سرخط خبرها
امروز: چهارشنبه, ۲۶ مهر , ۱۳۹۶ | ۱۴:۵۴:۱۲آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ ،‌ ۰۲:۴۰
۱۰ اسفند ۱۳۹۴در ۵:۳۲ ب.ظ تعداد بازدید: 1,294 بازدید کد خبر:54294 چاپ خبر

جدول نتایج انتخابات و گرایش‌های سیاسی در سراسر کشور

0

دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی جمعه ۷ اسفند با رای‌گیری در ۲۰۹ حوزه انتخابیه سراسر ایران با مشارکت ۶۲ درصدی در کل کشور و ۵۰ درصدی در تهران برگزار شد.طبق نتایج به دست آمده از ۲۹۰ کرسی مجلس دهم، ۸۰ کرسی به اصلاح‌طلبان، ۷۶ کرسی به اصولگرایان، ۶۰ کرسی به مستقلین و ۵ کرسی […]

۱۴۴۷۸۶۰۴۷۰

دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی جمعه ۷ اسفند با رای‌گیری در ۲۰۹ حوزه انتخابیه سراسر ایران با مشارکت ۶۲ درصدی در کل کشور و ۵۰ درصدی در تهران برگزار شد.طبق نتایج به دست آمده از ۲۹۰ کرسی مجلس دهم، ۸۰ کرسی به اصلاح‌طلبان، ۷۶ کرسی به اصولگرایان، ۶۰ کرسی به مستقلین و ۵ کرسی به اقلیت‌های دینی اختصاص یافت و تکلیف ۶۴ کرسی باقی‌مانده در مرحله دوم مشخص می‌شود.(این آمار بدون در نظر گرفتن حوزه انتخابیه اصفهان است که هنوز نتایج قطعی آن از سوی ستاد انتخابات کشور اعلام نشده است.)

اصوالگرا مستقل یا ناشناس اصلاح‌طلب اقلیت مرحله دوم جمع
۷۶ ۶۰ ۸۰ ۵ ۶۴ ۲۸۵

ستاد انتخابات وزارت کشور پس از پایان زمان رای‌گیری که به دلیل استقبال گسترده مردم در حوزه‌های رای‌گیری برای ۴ بار در سراسر کشور و ۵ بار در تهران تمدید شد، بلافاصله نسبت به شمارش آرا اقدام و از صبح روز شنبه هشت اسفند اسامی کسانی را که حایز اکثریت آرا شده‌اند یا به مرحله دوم راه یافته‌اند، به تدریج اعلام کرد.جداول زیر به تفکیک استان‌ها و تعداد حوزه‌های انتخابیه، نمایندگان منتخب و گرایش‌های سیاسی آن‌ها را نشان می‌دهد:در این جداول حوزه‌های انتخابیه‌ای که انتخابات در آن‌ها به مرحله دوم کشیده شده است، آرا در کنار نام منتخب آمده است و در مواردی که کاندیدا حایز اکثریت آرا شده تنها به تعداد رای اشاره شده است. تکرار اسامی در برخی ستون‌ها نیز به دلیل حضور کاندیدای مورد نظر در لیست‌های مختلف است.این جداول بر اساس اعلام‌ تدریجی نتایج توسط ستاد انتخابات کشور تکمیل شده و نتایج مندرج در آن قطعی و نهایی است.

آخرین بروز رسانی ساعت ۱۸:۰۸ روز دوشنبه ۹۴/۱۲/۱۰

* استان آذربایجان شرقی:

حوزه انتخابیه ائتلاف اصولگرایان مستقل لیست امید (اصلاح طلبان) تعداد آراِء
تبریز، آذرشهر و اسکو مسعود پزشکیان ۲۶۱۶۰۵
تبریز، آذرشهر و اسکو احمدعلی رضابیگی ۲۳۵۳۱۴
تبریز، آذرشهر و اسکو محمدحسین فرهنگی (۱۴۳۳۷۹)، محمداسماعیل سعیدی(۱۰۵۳۲۹)، سیدمحمدرضا میرتاج الدینی(۹۸۵۶۲) علیرضا منادی سفیدان(۱۱۳۷۴۸) زهرا ساعی(۱۱۴۳۸۴)، میرعلی اصغر الموسوی(۱۰۲۲۵۵)، شهاب الدین بی مقدار(۹۶۲۸۱)، عباس عباس زاده(۸۸۸۵۵) مرحله دوم
بستان آباد محمد وحدتی هلان ۲۰۰۰۶
ملکان سلمان خدادادی ۳۳۱۳۲
شبستر علی علیلو(۸۵۱۱) معصومه آقاپورعلی شاهی(۱۲۳۱۴) مرحله دوم
سراب یوسف داوودی(۱۶۲۸۴) محمد نصیرپور سردهایی(۱۵۰۱۵) مرحله دوم
میانه یعقوب شیویاری ۲۳۹۱۹
میانه فردین فرمند ۹۴۵۶۴
اهر و هریس مهدی حسینیان سراچه‌لو(۱۳۳۴۳) بیت‌الله عبداللهی(۱۷۰۷۲) مرحله دوم
کلیبر، خداآفرین و بخش هوران قلی الله قلی زاده ۳۶۹۳۶
هشترود و چاراویماق سید حمزه امینی ۱۵۰۵۸
بناب ضیاءالله اعزازی ملکی ۲۶۳۸۳
ورزقان رضا علیزاده ۱۵۸۹۱
مرند و جلفا محمد حسن نژاد(۲۹۰۶۳) کریم شافعی(۲۹۶۷۲) مرحله دوم
مراغه و عجب شیر مهدی دواتگری(۲۹۰۶۶) و محمد علی حسین‌زاده(۲۶۵۱۲) مرحله دوم

* استان آذربایجان غربی

حوزه انتخابیه ائتلاف اصولگرایان مستقل لیست امید (اصلاح طلبان) تعداد آراِء
ارومیه نادر قاضی پور ۱۶۹۰۹۸
ارومیه حاکم ممکان ممکان(۱۰۴۲۶۹) و روح‌الله حضرت پور طلا تپه(۸۶۲۵۷) سیدهادی بهادری(۱۰۲۹۸۴) و مجید دودکانلوی میلان(۸۲۹۱۳) مرحله دوم
سلماس رسول جلایر سر نقی(۱۸۳۲۱) شهروز برزگر کاشانی(۱۶۴۶۳) مرحله دوم
مهاباد جلال محمودزاده ۴۶۸۵۶
میاندوآب، شاهین دژ و تکاب مهدی عیسی زاده (۴۳۴۶۱) همایون هاشمی(۵۱۴۸۸) و محمد میرزایی (۴۹۸۴۶) جهانبخش محبی نیا(۴۸۱۳۶) مرحله دوم
میاندوآب، شاهین دژ و تکاب
نقده و اشنویه عبدالکریم حسین زاده ۶۱۹۷۲
خوی و چایپاره سیدتقی کبیری ۷۳۶۹۴
پیرانشهر و سردشت رسول خضری ۲۷۷۶۰
بوکان محمد قسیم عثمانی ۴۷۱۶۲
ماکو، چالدران، پلدشت و شوط محرم اکبرزاده(۲۰۸۸۴) عین‌الله شریف پور (۲۷۷۹۹) مرحله دوم

* استان اردبیل

حوزه انتخابیه ائتلاف اصولگرایان مستقل لیست امید (اصلاح طلبان) تعداد آراِء
اردبیل، نمین، نیر و سرعین صدیف بدری ۸۷۷۸۴
اردبیل، نمین، نیر و سرعین رضا کریمی ۸۶۸۳۹
اردبیل، نمین، نیر و سرعین سید کاظم موسوی(۵۵۵۱۱) محمد فیض زنگیر(۶۲۴۵۷) مرحله دوم
مشکین شهر ولی ملکی ۲۲۴۵۷
پارس آباد و بیله سوار ایرج بیگدلو(۲۰۴۹۹) و شکور پورحسین شقلاق(۱۷۴۷۵) مرحله دوم
خلخال و کوثر بشیر خالقی ۱۹۱۲۰
گرمی سید حمایت میرزاده ۲۱۳۹۹

* استان اصفهان

حوزه انتخابیه ائتلاف اصولگرایان مستقل لیست امید (اصلاح طلبان) تعداد آراِء
اصفهان
اصفهان
اصفهان
اصفهان
اصفهان
نجف آباد، تیران و کرون ابوالفضل ابوترابی ۶۴۵۲۷
فریدن، فریدون شهر و چادگان اکبر ترکی ۲۲۵۳۶
مبارکه زهرا سعیدی مبارکه ۲۰۴۶۳
اردستان سید صادق طباطبایی نژاد ۱۶۱۰۰
شاهین شهر، میمه و برخوار حسینعلی حاجی دلیگانی ۶۰۴۱۱
شهرضا و دهاقان محمدرضا آقایی(۱۶۲۵۸) سمیه محمودی(۱۲۳۲۴) مرحله دوم
خمینی شهر محمد جواد ابطحی ۴۵۵۱۲
نایین، خور و بیابانک عباس‌علی پوربافرانی ۱۱۱۵۴
سمیرم اصغر سلیمی(۷۸۳۲)، بهروز جعفری(۷۴۴۴) مرحله دوم
نطنز و بخش قمصر مرتضی صفاری نطنزی ۹۸۴۲
لنجان محسن کوهکن ریزی ۳۸۱۷۷
کاشان و آران بیدگل سید جواد ساداتی نژاد ۷۰۷۶۱
فلاورجان سید ناصر موسوی لارگانی ۵۶۲۰۸
گلپایگیان و خوانسار علی بختیار ۱۴۳۷۱

* استان البرز

حوزه انتخابیه ائتلاف اصولگرایان مستقل لیست امید (اصلاح طلبان) تعداد آراِء
کرج عزیز اکبریان ۵۵۲۰۶۵
کرج محمدجواد کلیوند ۱۴۳۴۳۴
ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان محمود بهمنی ۵۰۱۰۵

* استان ایلام

حوزه انتخابیه ائتلاف اصولگرایان مستقل لیست امید(اصلاح‌طلبان) تعداد آراء
ایلام، ایوان و چرداول سلام امینی(۳۹۳۶۳)، سارا فلاحی(۳۸۵۵۶) و لطیف صادقی(۳۱۳۸۴) جلال میرزایی(۳۶۴۷۰) مرحله دوم
دهلران، دره شهر، آبدانان و بدره شادمهر کاظم زاده(۲۵۵۲۲) و علی محمد احمدی(۲۲۷۴۹) مرحله دوم

*استان بوشهر

حوزه انتخابیه ائتلاف اصولگرایان مستقل لیست امید (اصلاح طلبان) تعداد آراِء
کنگان، دیر و جم سکینه الماسی ۴۱۸۰۴
دشتی و تنگستان سید کمال‌الدین شهریاری ۵۴۲۰۸
بوشهر، گناوه و دیلم عبدالحمید خدری ۴۱۹۲۲
دشتستان محمدباقر سعادت ۳۶۹۱۶

* استان تهران

حوزه انتخابیه ائتلاف اصولگرایان مستقل لیست امید(اصلاح‌طلبان) تعداد آراء
تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس ۱- محمدرضا عارف ۱۵۴۳۱۸۵
تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس ۲- علی مطهری ۱۳۸۱۹۷۱
تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس ۳ – سهیلا جلودارزاده ۱۲۵۲۵۰۲
تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس ۴ -علیرضا محجوب ۱۲۵۱۶۹۶
تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس ۵ – الیاس حضرتی ۱۲۳۰۵۸۴
تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس ۶ – کاظم جلالی ۱۲۰۴۳۷۰
تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس ۷- محمدرضا بادامچی ۱۱۹۷۴۹۱
تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس ۸ – فریده اولادقباد ۱۱۸۹۷۴۴
تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس ۹- سیده فاطمه حسینی ۱۱۵۹۶۱۹
تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس ۱۰- مصطفی کواکبیان ۱۱۵۹۴۰۱
تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس ۱۱- پروانه سلحشوری ۱۱۳۹۸۲۹
تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس ۱۲ -ابوالفضل سروش ۱۱۳۸۶۴۷
تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس ۱۳- علی نوبخت حقیقی ۱۱۲۳۴۱۴
تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس ۱۴ – غلامرضا حیدری ۱۱۲۲۷۸۴
تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس ۱۵ – مهدی شیخ ۱۱۱۹۶۰۸
تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس ۱۶ – فاطمه سعیدی ۱۱۱۶۳۵۹
تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس ۱۷ -محمدعلی وکیلی ۱۱۱۲۱۲۱
تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس ۱۸ – محمود صادقی ۱۱۱۱۵۹۴
تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس ۱۹ – بهروز نعمتی ۱۱۰۳۹۸۹
تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس ۲۰ – پروانه مافی ۱۱۰۳۵۶۳
تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس ۲۱ – فاطمه ذوالقدر ۱۱۰۲۵۱۵
تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس ۲۲- محمدجواد فتحی ۱۰۷۹۲۶۴
تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس ۲۳ – طیبه سیاووشی شاه عنایتی ۱۰۷۷۳۶۵
تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس ۲۴- سیدفرید موسوی ۱۰۷۵۳۱۴
تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس ۲۵ – محمدرضا نجفی ۱۰۷۲۸۶۹
تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس ۲۶ – داود محمدی ۱۰۷۱۹۹۲
تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس ۲۷ – محسن علیجانی زمانی ۱۰۷۱۶۹۸
تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس ۲۸ – احمد مازنی ۱۰۶۶۶۴۰
تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس ۲۹ – علیرضا رحیمی ۱۰۶۱۵۵۳
تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس ۳۰ -عبدالرضا هاشم‌زایی ۱۰۳۹۸۸۴
دماوند و فیروزکوه سید احمد رسولی‌نژاد(۱۲۷۵۰) و قاسم میرزایی نیکو (۱۰۲۵۹) مرحله دوم
رباط کریم و بهارستان حسن نوروزی(۴۸۸۴۱)، ابراهیم نکو(۳۳۳۱۱) مرحله دوم
ورامین و پیشوا سید حسین نقوی حسینی ۹۵۱۴۴
شهریار، قدس و ملارد حیسن گروسی(۷۵۵۲۴) محمد محمودی شاه نشین(۶۷۹۶۶) مرحله دوم
پاکدشت محمد قمی ۴۶۳۹۸

* استان چهارمحال و بختیاری

حوزه انتخابیه ائتلاف اصولگرایان مستقل لیست امید (اصلاح طلبان) تعداد آراِء
لردگان محمد خالدی ۳۸۷۵۱
شهرکرد، بن و سامان اردشیر نوریان ۴۲۱۵۲
بروجن خدیجه ربیعی فرا دنبه(۱۴۶۴۲) وعلی نادری فرد(۱۰۱۰۸) مرحله دوم
اردل و فارسان و کوهرنگ و کیار قدرت‌الله حمزه شلمزاری (۱۸۱۹۷) علی کاظمی بابا حیدری (۲۱۹۵۶) مرحله دوم

* استان خراسان جنوبی

حوزه انتخابیه ائتلاف اصولگرایان مستقل لیست امید (اصلاح طلبان) تعداد آراِء
بیرجند و درمیان سیدمحمدباقر عبادی ۵۹۳۶۱
فردوس، سرایان، طبس و بشرویه محمدرضا امیرحسنخانی ۵۱۶۱۵
نهبندان و سربیشه نظر افضلی ۱۹۵۵۳
قائنات فرهاد فلاحتی ۳۰۰۱۲

* استان خراسان شمالی

حوزه انتخابیه ائتلاف اصولگرایان مستقل لیست امید (اصلاح طلبان) تعداد آراِء
بجنورد، مانه، سملقان، جاجرم، گرمه، راز و جرگلان علی اکبری ۱۰۳۰۴۶
بجنورد، مانه، سملقان، جاجرم، گرمه، راز و جرگلان علی قربانی ۹۹۲۰۴
شیروان عبدالرضا عزیزی ۲۷۱۷۹
اسفراین هادی قوامی ۲۴۱۹۵

* استان خراسان رضوی

حوزه انتخابیه ائتلاف اصولگرایان مستقل لیست امید (اصلاح طلبان) تعداد آراِء
مشهد و کلات سید امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی ۳۸۴۰۷۷
مشهد و کلات نصرالله پژمانفر ۳۷۷۷۳۴
مشهد و کلات محمدحسین حسین‌زاده بحرینی ۳۵۳۱۱۸
مشهد و کلات رضا شیران خراسانی ۳۴۳۷۲۲
مشهد و کلات جواد کریمی قدوسی ۳۲۴۴۵۰
تربت جام، تایباد و باخزر جلیل رحیمی جهان آبادی ۱۰۸۹۳۴
کاشمر، بردسکن و خلیل آباد بهروز بنیادی ۴۸۶۶۰
تربت حیدریه، مه ولات و زاوه ابوالقاسم خسروی(۳۱۳۱۷) سعید باستانی(۳۹۵۷۱) مرحله دوم
چناران و طرقبه شاندیز محمد دهقانی نقندر ۳۹۰۶۲
گناباد و بجستان حمید بنایی ۱۹۹۰۱
سبزوار، جغتای، جوین و خوشاب حسین مقصودی ۱۰۲۳۴۵
سبزوار، جغتای، جوین و خوشاب رمضانعلی سبحانی‌فر ۷۵۳۰۸
نیشابور و فیروزه حمید گرمابی ۷۵۶۸۶
نیشابور و فیروزه هاجر چناری ۷۵۳۸۴
فریمان، سرخس، بخش های احمدآباد و رضویه سید احسان قاضی زاده هاشمی ۳۶۷۴۳
قوچان و فاروج هادی شوشتری ۴۱۲۱۸
درگز عبدالله حاتمیان ۱۱۹۲۰
خواف و رشتخوار محمود نگهبان سلامی ۴۴۳۷۹

* استان خوزستان

حوزه انتخابیه ائتلاف اصولگرایان مستقل لیست امید (اصلاح طلبان) تعداد آراِء
اهواز و باوی سیدشکرخدا موسوی(۸۲۲۰۰) سیدشریف حسینی(۷۱۹۱۹) و شبیب جویری(۶۸۸۸۱) جواد کاظم نسب(۸۸۷۷۷) و همایون یوسفی(۱۰۷۷۸۴) و علی ساری(۶۶۹۵۴) مرحله دوم
آبادان عامر کعبی ۲۷۷۰۶
آبادان جلیل مختار ۲۵۴۱۲
آبادان غلامرضا شرفی (۲۳۴۱۸) و محمد مولوی(۱۶۱۲۹)
بندر ماهشهر، امیدیه و هندیجان و بخش جولکی حبیب آقاجری(۲۹۰۱۰) علی گلمرادی(۲۸۶۸۷) مرحله دوم
رامهرمز و رامشیر اقبال محمدیان ۲۵۴۵۵
دزفول عباس پاپی‌زاده پالگان ۹۶۸۵۲
شادگان مجید ناصری‌نژاد ۲۴۷۱۰
مسجد سلیمان، لالی، هفتگل و اندیکا علیرضا ورناصری قندعلی()۲۳۳۶۷ علی عسکرظاهری عبده‌وند(۲۵۶۴۶) مرحله دوم
اندیمشک فریدون حسنوند ۳۹۰۹۳
ایذه و باغملک سیدهادی طباطبایی(۲۵۳۱۴) هدایت‌الله خادمی(۲۳۵۹۹) مرحله دوم
شوشتر و گتوند سهراب گیلانی ۳۶۹۱۴
خرمشهر عبدالله سامری ۱۹۳۱۸
بهبهان و آغاجری حبیب الله کشت زر(۱۵۷۴۴) محمودرضا ضرغامی(۲۰۷۳۷) مرحله دوم
دشت آزادگان و هویزه قاسم ساعدی ۲۰۶۴۳
شوش سید راضی نوری ۳۷۷۶۴

* استان زنجان

حوزه انتخابیه ائتلاف اصولگرایان مستقل لیست امید (اصلاح طلبان) تعداد آراِء
زنجان و طارم فریدون احمدی(۵۰۳۷۹)، علی وقف‌چی(۳۳۶۹۵) سید ابوالفضل موسوی(۵۲۳۵۱) و کریم خان محمدی(۳۱۹۱۰) مرحله دوم
ابهر و خرمدره و سلطانیه محمدرضا خانمحمدی خرمی(۲۵۰۳۷) محمد عزیزی(۲۵۳۲۴) مرحله دوم
ماه نشان، ایجرود، دهستانهای بوغداکندی و قلتوق سیدمرتضی خاتمی ۱۳۸۷۵
خدابنده سید البرز حسینی(۱۶۴۳۰) و احمد بیگدلی(۱۶۳۰۰) مرحله دوم

* استان سمنان

حوزه انتخابیه ائتلاف اصولگرایان مستقل لیست امید (اصلاح طلبان) تعداد آراِء
شاهرود سیدحسن حسینی ۴۹۹۷۰
سمنان و مهدی شهر احمد همتی ۳۱۷۷۷
دامغان ابوالفضل حسن بیگی ۱۷۲۴۴
گرمسار غلامرضا کاتب ۲۳۶۶۸

* استان سیستان و بلوچستان

حوزه انتخابیه ائتلاف اصولگرایان مستقل لیست امید (اصلاح طلبان) تعداد آراِء
زاهدان علی یارمحمدی ۹۸۱۹۱
زاهدان حسینعلی شهریاری ۸۶۰۹۸
زابل، زهک و هیرمند حبیب‌الله دهمرده ۱۱۴۴۳۹
زابل، زهک و هیرمند احمدعلی کیخا ۶۴۹۵۰
چابهار، نیک شهر و کنارک عبدالغفور ایران‌نژاد ۸۲۴۷۳
خاش، نصرت آباد، میرجاوه و کورین علی کرد ۶۰۳۵۳
ایرانشهر، سرباز، رلگان، فنوج، لاشار، بنت و آشار محمد نعیم امینی فرد ۷۶۵۵۵
سراوان، سیب، سوران و زابلی محمد باسط درازهی ۶۰۳۴۷

* استان فارس

حوزه انتخابیه ائتلاف اصولگرایان مستقل لیست امید (اصلاح طلبان) تعداد آراِء
شیراز بهرام پارسایی ۱۹۷۴۷۱
شیراز فرج الله رجایی ۱۷۲۸۸۳
شیراز مسعود رضایی ۱۴۲۶۶۷
شیراز جعفر قادری(۱۱۱۹۶۱) علی اکبری(۱۳۲۴۷۴) مرحله دوم
داراب و زرین دشت محمد جواد عسکری(۲۷۲۶۱) رضا انصاری(۲۵۰۵۵) مرحله دوم
سروستان، کوار و خرامه داریوش اسماعیلی ۵۶۹۴۱
مرودشت مهدی برومندی ۵۵۷۹۷
لارستان، خنج و گراش جمشید جعفر پور ۳۸۷۶۶
فسا محمدجواد جمالی نوبندگانی ۴۴۴۰۳
جهرم محمدرضا رضایی کوچی ۵۳۸۸۲
آباده و بوانات رحیم زارع ۳۲۷۶۸
نی ریز و استهبان فرهاد طهماسب(۱۶۳۳۰) اصغر مسعودی(۱۸۳۵۴) مرحله دوم
ممسنی و رستم عبدالرضا مرادی(۲۲۳۹۵) مسعود گودرزی(۲۶۳۶۱ ) مرحله دوم
اقلید سید حسین افضلی ۲۰۸۸۳
فیروزآباد، فراش بند، قیر و کارزین کوروش کرم‌پور حقیقی ۴۸۹۷۳
کازرون حسن رضازاده ۴۳۱۲۷
لامرد و مهر سیدمحسن علوی ۴۰۴۱۴
سپیدان علاء الدین خادم ۳۷۷۷۷

* استان قزوین

حوزه انتخابیه ائتلاف اصولگرایان مستقل لیست امید (اصلاح طلبان) تعداد آراِء
قزوین، آبیک و البرز داود محمدی ۱۰۷۹۹۱
قزوین، آبیک و البرز سیده حمیده زرآبادی ۱۰۷۳۹۱
تاکستان بهمن طاهرخانی ۴۰۴۰۶
بوئین زهرا روح‌الله بابایی صالح ۳۳۴۸۶

* استان قم

حوزه انتخابیه ائتلاف اصولگرایان مستقل لیست امید (اصلاح طلبان) تعداد آراِء
قم احمدامیرآبادی فراهانی ۲۶۳۸۸۵
قم علی اردشیر لاریجانی ۱۹۱۳۲۹
قم مجتبی ذالنوری ۱۶۸۳۹۷

* استان کردستان

حوزه انتخابیه ائتلاف اصولگرایان مستقل لیست امید (اصلاح طلبان) تعداد آراِء
سنندج و دیواندره سید مهدی فرشادان ۵۴۴۷۲
سنندج و دیواندره سید حسن علوی(۴۸۶۹۵) و سالار مرادی( ۲۵۴۹۶)
بیجار حمدالله کریمی ۱۵۹۱۹
سقز و بانه محسن بیگلری ۵۸۶۷۰
قروه و دهگلان علی محمد مرادی ۳۹۰۳۲
مریوان و سروآباد منصور مرادی(۱۵۸۱۵) و امیر کریمیان(۱۲۸۱۹) مرحله دوم

* استان کرمان

حوزه انتخابیه ائتلاف اصولگرایان مستقل لیست امید (اصلاح طلبان) تعداد آراِء
کرمان و راور محمدرضا پورابراهیمی داورانی ۱۵۷۴۵۰
کرمان و راور محمد مهدی زاهدی ۱۰۸۳۱۶
رفسنجان و انار احمد انارکی محمدی ۵۶۴۶۴
زرند و کوهبنان حسین امیری خامکانی ۳۵۶۹۱
کهنوج، منوجان، رودبار جنوب، قلعه گنج و فاریاب احمد حمزه ۷۹۲۴۳
سیرجان و بردسیر شهباز حسن پور بیگلری ۵۴۹۷۰
جیرفت یحیی کمالی‌پور ۷۱۷۲۹
بم، ریگان، فهرج و نرماشیر حبیب الله نیکزاد پناه ۷۲۹۸۵
شهر بابک علی اسدی ۱۶۹۵۶
بافت، رابر و ارزوئیه علی بختیاری ۲۱۵۷۳

* استان کرمانشاه

حوزه انتخابیه ائتلاف اصولگرایان مستقل لیست امید (اصلاح طلبان) تعداد آراِء
کرمانشاه عبدالرضا مصری ۱۴۳۹۲۸
کرمانشاه سید قاسم جاسمی ۱۰۶۴۵۴
کرمانشاه سعید حیدری طیب(۷۵۳۲۲) و احمد صفری(۵۳۸۳۴) مرحله دوم
کنگاور، صحنه و هرسین حسن سلیمانی ۴۸۸۹۱
اسلام آباد غرب حشمت‌الله فلاحت‌پیشه ۵۳۳۶۹
قصرشیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب فرهاد تجری ۳۰۷۳۱
سنقر سیدجواد حسینی‌کیا(۱۰۵۴۳) محمد عمادی رستگار(۵۵۸۵) مرحله دوم
پاوه، جوانرود، ثلاث باباجانی و روانسر شهاب نادری ۳۲۵۱۴

* استان کهگیلویه و بویراحمد

حوزه انتخابیه ائتلاف اصولگرایان مستقل لیست امید (اصلاح طلبان) تعداد آراِء
کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده عدل هاشمی پور ۵۸۹۹۵
گچساران و باشت غلامرضا تاجگردن ۶۶۱۰۳
بویراحمد و دنا غلام محمد زارعی ۴۸۷۶۸

*استان گلستان

حوزه انتخابیه ائتلاف اصولگرایان مستقل لیست امید (اصلاح طلبان) تعداد آراِء
گرگان و آق قلا سیدعلی طاهری(۴۳۳۱۰) نورمحمد تربتی‌نژاد(۴۷۴۶۷) مرحله دوم
گرگان و آق قلا عبدالغفور امانزاده(۴۷۸۹۴) و نبی هزار جریبی(۴۵۰۹۴) مرحله دوم
مینودشت،کلاله،مراوه تپه و گالیکش شهرام کوسه‌غراوی(۴۱۲۷۴) و سیدنجیب حسینی(۳۸۷۳۶) مرحله دوم
آزادشهر و رامیان علیرضا ابراهیمی ۲۷۰۸۳
گنبد کاووس قرجه طیار ۵۰۸۲۲
کردکوی،ترکمن،بندگز و گمیشان رحمت الله جلالی میان دره(۲۴۷۳۳) رامین نورقلی پور(۳۲۵۶۵)
علی‌آباد کتول اسدالله قره‌خانی آلوستانی ۴۴۵۵۹

*استان گیلان

حوزه انتخابیه ائتلاف اصولگرایان مستقل لیست امید (اصلاح طلبان) تعداد آراِء
رشت غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی ۹۰۹۲۱
رشت جبار کوچکی‌نژاد(۵۸۹۲۲)، علی آقازاده داوساری(۵۸۳۹۷)، سید ولی الله عظمتی(۵۳۳۹۲) محمد صادق حسنی جوریابی(۴۳۶۰۲) مرحله دوم
لنگرود مهرداد بائوج لاهوتی ۲۸۸۴۶
رودبار صمد مرعشی(۱۳۲۴۰) و منوچهر جمالی سوسفی(۸۲۵۹) مرحله دوم
بندانزلی حسن خسته‌بند ۱۴۹۴۸
صومعه سرا کاظم دلخوش اباتری ۳۵۹۰۶
رودسر و املش اسدالله عباسی ۴۰۳۴۵
تالش و رضوان شهر محمود شکری ۴۸۸۶۶
فومن و شفت محمد مهدی افتخاری ۳۳۶۴۷
آستانه اشرفیه محمد حسین قربانی ۱۹۳۱۱
لاهیجان ذبیح نیک فر لیالستانی ۴۷۳۴۱
آستارا ولی داداشی ۱۴۱۷۳

*استان لرستان

حوزه انتخابیه ائتلاف اصولگرایان مستقل لیست امید (اصلاح طلبان) تعداد آراِء
خرم آباد و دوره محمدرضا ملکشاهی(۳۲۱۲۷) اعظم محمدی‌نیا(۳۱۷۲۳)، مرتضی محمودوند(۳۰۴۴۴) محمد بیرانوندی(۵۲۵۴۱) دور دوم
بروجرد علاءالدین بروجردی(۳۰۴۶۶) هادی مقدسی(۲۹۱۰۸)، عباس گودرزی(۲۷۵۲۷)، فاطمه مقصودی(۲۶۸۱۵) مرحله دوم
الیگودرز محمد خدابخش ۲۰۹۹۱
دلفان و سلسله علی رستمیان ۴۸۴۴۰
دورود و ازنا حسین گودرزی(۲۰۹۹۴) ابرمجید کیانپور(۲۰۵۷۴) مرحله دوم
پلدختر سیدحمیدرضا کاظمی ۱۸۹۵۰
کوهدشت الله یار ملکشاهی ۵۷۷۱۳

*استان مازندران

حوزه انتخابیه ائتلاف اصولگرایان مستقل لیست امید (اصلاح طلبان) تعداد آراِء
ساری و میاندرود علی اصغر یوسف‌نژاد ۱۱۶۵۰۴
ساری و میاندرود محمد دامادی ۶۷۱۵۸
قائمشهر،سوادکوه و جویبار عبدالله رضاییان ۶۲۱۹۲
قائمشهر،سوادکوه و جویبار سیدعلی ادیانی(۴۷۲۰۳) و کمال علی پور خنکداری(۴۶۵۱۲) مرحله دوم
نوشهر و چالوس قاسم احمدی‌لاشکی ۳۹۹۸۶
نور و محمودآباد علی اسماعیلی ۳۶۸۹۱
بهشهر،نکا و گلوگاه علی محمد شاعری ۷۰۴۰۳
بابل علی نجفی خوشرودی ۶۲۷۰۸
بابل حسن نیاز آذری(۵۸۸۴۶) و همت‌الله طاهری نژادلداری(۵۵۱۵۸) مرحله دوم
علی آباد اسدالله قره خانی آلوستانی ۴۴۵۵۹
بابلسر و فریدونکنار ولی‌الله نانواکناری ۳۹۳۱۹
آمل عزت‌الله یوسفیان ملا ۸۴۴۵۳
تنکابن و رامسرو عباس‌آباد شمس‌الله شریعت‌نژاد ۴۶۵۶۸

*استان مرکزی

حوزه انتخابیه ائتلاف اصولگرایان مستقل لیست امید (اصلاح طلبان) تعداد آراِء
اراک،کمبجان و خنداب علی اکبر کریمی ۱۰۳۲۳۴
اراک،کمیجان و خنداب محمدحسن آصفری(۵۹۰۲۸) سید مهدی مقدسی(۵۴۵۴۶) مرحله دوم
خمین محمد ابراهیم رضایی ۲۲۶۶۴
محلات و دلیجان علیرضا سلیمی ۱۱۴۷۰
تفرش و آشتیان محمد حسینی ۱۳۰۴۲
شازند صاحبعلی غفاری(۱۵۷۱۹) علی ابراهیمی(۱۱۵۸۳) مرحله دوم
ساوه و زرندیه شهلا میر گلو بیات(۲۳۸۸۱) محمد رضا منصوری(۲۲۷۶۲) مرحله دوم

*استان هرمزگان

حوزه انتخابیه ائتلاف اصولگرایان مستقل لیست امید (اصلاح طلبان) تعداد آراِء
بندرعباس،قشم،ابوموسی،حاجی آباد و خمیر حسین هاشمی تختی نژاد ۱۷۷۸۲۶
بندرعباس،قشم،ابوموسی،حاجی آباد و خمیر احمد مرادی ۱۳۶۹۳۵
بندرعباس،قشم،ابوموسی،حاجی آباد و خمیر و محمد آشوری تازیانی ۱۲۷۳۶۹
بندرلنگه،بستک و پارسیان احمد جباری(۲۹۱۵۰) خالد زمزم نژاد(۲۹۷۹۹) مرحله دوم
میناب،رودان،جاسک،سیریک و بشاگرد سید مصطفی ذوالقدر ۷۵۱۷۵

*استان همدان

حوزه انتخابیه ائتلاف اصولگرایان مستقل لیست امید (اصلاح طلبان) تعداد آراِء
همدان و فامنین حمیدرضا حاجی بابایی ۱۳۳۳۴۳
همدان و فامنین امیر خجسته ۸۰۳۰۶
ملایر محمد کاظمی ۴۵۲۸۲
ملایر احد آزادی خواه(۲۹۸۷۲) علی رضا امامی(۲۱۰۳۲) مرحله دوم
بهار و کبودرآهنگ محمد علی پورمختار ۳۹۷۲۵
رزن عطاء الله سلطانی صبور(۱۴۸۹۹) حسن لطفی(۱۵۰۱۳) مرحله دوم
نهاوند حسن بهرام‌نیا ۳۱۱۳۲
اسدآباد اکبر رنجبرزاده ۱۹۴۳۰
تویسرکان محمد مهدی مفتح محمد مهدی مفتح ۳۹۶۲۳

*استان یزد

حوزه انتخابیه ائتلاف اصولگرایان مستقل لیست امید (اصلاح طلبان) تعداد آراِء
یزد، اشکذر و ندوشن ابوالفضل موسوی بیوکی ۱۲۴۴۴۸
اردکان محمدرضا تابش ۲۵۵۷۱
مهریز و بافق محمدرضا بابایی(۲۲۱۴۱) محمدرضا صباغیان بافقی(۲۷۴۸۳) مرحله دوم)
تفت و میبد کمال دهقانی فیروزآبادی ۲۷۴۸۰

*اقلیت‌های مذهبی

حوزه انتخابیه نام منتخب تعداد آرا
زرتشتیان اسفندیار اختیاری کسنویه یزد ۳۹۶۶
آشوریان و کلدانی یوناتن بت‌کلیا ۲۲۱۲
ارامنه جنوب ژرژیک ابرامیان ۲۲۹۰
ارامنه شمال کارن خانلری ۸۶۳۱
کلیمیان سیامک مره صدق ۲۴۴۹

منبع: خبرگزاری ایسنا

برچسب‌ها

دیدگاه

  1. فعلا قضاوت نکنید اگرعارف رییس مجلس شدبدانیداصلاح طلبان اکثریت دارند.ولی همانطورکه قبل ازانتخابات درکامنتهایم می نوشتم ملکشاهی با اختلاف حداقل ۵۰۰۰رایی برنده است وشما (کشکان )درج نمی کردید اکنون نیز می گویم درخردادماه ۹۵مشخص می شودکه لاریجانی رییس مجلس دهم خواهدبود.

    [پاسخ]

    مقیم تهران در :

    هیچ وقت شک نکن، “بده خدا” که عارف رئیس مجلس دهم خواهدبود ان شا ء الله

    [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط