سرخط خبرها
امروز: دوشنبه, ۲ بهمن , ۱۳۹۶ | ۰۷:۳۷:۱۵آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۱۰ اسفند ۱۳۹۴در ۳:۴۳ ب.ظ تعداد بازدید: 510 بازدید کد خبر:54287 چاپ خبر

مدارس لرستان ۱۲ اسفندماه، شور نیکوکاری را به نمایش خواهند گذاشت

0

مدیر کل آموزش و پرورش لرستان:

مدیر کل آموزش و پرورش لرستان با اشاره به برگزاری مراسم شور نیکوکاری در چهار هزار و ۲۰۰ آموزشگاه لرستان گفت: با نزدیک شدن به روزهای پایانی اسفند ماه و فرا رسیدن سال نو، دانش آموزان لرستانی هم زمان با سراسر کشور در مراسم شور نیکوکاری با شعار «بهار همدلی، شکوه مهربانی» جشن نیکوکاری، همدلی، […]

۰۰۲

مدیر کل آموزش و پرورش لرستان با اشاره به برگزاری مراسم شور نیکوکاری در چهار هزار و ۲۰۰ آموزشگاه لرستان گفت: با نزدیک شدن به روزهای پایانی اسفند ماه و فرا رسیدن سال نو، دانش آموزان لرستانی هم زمان با سراسر کشور در مراسم شور نیکوکاری با شعار «بهار همدلی، شکوه مهربانی» جشن نیکوکاری، همدلی، هم زبانی و نیکوکاری را به نمایش می گذارند. دکتر گودرز کریمی فر افزود: شور نیکوکاری، تجلی عشق، اکرام و پروانه شدن است و دانش آموزان، فرهنگیان و مردم فهیم ایران در این شور نیکوکاری اوج احساس، عاطفه و از خود گذشتگی را به نمایش خواهند گذاشت.

وی شور نیکوکاری را حرکت و همایشی ملی، جهت زدودن چهره ی ناپسند فقر، درماندگی و کمک به افراد نیازمند و اقشار آسیب پذیر جامعه دانست و افزود: شور نیکوکاری مراسمی است که بوی عشق، ایثار، عاطفه و مهربانی را در فضای کشور به مشام می رساند.
کریمی فر تاکید کرد: در روز شور نیکوکاری، گام های مهربان، پر صلابت و سرشار از مهر و نوع دوستی، بسوی محل و پایگاه های برگزاری شور نیکوکاری به حرکت درمی آید تا ثابت کند مهربانی، عاطفه و نوع دوستی در وجود ملت شریف ایران موج می زند. مدیر کل آموزش و پرورش لرستان در ادامه تاکید کرد: فرهنگیان و دانش آموزان لرستانی، امسال نیز مانند سال های گذشته و چه بسا پرشورتر، حماسه احسان و نیکوکاری را برای کمک به همنوعان خویش به منصه ظهور خواهند رساند. کریمی فر در پایان تصریح کرد: بر اساس تفاهم نامه منعقد شده بین وزارت آموزش و پرورش و کمیته امداد امام خمینی (ره) اجرای این مراسم به آموزش و پرورش محول شده و کمک های جمع آوری شده در پایگاه های مدارس بین دانش آموزان محروم مدارس توزیع خواهند شد.

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط