

  [پاسخ]

 6. عارف عزیز !دنیای نوشته شما با آنچه در دنیای واقعی میگذردبسیار متفاوت است. با پنهان کردن واقعیت وسرپوش گذاشتن مسئله حل نمی‌شود. به گواه اکثریت همشهری های جنابتان (و وجدان بیدار خودتان ) آنچه را که منکر ش هستید صورت گرفته است.سعی نکنید با اجنبی خواندن معترضین صورت مسئله را پاک کنید

  [پاسخ]

 7. منطورت از سرعت بیش از پیش در امر توسعه چیه ؟؟؟؟

  [پاسخ]

 8. هیچ وقت به خاطر پست و مقام همه چیز را وارونه تعبیر نکن عاقبت نداره گلم

  [پاسخ]

 9. هیچ وقت به خاطر پست و مقام همه چیز را وارونه تعبیر نکن گلم

  [پاسخ]

 10. احسنت جناب اقای رومیانی
  مردمان شهرستان های کوهدشت و رومشگان بسیار فهیم و دارای شعور بالایی هستند و به علت پیوند قومی و تاریخی که با هم دارند متآثر از مسائل حاشیه ای و کم اهمیت که منجر به سست شدن این پیوند شود نخواهند شد.
  بنده به عنوان یک رومشگانی به اصالت تاریخی شهرستان خودم و شهرستان بزرگ کوهدشت افتخار میکنم.
  درود و سلام خدا بر مردمان پاک و عزیز کوهدشت و رومشگان

  [پاسخ]

  طرهان بزرگ در :

  از انتخابات چهارم مجلس به بعد همیشه مردم رومشکان انتخاب صحیح و هم سو با تمام کشور را که از سوی مردم کوهدشت به درستی شکل گرفته بود با انتخاب اشتباه خود زیر سوال برده و عامل اصلی عقب ماندگی کوهدشت و رومشکان همین انتخاب نماینده بر خلاف دولت و بر خلاف روند تمام کشور از سوی مردم رومشکان بوده .

  [پاسخ]

 11. متاسفم برات آقای رومیانی که با اینکه خودت هم همه چیز را میدانی ولی چشمتو رو حقایق بستی.لطفا چاپ کن

  [پاسخ]

 12. خدا وکیلی اون جملات که در مورد سایر سایت های خبری گفتی فقط شایسته خودتونه.رسانه باید حقیقت بگه.نه هویت خودش بفروشه.خدا می دونه در مقابل این سانسور خبری چی گیرت میاد.اگر دین ندارید حداقل آزاده باشید

  [پاسخ]

 13. آقای منصف(بی انصاف و بی ادب) عزیز،اولا رای گیری ساعت ۱۱ تمام نشد،دوما چهار سال پیش رومشکان ۲۴ هزار رای داشت و امسال نزدیک به ۳۲ هزار رای،سوما امسال در رومشکان ۳۱ هزار رای نریختن تو صندوق(به قول شما) بلکه هر سه کاندید ۲۸ هزار رای آوردند،لطفا کمی منطقی تر حرف بزنید تا از روی…

  [پاسخ]

 14. رومشگان ۳۳ هزار رای داره که ۳۱ هزار تعرفه بهش دادن.

  [پاسخ]

 15. مردحسابی شما به روستای محل زندگیت نگاه کردی،راه دسترسی کشاورزی که به قبرستان میرود زمستان اگر کسی بمیرد باید جنازه آنرا با تراکتوربه آنجا ببرنددرتابستان هم که یک متر خاک آن باعث میشود که مردم از بیراهه بروند سر مزار،۳۷سال است ازانقلاب میگذرد ما از آب چاهی میخوریم که فاصله اش با فاضلاب توالت ۳تا ۵ متراست همه خودمان وبچه هایمان دچار امراضی مثل سرطان روده ومعده وانواع بیماری های انگلی شده ایم،کدام امکانات به علت فقرفرهنگی مدارس ما به علت ضعف مدیران مدارس واداره مربوطه درحال تعطیل شدن هستند واغلب دانش آموزان روستادر چغابل درس میخوانند،ازهمه مهمتر شما خودت در روز انتخابات خداوکیلی موفق شدی رائ بدهی در دبستان حدیث تعدادی از فرهنگیان اجرایی دربرابر یک نفر بی سواد هیچ قدرت تصیم گیری نداشتند واو برای آنها تعیین تکلیف میکرد واین جای تاسف داردوبقیه ماجرا خودت از من بهتر میدانید بله من و شما همفکر بودیم وهستیم آیا کی ما باید این چنین شاهد محرومیت خودمان باشیم این همه تقلابرای چیست وبرای کیست من هم مثل شما تحصیل کرده بیکار هستم اما مطالبات عمومی وآن کمبودهای مذکورکه حق اولیه هرجامعه ای می باشدجه وقت به مرحله اجرادرمی آید۴سال گذشته که ندیدم ۴سال آتی هم مثل برق میگذرداگر تغییری حاصل شد…………..

  [پاسخ]

 16. خوش به حالت. سیاه را در منظر عموم مردم آگاه تر از خودت سفید می‌نمایی وانتظار داری باور کنند. این سیاه نامه ات توهین به مردم است.توصیه میکنم دیگه ننویس،هیچوقت!!!!!

  [پاسخ]

 17. درود بر اتحاد سی هزاری رومشکان…..مبارک باد برد اقیانوس

  [پاسخ]

 18. همون اقایونی که همیشه بردشون در غوغاسالاری و تفرقه افکنی ست اینبار هم به هدف شوم خود رسیدن غافل از اینکه بدعتی گذاشته اند که نتیجه ای جز نفاق ندارد

  [پاسخ]

 19. درود برآقای رومیانی ورومشکان بزرگ

  [پاسخ]

 20. جالب اینه که با۳۱۰۰۰ رای که دررومشکان به صندوق هاریخته شده ستادانتخابات استان درصدمشارکت رومشکان رو ۷۲ درصد اعلام کرده یعنی اگه همه واجدین شرایط رای دادن شرکت میکردن میشد۴۳۰۰۰ رای درصورتیکه کل جمعیت رومشکان ۴۱۰۰۰ نفره !!!!!!!!!! حالا بگذریم ازهرآنچه دربقیه صندوق های کوهدشت وطرهان وکوهنانی ودرب گنبد اتفاق افتادبااین ترکیب سرصندوقی ها و……..

  [پاسخ]

  اتحاد در :

  اتحاد مردم رومشکان این دوره بی نظیر بود اشک خیلی ها رو در آورد.درود بر شرفتون….این دور رومشکان یکپارچه اقیانوسی بود.۲۵هزار نفر اتحادی به وسعت اقیانوس آفریدند.کسانی که شک دارن یک روز بیان رومشکان یه گشتی بزنن آمار دستشون میاد که همه اقیانوسی ان یا نه…….مبارک باد این اتحاد

  [پاسخ]

 21. دوشتدار زادگاهم کوهدشت

  من موندم یه شهرستان چه جور آدامش همشون یک سلیقه و طرز فکر و خط ومشی سیاسی دارن ؟ اشتباه بزرگ و استراتزیک اصلاح طلبان در دور گذشته حمایت از جناب ملکشاهی و و انتخاب وی به عنوان نماینده بود و الان هم باید همه شهر چوبشو بخورن . یکی نیست بگه بابا دور گذشته کاندید نداشتید آخه حمایت از قبادی و امامی و تقی زاده و…… چه عیبی داشت که امروز اینچنین بلا سر مردم آوردید.

  [پاسخ]

 22. ما پیوند ظاهری و همراه با دعوا و درگیری و تعصب و تخلفات انتخاباتی نمیخواهیم. چرا این کامنت را درج نمیکنی، از کامنت دوم کخ بدتر نیس

  [پاسخ]

 23. یک کامنت که نوشتم و حرف دلم بود که مدیر محترم سایت تایید نکردن . آقای دوست محمدی شنیده بودم بیطرف هستی و وابستگی به کسی نداری متاسفم برای خودم و کسانی که مثل من در مورد شما فکر میکردن . البته شاید حق داشته باشی مشکلات مالی

  [پاسخ]

 24. سى و هفت سال مردم کوهدشت خون ودل خوردن تا به اىن بلوغ فکرى که در اىن دوره شاهد اون بودىم برسن،اما دوست خوبم که مى دانم به احتمال زىاد بىست تا بىست و دوسال بىشتر ندارى اىن پىوند ناگسستنى که شما از آن ىاد مى کنىد ما را به دوران پىشا بلوغ فکرى برگردانده است.به اىن دلىل از سن و سال شما مى نوىسم چون شما نمى توانىد معناى انتظار را درک کنىد،مردم کوهدشت سالهاست که مى خواهند کوهدشت چون کودکى بپا خىزد و روى پاى خود باىستد اما هم شهرىان شما کودک ما را فلج کرده اند.بعىد به نظر مى رسد که به ما احازه بدهند تا جوانى کوهدشت را ببىنىم.

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط